kako da narezem igricu

S

somi

Gost
Cao
Imam problem, imam nero 5 i ja sam do sada rezao sebi muzicke CD-ove , ali sada bih hteo da narezem jednu igricu pa ne znam da li to moze sa ovim obicnim rezacem ili treba neki drugi rezac za to.
E sad ako moze kako to da uradi tj. gde da idem da bih mogao da narezem igricu.
Hvala
 
kopiraj disk.
Ubaci CD sa igricom u citac (E:), prazan disk u rezac (F:). Otvori Nero Express, pa zatim Copy entire disc. Namesti Source drive na citac (E:), a Destination drive na rezac (F:). Nemoj da cekiras Quick Copy. Podesi brzinu na recimo 24x i BURN!!!
 
Kad moze carobnjak da uradi onda ne muci se sam.. Koliko si napisao do sada si rezao samo muziku.. E igrica ne spada u muziku vec u datoteke.. Naravno kada otvoris NERO ovaj te lijepo na pocetku pita sta zelis da radis.. Ti zelis igricu, nema problema. Pomocu carobnjaka ti lijepo kazes da zelis da je kopiras i ukljucis opciju COPY CD.. i tada ce se otvoriti vrata drajva koji je podesen za to.. Zatim ubacis CD u drajv i vrata drajva pustis unutra. Sada Nero treba da iskopira privremenu datoteku. To ce da uradi naravno u nekom roku.. Sve lijepo lagano Zagrebacki sacekas. Kad je gotov tada NERO opet izbacuje vrata od rezaca i trazi ti prazan CD na koji ces to lijepo narezati. Daj mu sto trazi i sacekaj koji sekun i posle dalje radio kao i kao sto si navikao.. Ukoliko ti ta igra nije na CD vec na HDD jos lakse, sve uradi ko i do sada samo u carobnjaku ne odabiraj opciju copy vec data CD i dalje sledi uputstva.. Valjda znas za toliko.. Poz.
 

Back
Top