Europska Bosna i Hercegovina

Pre svega demokratska i tolerantna drzava . Manite se praznih obecanja iz EU , krenite nesto realno da radite , imate najkorumpiranije politicare u Evropi . I u Federaciji i u RS . Za EU ima vremena , to nije presudno za razvitak zemlje .
 
Drugačija od one koja je namjetnuta, od one koju žele političari, od one koju žele kriminalci, od one koju žele velike sile, ova je naša i europska je...

Građanke i građani Bosne i Hercegovine,

Pozivam vas da,


- vaše sudije i ljekari primaju desetostruko ili čak stostruko veće plaće
- vaša policija također
- vi također

Pozivam vas da,

- imate svi zdravstvenu zaštitu i sve ljekove i svu njegu onako kako to vidite u serijama na TV-u koji govore o klinikama
- imate pravo na vašu plaću još par godina nakon što vas otpsute sa posla
- pravo na plaćene godišnje odmore i ljetovanja i zimovanja van granica Bosne i Hercegovine za vas i vaše porodice

Pozivam vas da,

- sav ološ i šljam, kriminalci i razbojnici sami napuste Bosnu i Hercegovinu, a da shvatite da to zavisi od vas
- da nepravdno stečenu imovinu povratite sami sebi od onih koji su je na nezakonit način stekli otimajući je od vas
- da nesposobni i nestručni rade samo ono za što su sposobni i stručni, a da ih zamijene oni koji su zaista stručni i sposobni za ta i takva mjesta

Pozivam vas da,

- svake godine mijenjate vaš namještaj, računare, da se lijepo oblačite i imate lijepe automobile
- da ste radosni i nasmijani, da sjednete na voz, bus ili u autobobil i posjetite prijatelje npr. u Amsterdamu
- da se prema vama na granicama ne ponašaju kao prema životinjama, već da se lijepo ophode i ne zadržavaju vas puno

Pozivam vas da,

- ne živite u strahu i nesigurnosti kada ste u Sarajevu, ili pak Banjaluci ili pak Mostaru...
- da su vaše ulice čiste i lijepe, nove, asfaltirane i osvijetljene
- da su vaše firme uspješne i da zapošljavaju ne samo vas, već da i drugi van granica Bosne i Hercegovine možda budu mogli dolaziti da u njima rade
 
Moze Srpska republika bosna i hercegovina.

Bosna je uvek bila, sada je i biće srpska. Samo što to nekim Srbima još nisu javili. U tome je problem.

Mi u Bosni nismo agresori, već starosedeoci.

Bosna ima najveće probleme od svih zemalja u Evropi, a oni se neće rešiti dok je ovakva garnitura na vlasti i dok se forsiraju ovi presmešni politički 'prioriteti'.
 
Bosna je uvek bila, sada je i biće srpska. Samo što to nekim Srbima još nisu javili. U tome je problem.

Mi u Bosni nismo agresori, već starosedeoci.

Bosna ima najveće probleme od svih zemalja u Evropi, a oni se neće rešiti dok je ovakva garnitura na vlasti i dok se forsiraju ovi presmešni politički 'prioriteti'.

I dok se ne smire frustracije iz rata.
 
Drugačija od one koja je namjetnuta, od one koju žele političari, od one koju žele kriminalci, od one koju žele velike sile, ova je naša i europska je...

Građanke i građani Bosne i Hercegovine,

Pozivam vas da,


- vaše sudije i ljekari primaju desetostruko ili čak stostruko veće plaće
- vaša policija također
- vi također

Pozivam vas da,

- imate svi zdravstvenu zaštitu i sve ljekove i svu njegu onako kako to vidite u serijama na TV-u koji govore o klinikama
- imate pravo na vašu plaću još par godina nakon što vas otpsute sa posla
- pravo na plaćene godišnje odmore i ljetovanja i zimovanja van granica Bosne i Hercegovine za vas i vaše porodice

Pozivam vas da,

- sav ološ i šljam, kriminalci i razbojnici sami napuste Bosnu i Hercegovinu, a da shvatite da to zavisi od vas
- da nepravdno stečenu imovinu povratite sami sebi od onih koji su je na nezakonit način stekli otimajući je od vas
- da nesposobni i nestručni rade samo ono za što su sposobni i stručni, a da ih zamijene oni koji su zaista stručni i sposobni za ta i takva mjesta

Pozivam vas da,

- svake godine mijenjate vaš namještaj, računare, da se lijepo oblačite i imate lijepe automobile
- da ste radosni i nasmijani, da sjednete na voz, bus ili u autobobil i posjetite prijatelje npr. u Amsterdamu
- da se prema vama na granicama ne ponašaju kao prema životinjama, već da se lijepo ophode i ne zadržavaju vas puno

Pozivam vas da,

- ne živite u strahu i nesigurnosti kada ste u Sarajevu, ili pak Banjaluci ili pak Mostaru...
- da su vaše ulice čiste i lijepe, nove, asfaltirane i osvijetljene
- da su vaše firme uspješne i da zapošljavaju ne samo vas, već da i drugi van granica Bosne i Hercegovine možda budu mogli dolaziti da u njima rade


Заборавио си муџахедине,
шта се њима нуди..........................?
АЗИЛ у Србији.....:hahaha:

.
 
Pozdrav,

Europska Bosna i Hercegovina
Kako vam izgleda?

Лепо и перспективно. Све најбоље жеље ка том циљу. :)

2h4z05x.jpg
 
Postoje neka pravila, a ona su nažalost i u Bosni i Hercegovini prisutna, iako su namjetnuta, mi možemo da kažemo da ih ne želimo, da njih nećemo i da ona ne pripadaju nama.

1. Da bi nekome bilo bolje, nekome mora biti gore.

2. Da bi nekome svanulo, nekome mora smrknuti.

Pozivam vas da odbacite Bosnu i Hercegovinu u kojoj će građanin reći:

"Ja sam Hrvat i ja smetam..."

Pozivam vas da odbacite Bosnu i Hercegovinu u kojoj će građanin reći:

"Ja sam Srbin i ja smetam..."

Pozivam vas da odbacite Bosnu i Hercegovinu u kojoj će građanin reći:

"Ja sam Bošnjak i ja smetam..."

Pozivam vas da odbacite Bosnu i Hercegovinu u kojoj će građanin reći:

"Ja sam neko drugi i ja smetam..."


Pozivam Vas da napravite Bosnu i Hercegovinu u kojoj će svima da bude bolje, u kojoj će svima da svane...


Jer oni su napravili ovakvu Bosnu i Hercegovinu u kojoj važe ova pravila, jer su oni na vlasti, jer oni ne razmišljaju o Stjepanu iz Mostara koga majka nema nahraniti, ili Draganu iz Bijeljine čija majka nema za ljekove, ili za Mirsadu iz Srebrenice koja nema za kiriju negdje...

I u Crkvama i u Džamijama oni se guraju da bi ih ljudi vidjeli ne Bog.

dok oni zbog kojih su oni na vlasti...

...jer oni ne razmišljaju o Stjepanu iz Mostara koga majka nema nahraniti, ili Draganu iz Bijeljine čija majka nema za ljekove, ili za Mirsadu iz Srebrenice koja nema za kiriju negdje...


Možeš Bosno i Hercegovino imati bogatija sretnija i pravednija svitanja, bez straha i mina na poljima...

IMAŠ SNAGE EUROPSKA BOSNO I HERCEGOVINO BUDI SE!!!
 
Drugačija od one koja je namjetnuta, od one koju žele političari, od one koju žele kriminalci, od one koju žele velike sile, ova je naša i europska je...

Građanke i građani Bosne i Hercegovine,

Pozivam vas da,


- vaše sudije i ljekari primaju desetostruko ili čak stostruko veće plaće
- vaša policija također
- vi također

Pozivam vas da,

- imate svi zdravstvenu zaštitu i sve ljekove i svu njegu onako kako to vidite u serijama na TV-u koji govore o klinikama
- imate pravo na vašu plaću još par godina nakon što vas otpsute sa posla
- pravo na plaćene godišnje odmore i ljetovanja i zimovanja van granica Bosne i Hercegovine za vas i vaše porodice

Pozivam vas da,

- sav ološ i šljam, kriminalci i razbojnici sami napuste Bosnu i Hercegovinu, a da shvatite da to zavisi od vas
- da nepravdno stečenu imovinu povratite sami sebi od onih koji su je na nezakonit način stekli otimajući je od vas
- da nesposobni i nestručni rade samo ono za što su sposobni i stručni, a da ih zamijene oni koji su zaista stručni i sposobni za ta i takva mjesta

Pozivam vas da,

- svake godine mijenjate vaš namještaj, računare, da se lijepo oblačite i imate lijepe automobile
- da ste radosni i nasmijani, da sjednete na voz, bus ili u autobobil i posjetite prijatelje npr. u Amsterdamu
- da se prema vama na granicama ne ponašaju kao prema životinjama, već da se lijepo ophode i ne zadržavaju vas puno

Pozivam vas da,

- ne živite u strahu i nesigurnosti kada ste u Sarajevu, ili pak Banjaluci ili pak Mostaru...
- da su vaše ulice čiste i lijepe, nove, asfaltirane i osvijetljene
- da su vaše firme uspješne i da zapošljavaju ne samo vas, već da i drugi van granica Bosne i Hercegovine možda budu mogli dolaziti da u njima rade

Сафете . Да ти не планираш неки геноцид тамо у Босни и Херцеговини .. ?
Не знам како би ово постигао.
 

Back
Top