Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Hvala svima.Obecavam sledeci put kada budem pravila,zaduzicu ceru da slika...Mislim da ova tem i ima tu svrhu...pokazati drugima kako lakse da nesto odrade.Da ne moramo svi da prolazimo kroz fazu ispitivanja,isprobavanja.Trenutno ova tema sluzi za hvalu,ko je sta uradio.
Potpisujem! I mislim da je odlican predlog, za one koji to zele, da slikaju steb-by-step izradu nekih figurica i postave ovde.. Devojkama koje pocinju ili jednostavno zele da naprave nesto za svoje najmilije bi to bilo od neprocenjive vrednosti...Ja sam tako i naucila da pravim figurice, uglavnom sa youtube-a...
 
e, jes živa istina to što se tiče pojašnjenja i tutorijala, ovo se svelo na pokazivanje radova i dodeljivanje reputacija, tako da bi moglo u neku drugu temu, npr.moji radovi. Mada, ja razumem sve vas koje se profesionalno bave ovim poslom da ne želite uvek da otkrivate svoje metode rada, ja sam neko ko jedva čeka nečiji rođendan u porodici da pravim tortu i ovde uglavnom kradem ideje pa se ponekad zbog toga osećam kao mali pokvareni miš, mada sve što napravim doduše retko u odnosu na vas ja i prikažem, i beskrajno se tome onda veselim. U svakom slučaju što se tiče figurica moje U savkom slučaju ja se vama svima zahvaljujem, na ovom divnom forumu sve što sam naučila je uglavnom od vas i vaše dobre volje:heart::heart::heart:
 
Sve shto te interesuje pitaj, bilo koga...ovde se postave figurice pa ako ti bilo shta zapadne za oko pitaj.Koliko je ko slobodan da ti odgovori i objasni ne znam, ali za sebe ti mogu reci da cu uvek da pomognem.Mada i ja dosta stvari radim ovde ispred kompa, imash na linkovima koji su nam postavljeni na kulinarstvu i sve kako se izradjuje u delovima, tako lepo objashnjeno, odem ja tamo kad ne znam kako cu i bash lepo moze da se uradi...
 
Jaco023 druže hvala, ja sad tek vidim da mi se progutala jedna rečenica, dakle, htela sam da kažem da je moje iskustvo sa figuricama takvo da tutorijali vrlo pomažu ali iznad svega praksa, praksa i samo praksa. Tek kad kreneš da praviš vidiš da nije sve tako lako kao sto izgleda a kroz vežbanje shvatiš da nije nemoguće i da se može savladati, naravno uvek ima nekih kojima leži pravljenje figurica i onih koji treba da se malo više pomuče, ali ništa nije nemoguće
 
cao drugari,ja sam vrlo zahvalna i na postavljenoj slicici dovoljno mi je da vidim pa da shvatim kako je neko nesto uradio,a ja kad postavim sliku ko mi se obrati za pomoc kako sta uvek odgovorim,oko mene nije uvek idilicno da bih mogla da prezentujem korak po korak kako nesto radim,a cesto se figurice rade u poslednji cas pa mi stvarno nije do slikanja step by step.
 
Joooj sundjer Bob,gde je Stefanelli da te cuje!? On je jedna od jednostavnijih figurica...
I Jaca i Daca su potpuno u pravu. Po mom iskustvu,to kako je neko uradio nesto u koracima,ne pomaze...Bitno je da imam recimo semu za patikice,a dalje je na tebi.Tako i sa figuricama...Ukucam naziv u googletu i pogledam sto vise slika...sa svih strana...
Uglavnom ne stojimo najbolje sa vremenom,pa zato,nemojte se bas nadati...cesto,ali se nadam da ce biti!
 

Back
Top