DA LI PODRZAVATE NOVE IZBORE!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Kao sto je svima poznato u Vladajucoj GRUPI koja do danasnjeg dana postoji je sve veca ociGlednost raznih nepravilnosti,protivrecja i OBMANA naseg Nacionalnog Interesa kako Istorijskog tako i Buduceg. Mislim da je VREME da se kaze jedno veliko " NE ,prodaji Srbije i Srbskih narodnih,nacionalnih,zivotnih interesa.

Necemo vise,stranke koje se udruzuju/3-5 Losa da ubiju Milosa-Srbiju,necemo izbore gde se prodaju narodni GLASOVI izmedju partija za neke PARTIJSKE tj. VLASTITE INTERESE!!!

ZELIMO, NOVE IZBORE NA SVIM NIVOIMA REPUBLIKE i DRZAVE.Sve STRANKE KOJE RADE PROTIV INTERESA SRBSKOG NARODA I DRZAVE DA SE AUTOMATSKI ZABRANE!


SPAS SRBIJE
 
Kao sto je svima poznato u Vladajucoj GRUPI koja do danasnjeg dana postoji je sve veca ociGlednost raznih nepravilnosti,protivrecja i OBMANA naseg Nacionalnog Interesa kako Istorijskog tako i Buduceg. Mislim da je VREME da se kaze jedno veliko " NE ,prodaji Srbije i Srbskih narodnih,nacionalnih,zivotnih interesa.

Necemo vise,stranke koje se udruzuju/3-5 Losa da ubiju Milosa-Srbiju,necemo izbore gde se prodaju narodni GLASOVI izmedju partija za neke PARTIJSKE tj. VLASTITE INTERESE!!!

ZELIMO, NOVE IZBORE NA SVIM NIVOIMA REPUBLIKE i DRZAVE.Sve STRANKE KOJE RADE PROTIV INTERESA SRBSKOG NARODA I DRZAVE DA SE AUTOMATSKI ZABRANE!


SPAS SRBIJE

Ma nek se kolju vukovi isti nam je racku sa zutima ili onim psihopatama iz SRS....:roll:
 
Da, podržavam nove izbore, da konačno pobijede oni koji vode Srbiju u Evropu, koji će da ostave prošlost iza sebe i okrenu se budućnosti.
Da, podržavam nove izbore jer želim da vidim face funkcionera SRS kada čuju izborne rezultate, da nijesu, ili da su jedva prešli cenzus
Da, podržavam nove izbore, u nadi da će LDP ući u vlast u Srbiji i pomoći DS-u na evropskom putu kojim je Srbija krenula
 
NE podrzavam,

za sada koalicija ZES u ovim teskim uslovima ekomomske krize,
iznenadjujuce dobro, vodi drzavu.
Jednostavno, u opoziciji nema dostojne zamene sadasnjoj vlasti.
Moje procene su da sa ovakvom opozicijom ovi izguravaju jos jedan mandat.
 
Poslednja izmena:
Da, podržavam nove izbore, da konačno pobijede oni koji vode Srbiju u Evropu, koji će da ostave prošlost iza sebe i okrenu se budućnosti.
Da, podržavam nove izbore jer želim da vidim face funkcionera SRS kada čuju izborne rezultate, da nijesu, ili da su jedva prešli cenzus
Da, podržavam nove izbore, u nadi da će LDP ući u vlast u Srbiji i pomoći DS-u na evropskom putu kojim je Srbija krenula

Brale mojne da raskinemo "friendship":lol:z:mrgreen:
I nemoj tako javno da pricas protiv SRS-a ce Vjerica da ti baci kletvu na buduca pokolenja:lol:

NE podrzavam,

za sada koalicija ZES u ovim teskim uslovima ekomomske krize,
iznenadjujuce dobro, vodi drzavu.
Jednostavno, u opoziciji nema dostojne zamene sadasnjoj vlasti.

:hahaha: brate ala je tebi sve lepo u bojama duge....sta si uzeo ovg puta...:rotf:
evo stize bonica:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da treba neki vojni udar da bude i da se zavrsi sa ovim politicarima a onda za par godina kad se sve dovede u red raspisati nove izbore uz nove stranke a ove sadasnje zajedno sa njihovim kumovima,tajkunima i familijama povesati duz koridor 10 za primer buducim generacijama
 
Brale mojne da raskinemo "friendship":lol:z:mrgreen:
I nemoj tako javno da pricas protiv SRS-a ce Vjerica da ti baci kletvu na buduca pokolenja:lol:
[/SPOILER]

Nećemo, ni da Bog z:lol: Samo, oni su jedina opcija koju bih podržao u Srbiji, jer mi se ZES puno petlja sa ovim socijalistima. Ne slažem se sa njihovom politikom o pravima homoseksualaca i legalizovanju droge, ali, realno gledano, najmanje su zlo od svih. Tadić bi bio sasvim OK da je izbjegao koaliciju sa SPS-om.
Ma proklela je Vjerica nas Crnogorce još kad smo se odvojili, al' imamo i mi svoga vrača, skinuo nam mađije z:mrgreen:
 
Ja mislim da treba neki vojni udar da bude i da se zavrsi sa ovim politicarima a onda za par godina kad se sve dovede u red raspisati nove izbore uz nove stranke a ove sadasnje zajedno sa njihovim kumovima,tajkunima i familijama povesati duz koridor 10 za primer buducim generacijama

ma daj torente kakav vojni udar, pa ko bi na to jos i pomislio , sem mozda mlohavog.
Novi izbori ne bi doneli nikakvu promenu, ostao bi kurs zemlje prema EU, Bota bi dobio jos vise glasova, ldp takodje, a grobar bi bio najjaca opozicija.
Dss i radikali mozda ne bi ni presli cenzus, sto bi bila najlepsa promena.
 
Ne mozete OPET da pobetite,mozete samo NAPOKON da pobedite.........

oli objasni mi jednu stvar.................kako to da ti nisi za ovu vlast,
a poznato je da si najveci ljubitelj lika i dela S. Milosevica?
A njegova stranka je u vlasti, a njegov prvi covek je sad ministar policije.
I nisu se odrekli slobe.
dal se to sps-u osipa claNstvo?
 
Poslednja izmena:
oli objasni mi jednu stvar.................kako to da ti nisi za ovu vlast,
a poznato je da si najveci ljubitelj lika i dela S. Milosevica?
A njegova stranka je u vlasti, a njegov prvi covek je sad ministar policije.
I nisu se odrekli slobe.
dal se to sps-u osipa claNstvo?

Oni su izdajnici,furaju se sa demoNkratama koje su da ne kazem sta radili za Milosevica......ja ne trazim da se on velica u javnosti,nego samo da mu se obezbedi ono sto mu i propada,a to je izmedju ostalog mesto u aleji velikana i jos par stvari......
Kako su svi do yaya kada treba da se vlada.........folirali narod citave godine izgleda,mislim u vezi slobe........kao sloba ovo sloba ono a sad sa njima.....pa vidi se da su lagali.
 

Jednostavno, u opoziciji nema dostojne zamene sadasnjoj vlasti.
Слажем се у потпуности са тобом!
Тешко да неко може ДОСТОЈНО да замени досадашњу власт у - лоповлуку и продаји државних и националних интереса.
За то је стварно тешко наћи достојну замену.
 
Stalno zaboravljamo cinjenicu....:


=Samo Sloga Svet i SRBIJU Spashava=

Trebalo je rasturiti Yugu...?

Evo tako velikih problema da se postavlja i pitanje: Ima li EU moc sama reshiti probleme?!

ps.
Apsolutno pridrzhavanje "pravilu sluzhbe",ponekad mozhe stvoriti
vishe problema ,nego pomoci.....
(Kako bi bio inace oboren "nevidljivi"........na primer?!)

Izbori...? Najcistije,...a cena..? Procenite sami.......
 

Back
Top