Pravljenje figurica za torte - cake toppers

IMG_8301-1.jpg
 
Hvala na repkama...Volim da pravim cvece, ove ljiljane pogotovo, ubi me bre ovaj posao u firmi, kukam uvek i vec sam vam sigurno na vrh glave izashla, ali ubistvo je provesti tamo ceo dan i onda sve te cheka kod kuce, a ostane ti samo onaj jedan"usrani"(da izvinete)dan u nedelji kda ne znam shta cu pre da uradim, a kada ima iole malo vremena volim da sam ovde, volim da proshetam, volim da obidjem svoga brata, volim da malo dam sebi odushka a ne da sednem opet za kuhinjskim stolom i pravim cvetove, bez obzira koliko to volim i koliko sebe unesem u to...zato i nema mojoh slichica ove puno...mozda kada bih se posvetila samo tom poslu, onda bi verovatno bilo dobro, ali je nemoguce u ovoj mojoj situaciji uraditi tako neshto...Ljubim vas sve, i oprostite ako sam vas ugushila...:cmok2:
 
Ne daju da dam bonu a zasluzila si je i te kako....cvece ti je prelepo i vidi se koliko ljubavi i paznje dajes pri izradi .... svaki detalj je pedantan.
Ja moje torte ne slikam toliko izbliza,ko zna sta bi se videlo tamo :zcepanje:
Juce napravim fondan od C secera a drugu turu od Notdalce sec. razlika oooggromnaaaa...Ta masa od tog krupnijeg secera nije onako glatka i ravna kad se razvuce.E kad bi se to slikalo bilo bi :rumenko:
 
Mog muža sestra od ujaka pravi u nedelju svadbu. Ja pravim mladenačku tortu, a ovo su mladenci za istu.

2e14pxs.jpg


Nadam se da se iz priloženog da zaključiti da je mladoženja "zvezdaš".

E sada, pitanje. Mlada mi stoji ok, ali mladoženja se sleže, pa se bojim da ako ga ostavim da stoji, biće niži od mlade.:( Da li smem da ga stavim da leži, dok se malo fondan ne stegne?
 
Ja ostavim da se malo prosuse delovi pa ih onda spojim.Probodem raznjic kroz figuru tj stomak a i u noge pa kad se malo stegne zalepim tj spojim.
Mladenci su ti lepi i mnooogo mi se dopada vencanica :klap:
Skoro sam pravila mladence ali je "moj" mladozenja partizanova pa sam mu stavila sal oko vrata u crno beloj boji ;)
 

Back
Top