Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Evo cudnog recepta za pravljenje 3d oblika..
ovo je sa onog bloga na kojem ste glasali za moju tortu, ideja mi se ucinila interesantna pa da podelim...
recept je jednostavan
koliko ekspandiranog pirinca ( ovde je cokoladni, pahuljice koje se jedu za dorucak)
toliko sundjerastih bombona i na svakih 100g pahuljica kasika ulja.
bombone se sa uljem otope u mikrovalnoj i to se pomesa sa pahuljicama...
ovde pogledajte kratak video kako ona to pravi:
http://www.cestmamanquilafait.com/a...er-pour-gateau-3d-barre-cereale-61269892.html
 
Evo mojih figurica
Ovakav bager je radila Daca mislim pa sam malo kopirala nadam se da se Daco ne ljutiš
bager013.jpg

bager023.jpg
 
@Anna.A ja nemam tutorijal za my little pony, ja sam na ovom forumu dosta toga naucila ali nisam bila lenja i sve teme sam iscitala od pocetka.
Krivo mi je sto ne mogu da se setim ko je dao odlican savet da se pre pravljenja figurice na papiru nacrta ta ista figurica slobodnom rukom. Meni je to pomoglo da naucim kako da razdvojim figuricu ,ruke ,noge, glava
gde da pravim prelaze i kako. Pre svega vezba,vezba....
@Sajonara nema na cemu, skroz sam se bila zbunila znam da nema slona u tom crtanom:)
@Daco skidam kapu za slag, ja sam jednom sanjala da je ovako ravan i na tome se zavrsilo. Dambo je kao i sve savrsen.
@Jaco klovn i nodi su fenomenalni
Sammy bager mi je favorit super si ga uradila:)
 
Dibro nam došla malena.

svaka cast za figurice... savrssene su...
ja bih volela da imam taj talenat ali...
e sad vezbom se sve postize... mozda je glupo pitanje ali mogu li ja vezbati na plastelinu?

Možeš da vežbaš pravljnje figurica sa plastelinom. Naravno posle ćeš malo probati i fondanom. Ako ti fifurica ne ide uvek možeš ispočetka, ili da ga iskoristiš za prekrivanje.
htela bih da pogledam vase albume... kako to mogu da uradim?

Pozicioniraj se i klikini na ime željene mastorice, otvoriće ti se padajući meni gde ćeš izabrati opciju ' pogledaj javni profil'. Kad budeš na nečijem profilu videćeš opciju 'Albumi' klikini i izabri albun koji hoćeš da pogledaš.
 
Poslednja izmena:

Back
Top