mushki rezon bla bla....

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

Ne, to je tipicno zensko podilazenje i ulizivanje jedna drugoj.One moraju da budu jedinstvene i u coporu jer samo tako mogu da funkcionisu.Da mogu preko drugarice da smuvaju decka, preko drugarice uhode decka, preko drugarice raskidaju sa deckom, preko drugarice zezaju tipove....I konacno, navijaju da drugarica ima dobrog frajera da bi mogle da ga cape od nje.
 
Мислим да је у питању разлика у укусима. Имам другарице са којима се супер слажем али никада не бих тако нешто изјавила за њих ако то стварно не мислим.
Али дешавало се да за неке жене стварно мислим да супер изгледају и дам тај коментар а мој брат преврне очима и убеђује ме да су никакве. Разлика у перцепцији, вероватно.
 
e, sampione... ako je njoj posebna i ako bi je muvala, to je super... srecno joj bilo i kuca joj pevala... mislim... ako je neka osoba posebna meni, nista ne mora da znaci... osobi do mene ona moze da bude najveci smor na ovom svetu... a to, sta ce neko da mi kaze, nije moj problem... kao sto nije moj problem ni ako se nekome ne svidjam ovakav... kao da je to i bitno uopste... a, opet... ljudi koji se slazu sa necijim misljenjem samo da bi se dopali tom nekom, onda... srecno... na kraju ce verovatno zavrsiti tako sto vise nece moci ni da prepoznaju sopstveno misljenje... nek' smo mi zivi i zdravi... i svakom svoje... upamtite to sto vam vas rikan kaze... da se ne biste kajali kasnije...
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

e ima razlike, i ja sam to primetila. meni kad se svidja neka riba retko kad se svidja muskarcima. ali to je valjda tako normalno.
ili na pron kaze za nekog tipa da je odlican a meni taj zasu
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

Percepcija voljenih u velikoj meri ne zavisi samo od naše sposobnosti da gledamo već i da vidimo malo više od pukog fizičkog izgleda......
Dok posmatraš drugaricu svoje devojke ti vidiš dobro dupe, osrednje sise, kriv nos, napućene usne....Tvoja devojka vidi onu koja ju je noćima tešila kada ste raskinuli prethodni put...onu koja joj je pozajmila celokupan džeparac da kupi cipele za prvi sastanak sa tobom...onu koja je uvek i u svakom trenutku tu da je uteši, oraspoloži i voli bez interesa....i koja će ostati i nakon što ti budeš samo bledi odraz u sećanju....mrlja na zidu od spljoštenog komarca....
Lep je i onaj ko je dobar i koga volimo....
 
Percepcija voljenih u velikoj meri ne zavisi samo od naše sposobnosti da gledamo već i da vidimo malo više od pukog fizičkog izgleda......
Dok posmatraš drugaricu svoje devojke ti vidiš dobro dupe, osrednje sise, kriv nos, napućene usne....Tvoja devojka vidi onu koja ju je noćima tešila kada ste raskinuli prethodni put...
jer nije imala sta drugo da radi
onu koja joj je pozajmila celokupan džeparac da kupi cipele za prvi sastanak sa tobom... pod kamatu
onu koja je uvek i u svakom trenutku tu da je uteši, oraspoloži i voli bez interesa....
kad bi se zezali...[/QUOTE]
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

Ne, to je ono "svaki ciga svoga konja hvali". z:mrgreen:
 
Percepcija voljenih u velikoj meri ne zavisi samo od naše sposobnosti da gledamo već i da vidimo malo više od pukog fizičkog izgleda......
Dok posmatraš drugaricu svoje devojke ti vidiš dobro dupe, osrednje sise, kriv nos, napućene usne....Tvoja devojka vidi onu koja ju je noćima tešila kada ste raskinuli prethodni put...onu koja joj je pozajmila celokupan džeparac da kupi cipele za prvi sastanak sa tobom...onu koja je uvek i u svakom trenutku tu da je uteši, oraspoloži i voli bez interesa....i koja će ostati i nakon što ti budeš samo bledi odraz u sećanju....mrlja na zidu od spljoštenog komarca....
Lep je i onaj ko je dobar i koga volimo....

meni se chini da toj mojoj devojci iz tvoje priche ja uopshte nisam potreban
nek se preseli kod drugarice i kupi didlo
 
Не знам, исто тако има и жена које су мушком оку привлачне, а да ће их 90% осталих жена у старту попљувати и дати милион замерки на изглед, глас, покрете, гардеробу итд.
 
Не знам, исто тако има и жена које су мушком оку привлачне, а да ће их 90% осталих жена у старту попљувати и дати милион замерки на изглед, глас, покрете, гардеробу итд.

Zene su jako ljubomorna i pakosna bica. Jedna drugoj govore kako im neshto lepo stoji, kako dobro izgledaju, smeshkaju se a ovamo bi jedna drugoj ochi iskopale (kosu pochupale).
 
Ма, ја мислим да је ствар до неке хемије и емитовања неких супстанци... или таласа... Нема шансе да ти за једну особу баш сви коментаришу на исти начин.

И ово што каже Дерер... заиста има и тога да ће ти девојка за коју ћеш чути милион примедби и замерки за овог или оног нахвалити некога ко ти је у најмању руку непривлачан... и да ће се опет велики број других жена са тим сложити.

Ма, иста ствар као и са нама... колико пута човек помисли: Види овог шабана... а у "шабана" све гледају и трепћу. Или, за неког мислиш како је фаца, а оно ни близу.
 
Ма, ја мислим да је ствар до неке хемије и емитовања неких супстанци... или таласа... Нема шансе да ти за једну особу баш сви коментаришу на исти начин.

И ово што каже Дерер... заиста има и тога да ће ти девојка за коју ћеш чути милион примедби и замерки за овог или оног нахвалити некога ко ти је у најмању руку непривлачан... и да ће се опет велики број других жена са тим сложити.

Ма, иста ствар као и са нама... колико пута човек помисли: Види овог шабана... а у "шабана" све гледају и трепћу. Или, за неког мислиш како је фаца, а оно ни близу.

Niko te ne tera da izadjesh sa osobom koju neko hvali a ti je vidish kao neatraktivnu.
 
Са мном сигурно нешто није у реду z:cry:
Моје и мишљење мушкараца се подудара.

Још ако имаш и више пријатеља него пријатељица, онда си тај тзв. "мушки тип"... имао сам једну врло драгу познаницу која је баш по томе одударала од већине жена.
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?

drugarica je bez decka a prica je reklama, pa do koga stigne :))))
 
Zashto zene uvek hvale neke svoje drugarice kao ne znam ni ja kakve obichno rechenicom"ona je super da sam mushko sigurno bi je muvala bla bla" a recimo ta osoba je u najboljem prosechna
i ako to kazesh onda krene neka pljuvachina kako rezonujesh tipichno mushki vizuelno uz normalno,"a ti mislish da si ne znam kakav"
Da li je to samo razlika u percepciji izmedju mushkaraca i zena,razlika u ukusima ili neshto tretje?
el morash da se slazesh da je super da ne bi ispao povrshan:mrgreen:?
zato sto i nisi nikakav
a imas previsoke kriterijume
plus si dzangrizav ko raspali deda
nema na cemu i drugi put :)
 

Back
Top