Manjak pažnje...

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:
 
"Drage zene, kako bi se osecale da saznate da vaz dugogodisnji partner/muz ide u strip klub i trazi malo golog i zategnutog mesa. Da li bi vam bilo krivo zbog vaseg propusta, bili biste tuzne sto ga niste dovoljno usrecile i nastojale da to odmah promenite ili biste bile povredjene i preduzele sto i svaka zenturaca".

:lol:
 
Kaka je to neznost putem neta pitam se..kao kad bi probala vutru..lako se moze navuci i nije problem naci srodnu dusu..koliko je brakova samo ovaj forum rasturio a nece moci jednu pishljivu vezu:lol:
 
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:

Imala bi svu paznju i neznost koju zeli....;)
 
Kada bi se samo zezao po netu ..ne bih imala nista protiv ali ako bi trazio paznju i kako ti kazes neznost..zapitala bih se ..sta ja onda tu radim..kada mu je pored mene potrebna paznja sa strane..
 
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:

Ne bi smatrao prevarom, ali bi bio povređen, zato što mislim da postoji lakši način da se reši problem - razgovor...
Izvinjavam se...moje mišljenje...
 
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:
Hajde ti prvo nama kaži kako je tvoj čovek reagovao kad je shvatio da se PP-uješ s nekim napaljenim 4umašem, pa ćemo mi onda da ospemo paljbu po njemu ako nije bio dobar. Posle možeš da mu pokažeš naše izlive gadjenja nad njegovim postupkom i tako ga postidiš, nateraš da se pokaje i da ti uplati najbolji mogući net koji postoji.
 
Hajde ti prvo nama kaži kako je tvoj čovek reagovao kad je shvatio da se PP-uješ s nekim napaljenim 4umašem, pa ćemo mi onda da ospemo paljbu po njemu ako nije bio dobar. Posle možeš da mu pokažeš naše izlive gadjenja nad njegovim postupkom i tako ga postidiš, nateraš da se pokaje i da ti uplati najbolji mogući net koji postoji.

Mudro zboriš...
Moram i ja pokušati... navući ovog mog da mi uplati taj internet... a ne ovako na sate... živim u strahu da će mi svakog momenta isteći vreme...z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Šalim se naravno... za one koji moje komentare pored smajlija shvataju ozbiljno...

Odgovor na temu:
Pa svi iz nekog razloga net-ujemo...
Ja na primer i kad se dopisujem sa nekim to posle ispričam mm... čisto da ga sutra na ulici ne sretne neko i kaže:E dopisivao sam ti se sa devojkom...


Ne vidim zašto bi se tu iko ljutio... ne vodiš ljubav preko neta... već se zezaš a to zezanje ti prija...
Dok god nemaš želju da tu osobu zameniš sa svojim momkom-mužem sve je ok...
Moje mišljenje...
 
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:
E vidis ti kako je taj tvoj neki tezak i zadrt covek...

Onomad mu je smetalo kad si ga prevarila sa njegovim kolegom, pa se kao nesto durio, bilo mu kao tesko, folirao da je povredjen i te munje... izvodio besne gliste.
I onda mu ti lepo ucinis, prestanes da ga varas i pocnes, njemu za ljubav, da nevino sajberas.
A on opet nezadovoljan!

Ebote, kakvi su ti nasi muskarci... razmazeni. Nikako im ugoditi.
Samo se nesto ljute, samo bi nesto da ogranicavaju... Ma, balkanska posla.
Malogradjanske gluposti.
 
E vidis ti kako je taj tvoj neki tezak i zadrt covek...

Onomad mu je smetalo kad si ga prevarila sa njegovim kolegom, pa se kao nesto durio, bilo mu kao tesko, folirao da je povredjen i te munje... izvodio besne gliste.
I onda mu ti lepo ucinis, prestanes da ga varas i pocnes, njemu za ljubav, da nevino sajberas.
A on opet nezadovoljan!

Ebote, kakvi su ti nasi muskarci... razmazeni. Nikako im ugoditi.
Samo se nesto ljute, samo bi nesto da ogranicavaju... Ma, balkanska posla.
Malogradjanske gluposti.

Vidiš ti da smo mi žene uvek žrtve...z:D
A muškarci... z:mrgreen:
 
Kako biste se osećali kada biste saznali da vaša dugogodišnja partnerka,ili supruga traži malo pažnje i nežnosti putem neta,ali samo to i ništa više? Da li bi vam bilo krivo zbog vašeg propusta,bili biste tužni što je niste dovoljno usrećili i nastojali bi da to odmah promenite,ili biste bili povređeni,razbesneli se i preduzeli što i svaki "balkanac".
Nisam htela da bude u formi ankete,jer sam htela da "čujem" i obrazloženje. Volela bih da odgovori ne budu "na prvu loptu" Zaista se nadjite u takvoj situaciji...
Da li biste to smatrali prevarom? Nisu u pitanju vrući razgovori:whistling::andjeo::cvet:

Aj ako ti kazes da je njegov propust.. da te nije usrecio.. u principu, hoces da kazes - sam je kriv.. Ne svidja mi se to..

Nisi napisala, a bitno je.. da li se radi o paznji konkretne osobe? Jer, zavisi.. Da moj decko razmenjuje preko neta paznju i neznosti sa konkretnom devojkom.. da, osetila bih se prevareno.. Da moj decko zvrji po netu ne bi li nasao malo paznje i neznosti od bilo koga, zapitala bih se da li ja u necemu gresim, da li sam mu dovoljno posvecena.. Svakako ni tada ne bih okrivila sebe za sve, jer znam koliko dajem.. a i on zna koliko dobija.. Ali, u drugom slucaju moze uzrok njegovog ponasanja da bude nezadovoljstvo usled nedostatka paznje sa moje strane, ali u prvom.. pre bih rekla da mu je neka druga privukla paznju..
U oba slucaja.. nesto ne stima..

p.s. ja sam neznost uvek vezivala za dodir..
 
Jao bre ljudi, pa mogu li vasi partneri bilo sta da rade bez da ste im vi na glavama?!
Ili, malo se otme kontroli (citaj: ne znate mu sadrzaj glave u tancine tog momenta a covek samo blene u monitor) i odmah prica "A sta sam jaaaa uradilaaaa....jesam li ti dooooovoljnaaa...aaaaaa".
Ne, niko nikome nije toliko "dovoljan" da je bilo kome centar sveta do te mere da ne moze ni da pogleda nesto drugo. :I

Surfuje - trazi neznost :lol:
 
Jao bre ljudi, pa mogu li vasi partneri bilo sta da rade bez da ste im vi na glavama?!
Ili, malo se otme kontroli (citaj: ne znate mu sadrzaj glave u tancine tog momenta a covek samo blene u monitor) i odmah prica "A sta sam jaaaa uradilaaaa....jesam li ti dooooovoljnaaa...aaaaaa".
Ne, niko nikome nije toliko "dovoljan" da je bilo kome centar sveta do te mere da ne moze ni da pogleda nesto drugo. :I

Surfuje - trazi neznost :lol:

pogodi me tema ****** moja se i vencala tamo preko nekog chata
reko da pogledam sta pise a neki tip kaze de si zeno sta ima novo
poljubac trt mrt ...kazem joj sta je ovo ****** sta radis dal si normalna
 
Ja malo - malo, pa napišem nešto uz koje moram da dodam: "Ako ovo vidi moje mače, naebaću!"
Onda dodje moje mače, pročita, pa sledi dijalog:
"Dobro bre, što lupetaš kad ZNAŠ da ću pročitati?"
"Milo moje, tako hoću da privučem malo tvoje pažnje!"
"Aj' ne k... leba ti, nego dodji 'vamo da ti pokažem kako se privlači pažnja!":per:

Ostatak sledi na pdf "Erotske priče"... z:mrgreen:
 
Hajde ti prvo nama kaži kako je tvoj čovek reagovao kad je shvatio da se PP-uješ s nekim napaljenim 4umašem, pa ćemo mi onda da ospemo paljbu po njemu ako nije bio dobar. Posle možeš da mu pokažeš naše izlive gadjenja nad njegovim postupkom i tako ga postidiš, nateraš da se pokaje i da ti uplati najbolji mogući net koji postoji.
z:)
bruka..
 
Aj ako ti kazes da je njegov propust.. da te nije usrecio.. u principu, hoces da kazes - sam je kriv.. Ne svidja mi se to..

Nisi napisala, a bitno je.. da li se radi o paznji konkretne osobe? Jer, zavisi.. Da moj decko razmenjuje preko neta paznju i neznosti sa konkretnom devojkom.. da, osetila bih se prevareno.. Da moj decko zvrji po netu ne bi li nasao malo paznje i neznosti od bilo koga, zapitala bih se da li ja u necemu gresim, da li sam mu dovoljno posvecena.. Svakako ni tada ne bih okrivila sebe za sve, jer znam koliko dajem.. a i on zna koliko dobija.. Ali, u drugom slucaju moze uzrok njegovog ponasanja da bude nezadovoljstvo usled nedostatka paznje sa moje strane, ali u prvom.. pre bih rekla da mu je neka druga privukla paznju..
U oba slucaja.. nesto ne stima..

p.s. ja sam neznost uvek vezivala za dodir..


Ne radi se o konkretnoj osobi...svaki put su druge,bas iz razloga da ne dodje do vezivanja za nekog od njih. Od njih dobija nezne reci,komplimente,laskanja,poneki stih...i sve ono sto zenskoj dusi godi (iako zna da je sve to magla), :zima2:a od njega ne.
 

Back
Top