Carape

Milanche.at

Ističe se
Banovan
Poruka
2.341
imam problem uvek izgubim drugu carapu
puna mi je fijoka sa po jednu carapu
dali ima neko slican problem?
a i sramota me kad odem negde
i jedna carapa plava a druga crna
to se vidi kad sednem negde
e sad nemogu non stop da stojim da se to nebi primetilo
 
Zašto su čarape čest sitan problem u mnogim kućama? Nemam puno rasparnih, ali moj muž stalno histeriše kada uzmem njegove čarape. Verovatno je u pravu jer on nosi br. 46 a ja 37. Taman su mi, nema šta. A još kad mi kaže da mu zakrpim neku čarapu, a on taj par ispuši za jedan dan, dobijem ospice jer ne volim da šijem.
 
Evo ti ekstra savet: Otidji u radnju i kupi 10, 20, 30 (sto vise to bolje, manje su sanse da ces uskoro imati isti problem) pari ISTIH carapa. Tako da, kad krenes da ih gubis, samo gledaj da uparis levu i desnu. ;) (Ovo je uradio prijatelj mog muza jer ga je mrzelo da sortira carape kad ih pere, i sad je najsrecniji na svetu). :mrgreen:
 
Evo ti ekstra savet: Otidji u radnju i kupi 10, 20, 30 (sto vise to bolje, manje su sanse da ces uskoro imati isti problem) pari ISTIH carapa. Tako da, kad krenes da ih gubis, samo gledaj da uparis levu i desnu. ;) (Ovo je uradio prijatelj mog muza jer ga je mrzelo da sortira carape kad ih pere, i sad je najsrecniji na svetu). :mrgreen:

ovo je super tako cu da uradim
cim mi devojka primi platu
 
I ja sam ranije imala slican problem sa kratkim carapama.
Au....zurim negde,a njih nigde.
Medjutim nasla sam inteligemtmo resenje sve ih stavljam na posebno mesto....i cim se osuse ja ih trpam tu....tako da nema vise da gube trag:-)
 
imam problem uvek izgubim drugu carapu
puna mi je fijoka sa po jednu carapu
dali ima neko slican problem?
a i sramota me kad odem negde
i jedna carapa plava a druga crna
to se vidi kad sednem negde
e sad nemogu non stop da stojim da se to nebi primetilo

pa i treba da nosiš rasparene čarape, to je dobro protiv uroka
i nemo da te sramota, bolje nego neko da te urekne
u stilu ko se zadnji smeje,najslađe se smeje
 
ja sam zakljucila da ih moja ves masina prozdire - nema sanse da stavim par carapa na pranje i da par posle pranja i nadjem.

Jes, ovo me podseti na drvo carlija Brauna sto mu jede zmajOve :) ..Ja sam mojoj masini zapretila najgore pa je sad dobra i ne zdere carapice..

Ej, posto covek resio problem, ja necu da delim savete, al se setih Dzegera i njegovog resenja, pa kad sam vec tu, da spomenem- covek baca carapice posle nosenja i kupuje nove..tja, verovatno i on imao isti problem ko autor teme il mu, pak, strapci toliko smrde da se smrad uvuce u carape tako da nikakva masina ne moz to da opere..a oce to kad covek visi stalno po raznim hotelima i njihovim kupatilima :mrgreen:
 
ja bi bio srecan kad bi imao sta da zakrpim
ali nekako nestane druga carapa
i nikako da nadjem



Pa kupuj uvek jedne te iste čarape, u jednoj te istoj boji...i ne beri brigu....:)

Ako si samac, pa nemaš kome da uvališ brigu o čarapama, onda stalno kupuj iste, najjeftinije, pa bacaj, nemoj ni prati...:mrgreen: Kad kupiš, uvek su u paru....;)
 
ja sam zakljucila da ih moja ves masina prozdire - nema sanse da stavim par carapa na pranje i da par posle pranja i nadjem.

Ја мислим да је моја машина од те исте феле. :(

Имамо пуну кесу распарених чарапа... :(

То је нека мистерија! :confused:
 

Back
Top