Snezana i 7 patuljaka

Giordanna

Zainteresovan član
Poruka
379








Nesavesni vlasnik je mama Snezanu mesanca ostavio vezanu u parku.Odveli smo je kod prijatelja dok joj ne nadjemo dom a ona je donela na svet sedam patuljaka od kojih smo tri udomili a ostala su ova cetiri slatkisa.Crni su decaci a zuta je devojcica.Stari su dva meseca i vakcinisani juce.Ako neko zeli da ih voli neka se javi sto pre!
z:dd:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Joooj,nek urade ,ja ne umem!
"Snezanu" je njen vlasnik vezao za drvo ispred moje zgrade.Jadnica je bila miljenica par meseci ali je bila napolju.Ja sam joj davala vakcine i hranila je.Onda je nestala na desetak dana pa se vratila (vrlo cudno).Nasla sam joj privremeni smestaj kod nekih ljudi ali je ona donela na svet 7 patuljaka.Ona je mesanac a ima divan karakter.Udomili smo tri malisana a ostala su 4 jos.Danas su vakcinisani i pune dva meseca.Tuzna je bila sudbina njihove mame pa nece valjda i njihova!
Ako neko zeli da ih stvarno voli neka se javi sto pre,jer ovi ljudi nemaju mogucnosti da ih cuvaju.
 
sigurna sam da ce se neko javiti da udomi lepotane...a hoce li ti ljudi zadrzati njihovu mamu?

Ljudi sta da se radi,kako da im nadjem dom?Ovi ljudi ne mogu dugo da ih obezbede jer ce mozda poceti da beze kroz ogradu.Strah me da im se nesto ne desi.Kazu da za sada mogu da zadrze mamu ali da ce se u dogledno vreme seliti i da onda moraju da je nekom daju!Starsno mi je zao sto ce treci put probati da nadje dom.Ona se delom vidi na slici,crvenkasta je.Valjda ce i nju ogrejati?
 
Prijatelji,mozete li da pomognete i razglasite za ove malisane?Sigurna sam da ce neko hteti.Ja probam na raznim stranama,evo nasla sam vec mesto za jednog malisana kod svojih rodjaka(samo oni su cuvali macu u kuci a ne znam hoce li znati njega dok ne poodraste)?Pomagajte da im nadjemo dom!Ja cu da vas obavestim ako uspem jos nekog da udomim.
 
Dva crna decaka i lepa zuta devojcica jos nisu nasli svoj dom!Jednog decaka sam ja poklonila svojim rodjacima tako da cu moci cesto da ga vidim a da stalno znam kako mu je.To bi najradije uradila sa svima ali na zalost ne mogu.
Hajde,molim vas da se potrudimo zajedno,jer me ovaj covek kod koga su stalno podseca na to,jer nema mogucnosti da cuva toliko malisana posto i mama ostaje kod njega.
 
Ja mislila neko ce se ovde prvo meni javiti ali vidim nista...Hvala sto to cinite za mene jer sam ja ovde nova pa se ne snalazim najbolje!Evo sutra zovem ljude i trazim od njih tacno koji ce telefon dati za kontakt!Moze.
p.s.
Luthiena avatar je predivan:heart:
 
Mesanci jesu,prelepi su i imaju maminu predivnu dlaku(mama je crvenkasta na slici).Evo,najnovija informacija da su udomljeni su decak sa zutim sapama(cizmicama) i jedina devojcica (zuta).Ostali su prvi crni i poslednji crni.
Kontakt telefon je Dragan 063/856 50 83.Javite se sto pre,jer vidim da nam je krenulo.Ja sam se igrala sa njima i mogu vam reci da su crni pravi vragolani.Vakcinisani su prosle nedelje poli vakcinom,da ne brinete!
Pozz.
 
:hahaha::hahaha:pa sta cete kad sam srecne ruke,samo dajte...:hahaha:
Salu na stranu, ja sam najsrecnija sto oni polako nalaze dom.Kakvu je sudbinu imala njihova mama da je tri puta "vlasnici"izbacuju napolje ili vezuju za drvo ne bih volela da se to i njenim malima desi!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav za sve prisutne.
Javljam vam da jos tri patuljka nisu udomljena.Molim vas ako cujete da neko trazi slobodno se javite na onaj telefon koji sam ostavila.Hvala vam puno.
Oni su sad primili i revakcinu tako da su mirni do sledece godine.
Sutra idem da ih vidim pa vam javljam!
 

Back
Top