Vatikan napada Obaminu odluku

27E

Legenda
Poruka
52.416
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7849600.stm

...One Vatican official warned against the "arrogance" of those in power who think they can decide between life and death....

Zvanicnik Vatikana upozorava na `aroganciju` ljudi na vlasti, koji misle da mogu da odlucuju zmedju zivota i smrti. - slobodan prevod


radi se o politici usa prema abortusima, a koju je bio ustanovio bush, obamina odluka, jedna od prvih, ponistava prethodno nametnuta ogranicenja oko abortusa.

meni je interesantan direktan konflikt dva subjekta, oba inace nama nenaklonjena do otvorenog neprijateljstva i agresije.

izvucena prva cigla obami ispod nogu
 
Da, onoliko koliko se i meni tresu kad papa kaže nešto.

Neka priča, navikli smo...

papa eto rehabilituje i vodi racuna o abortusima..sto bi volela da moze da se porodi i da mu bude tezak porodjaj..pa da ga pitam sta misli o aabortusu...da psole ne moze da skine kile..da ima ragade dok doji..da mu klinac ebe kevu nocu placuci..heheheheh i josh svasta nesto
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
uuuu reko vatikan,strasno :eek:

pa njih sad niko nista ne pita,pa se zato i bune...kad su im u evropi opalili samar sa sve abortusima,homoseksualnim brakovima i ostalim "bludnim momentima" sad su presi na ameriku :lol:

Na koga je presao bojim se da ce biti *predjen*...nego kad smo vec kod
pape i Vatikana i ostalih dokonih...pita li ko sta zene o ovome...mislim
o pravu na *svoga tela gospodar* ?!
 
Ina-uguranom Obami je otac musliman, ako se ne varam, a rodio se i živeo neko vreme u Indoneziji (muslimanska zemlja). U kampanji je lepo spominjao toleranciju prema muslimanima u USA ... Ima tu nešto ... Ne verujem da Racinger i kor prave reakciju samo na abortus. I oni vode politiku pa se spremaju. Verujem da počinje unapred smišljena "bitka" . Čini se da predstoji vreme velikih lomova.
 
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7849600.stm

...One Vatican official warned against the "arrogance" of those in power who think they can decide between life and death....

Zvanicnik Vatikana upozorava na `aroganciju` ljudi na vlasti, koji misle da mogu da odlucuju zmedju zivota i smrti. - slobodan prevod


radi se o politici usa prema abortusima, a koju je bio ustanovio bush, obamina odluka, jedna od prvih, ponistava prethodno nametnuta ogranicenja oko abortusa.

meni je interesantan direktan konflikt dva subjekta, oba inace nama nenaklonjena do otvorenog neprijateljstva i agresije.

izvucena prva cigla obami ispod nogu

i ko je sad tu u pravu?

ps. za koga navijash

:per:
 

i ko je sad tu u pravu?

ps. za koga navijash

:per:

duso,

bush je ocigledno doneo neke sistemske odluke u vezi abortusa, a protivno savremenom stepenu razvoja drustva, da bi ugodio , recimo uslovno, `konzervativnim` delovima elite

obama, predstavljajuci se kao covek `promena`, morao je kao prvo da skine te `nazadne` okove sa svoje vlade, reakcija vatikana je tako reci momentalna

ko je u pravu? ko bi ga znao.

busovo doba sigurno ne podrzavam, a ovoga se bojim glede politike prema srbiji

jel se secate sta su hteli takoreci juce da uvedu u nase skole, slicno je to
 

Back
Top