Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Figure od fondana se mogu i sada uraditi, ne smeta im nista da stoje par meseci, ako je fondan, materijal za pravljenje istog u roku. Samo morate paziti da dobro rastvorite boju, najbolje u malo alkohola, da se posle odredjenog vremena ne bi pojavljivale tackice po figurama. Mogu se cuvati u plasticnoj, kartonskoj kutiji. A sto se tice grba najbezbolnija je varijanta kupiti gotov. Cena je 150 din., kupila sam prekjuce, i ne isplati se uopste da se pravi. A ko bas hoce, kao i ja nekada, sliku grba staviti na razvucen fondan pa konture izbockati iglom. Moze se svaki detalj seci posebno pa slagati, a mogu se konture obojiti potrebnim bojama.
 
Holi i Ben

attachment.php
 
Zvončice, super je motor. I mi imamo jedan za sljedeći vikend, pa ćemo malo škicnuti kod tebe.

Hvala Ellora. Naravno, tako i treba zato se i nasao ovde i jos lepsi da ti ispadne, Ja sam imala lepu 3D sliku ispred sebe ali trebalo je to umanjiti za 100x :D :D
Ihhh :( sto mi je zao zeke..kakvih ljudi bre ima!! Imas li ga negde uvecanog?? Jesi li ga negde gledala? treba mi uskoro bas takav za Snezanu i sedam patuljaka
 
:zcepanje: e ovo za nos je super ...super su figurice
kule su super nego kako si ih napravila i ja sam skupljala te od folije kad sam pravila cerki,ali sam se na kraju bojala da ce mi se fondan za to zalepiti i da necu moci karton da izvucem :rumenko::mrgreen:

:dontunderstand: sta me pitas, ja sam fondan zalepila za taj karton i dole postavila ovu platformicu koju cu da zalepim na tortu odgore i kada se zavrsi duvanje svecica samo skinu kule i bace a ja cu opet da trosim folije i skupm nove kartone :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ja te kule do sad nisam nikad pravila, ali sigurna sam da ne postoji druga mogucnost da se to uradi nego da se nalijepi na taj karton od folije i tako i da ostane, mislim sa kartonom na tortu, sumnjam da bi izdrzalo bez kartona pa i danima i danima da se susi fondan, ne bi izdrzao krovice kula i sve to tako visoko a tanko i suplje da se stavi na tortu
 

Back
Top