Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Oni drugi,talentovani,u svojim albumima imaju figurice od kojih zastaje dah,ako nisi videla draga moja smeh.

Ja sam ipak amater u moru profesionalaca ovde.:(
Ti "drugi" se ovim poslom bave godinama, te je bilo vremena da se ti albumi popune.
Ako si zaboravila: Prošle godine u ovo vreme, ako se ne varam, nisi znala ni šta je fondan, ni od čega se prave figurice (izvinjavam se ako jako karikiram, ali razumele smo se). ;):heart:
 
cao devojke evo mojih figurica za jedno krstenje
 

Prilozi

  • P1010510.jpg
    P1010510.jpg
    54,9 KB · Pregleda: 52
Jel' neko pravio nekad Doru Explorera (Istrazivaca)?
I gde da kupim pravu crnu boju?! Imam Barwal-ovu ali ispadne ljubicasta koliko god da stavim.

Ja sam pravila Doru, ali ne figuricu, vec celu tortu...Evo:

Nije nesto posebno ispala, ali uzmite u obzir da sam tada bila, ne deveti, vec usla u deseti mesec trudnoce s Lukom (25. jun mi je bio termin) i radila narucenu tortu :whistling:
 
Poslednja izmena:
Malo sam vezbala pa da podelim sa vama, iskreno mislila sam da je prase iz winipooh druzine mnogo lakse za pravljenje ali me je malo namucilo. Pozdrav svima.

Nije toliko tesko samo treba vezba. Ja sada imam kalup za lice, ali dok nisam imala bilo mi je najlakse njega da napravim. Nema tu neke muke, samo napravis kuglicu, malo je izduzis i prstima izvuces malu njuskicu. Ne dodajes nista osim ako hoces malo na obrascice, onda dodas tamnije roze vrh njuskice i to je to. Bar sam ga ja tako pravila.
 

Back
Top