Amater trazi pomoc

C

Cosmic

Gost
:roll:
Ovako stoje stvari.
Sto se tice izrade weba pravi sam amater, ali imam zelju da i to naucim. Treba mi informacija koji su mi programi potrebni za koriscenje i koju mi litelaturu preporucujete.
Hvala u napred.
Ko zna mozda i ja budem majstor tog zanata :D
 
Za pocetak moj predlog je da uzmes Front Page (koji ces naci u MSOffice-u) i kreiras vrlo lako neke osnovne stranice.

Obrati malo paznju na HTML stavku, kako se i zasto nesto pise.

P.S. Preporuka nije sam FP, nego uvodna ideja da nesto napravis prostom metodom drag&drop, pa zatim pogledas sta stoji u pozadini.
 
Hackers:
Pa treba ti FP ili DW ili Flash MX ili bilo koji editor texta ako ces da cukas HTML,kao i literatura o njima.
Vidi njega...Sve si mu rekao..
Front Page( imash ga u Office-u)..Bolja varijanta ti je Dreamweaver ali malo je tezi ali imas u njemu dobar tutorijal....Literature imas,neko ima neki link za macromedia dreamweaver na srpskom pa nek postavi...Sto se tice Flash-a...Batali ga za sada...
 
I ja mislim da bi trebalo prvo da krenes sa Dreamweaverom.. apsolutni standard za izradu kako dinamickih, tako i statickih sajtova.. malo vise vremena za ucenje, ali vredi.. ali sta ima da se uchi? Program je moron-friendly orjentisan..
 
Ragen:
I ja mislim da bi trebalo prvo da krenes sa Dreamweaverom.. apsolutni standard za izradu kako dinamickih, tako i statickih sajtova.. malo vise vremena za ucenje, ali vredi.. ali sta ima da se uchi? Program je moron-friendly orjentisan..
Ok Dreamweaver ali koja verzija mx ili 4
 
U svakom slucaju, novija verzija. odaberi mx ili mx2004, neka ti bude stvar licnog ukusa. promene u programu su minimalne, najvise promena se odnosi na rad sa CSS-om, a dok stignes do naprednog CSS-a, proci ce neko vreme.. dakle, odaberi MX..
pozdrav
 

Back
Top