Iz neobaveznog u ozbiljno...?

drugacija:
Hvala jos jednom na odgovorima! :P

A sto se tice neozbiljnosti i ozbiljnosti te veze, i dalje je u neobaveznom statusu. Tako i meni i njemu odgovara za sada. Bez opterecenja.
Samo svako zensko je isto, kad ponekad ne bi pozelilo i nesto vise od trenutno sto se ima. E pa tako i ja. Eto ponekad bih i nesto malo ozbiljnije, ali sve mislim da mu ne dosadjujem ili da preteram u tim ozbiljnostima. Ma znate ono, javila bih mu se, ali da ne preteram....jer ponekad mi dodje i vise puta dnevno da se cujemo. A do sada je bilo da smo se culi povremeno, na svakih par dana. Ali......hmm sta ce biti videcemo.
:shock: Ej, bre, drugačija! Pa šta ovo napisa "slatka moja"... Kakvog ste to, majku mu, emotivnog sklopa kad se toliko upinjete u svojoj neobaveznosti (jer vam tako odgovara za sada :roll: ). Meni to više zvuču neozbiljno nego neobavezno i kako kažeš "bez opterećenja". Pa zar nije opterećujuće to što se ti toliko trudiš da ne bude onako kako bi "ponekad htela (nešto malo ozbiljnije)"... i kako ti "ponekad dođe" :?: Ti si se toliko isprogramirala "da ne preteraš u tim ozbiljnostima" da je to haos. I gde vam je tu sad ta NEOBAVEZNOST na kojoj prosto insistirate? Ni najmanje niste (bar ti) opušteni :arrow: napetost i samokontrola do bola! Sebi ste prosto postavili OBAVEZU da to ostane neobavezno! :shock: I, onda... sasvim "neobavezno" i "spontano" vi se (NIKAKO ČEŠĆE!) čujete svakih par dana :!: :?: :shock:
Pred sobom te opravdavam da ovako košmarno pričaš SAMO ako si mnogo mlada ili ako se mnogo zezaš!
U bilo kojoj drugoj varijanti :arrow: "Sve znam al' na noge ne mogu!" 8)
 
Upoznali smo se skroz "neozbiljno". Nasli smo se u (istom) krevetu, 15 minuta (da ne preteram) posto smo se nasli u prilici. Neobavezno, naravno. Izmedju sexa smo se smejali do ludila... Kada smo se rastali - bila sam ubedjena da se vise necemo sresti... Trajalo je nesto vise od dve godine. Lepsu, potpuniju, prirodniju vezu nisam imala. Toliko o "ozbiljnim" i "neobaveznim" vezama...
PS Sumnjam da se posle dve ipo godine prekinulo zato sto sam prilikom prvog susreta ostavila utisak "lake zenske".
 

Back
Top