Eksplozija u Kosovskoj Mitrovici

Stvarnost i Iskrenost

Zainteresovan član
Poruka
482
Eksplozija u Kosovskoj Mitrovici, nema povređenih
Večeras oko 20 časova u blizini jednog od tri solitera u istoimenom naselju u severnoj Kosovskoj Mitrovici ođeknula je jaka eksplozija, ali nije bilo povređenih

Portparol Kosovske policijske službe (KPS) Besim Hoti izjavio je agenciji Beta da eksplozija čiji uzrok još nije poznat, nije pričinila ni materijalnu štetu.

On je dodao da pripadnici KPS i Kfora pretražuju teren, ali još nisu našli tragove eksplozije.

Detonacija je uznemirila stanovnike naselja u kojem žive i Srbi i Albanci. Kroz naselje Tri solitera prolazi i put za srpsko selo Suvi Do i albansko selo Vidomirić, gde su česti incidenti na nacionalnoj osnovi.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=56898&sectionId=37
 
Evo još jedna bila sat kasnije.

Baš pre neki dan onaj francuski general što su ga ostavili da čeka pred bolnicom kad je hteo da obiđe vatrogasce kaže da uopšte sukobi u severnom Kmitro nemaju veze sa međuetničkom mržnjom, da su to obični kriminalci što prave incidente.

Te izjave su opasnije od eksplozija jer bi trebalo da obezbede teren u javnosti na zapadu pre svega da se naprave racije protiv Srba i da se Srbi očiste odatle, a pod izgovorom "obračuna sa kriminalom". Pogotovo u Suvom dolu, naravno ;) Ni to nema veze sa međuetničkim.

A evo baš danas je Gjarperi obećao sunarodnicima da će biti "bezbedni" u Bošnjačkoj mahali. Ajde da vidimo šta je to imao na umu.
 
Evo još jedna bila sat kasnije.

Baš pre neki dan onaj francuski general što su ga ostavili da čeka pred bolnicom kad je hteo da obiđe vatrogasce kaže da uopšte sukobi u severnom Kmitro nemaju veze sa međuetničkom mržnjom, da su to obični kriminalci što prave incidente.

Te izjave su opasnije od eksplozija jer bi trebalo da obezbede teren u javnosti na zapadu pre svega da se naprave racije protiv Srba i da se Srbi očiste odatle, a pod izgovorom "obračuna sa kriminalom". Pogotovo u Suvom dolu, naravno ;) Ni to nema veze sa međuetničkim.

A evo baš danas je Gjarperi obećao sunarodnicima da će biti "bezbedni" u Bošnjačkoj mahali. Ajde da vidimo šta je to imao na umu.

Joj ovde se nezna ko su veci lazovi siptari ili ovi belosvetski hostapleri...
 
evo komsinica mi bas javlja, sve sto se desilo, polaziste je "viva" kafic.
cak i ona prethodna eksplozija koja je povredila onu novinarku, je bacena iz istog kafica.
ps.ovo tvrdi moja prijateljica na osnovu proverenih informacija iz prve ruke [jedne zenske osobe, srpkinje]
 
evo komsinica mi bas javlja, sve sto se desilo, polaziste je "viva" kafic.
cak i ona prethodna eksplozija koja je povredila onu novinarku, je bacena iz istog kafica.
ps.ovo tvrdi moja prijateljica na osnovu proverenih informacija iz prve ruke [jedne zenske osobe, srpkinje]

nema veze sa politikom. vjerovatno reketarenje i takva mafijaška shitttt
 
evo komsinica mi bas javlja, sve sto se desilo, polaziste je "viva" kafic.
cak i ona prethodna eksplozija koja je povredila onu novinarku, je bacena iz istog kafica.
ps.ovo tvrdi moja prijateljica na osnovu proverenih informacija iz prve ruke [jedne zenske osobe, srpkinje]

Ademe, ako postane zayebano begaj na ovamo, na punktu se pozovi na mene i nema problema odma imaš ausvais... z:)
 
cak i ona prethodna eksplozija koja je povredila onu novinarku, je bacena iz istog kafica


Evo ti onda još jedna "proverena informacija" :D čisto da ne izgubimo iz vida činjenice ovde: "ona novinarka" je povređena posle druge eksplozije te noći, u Mahali, kad i vatrogasci. Vatrogasci su bili tu da bi gasili vatru na albanskom lokalu, koji se zapalio tek pošto su Albanci prethodno bacili bombu na Srbe kod Vive.
 
Evo ti onda još jedna "proverena informacija" :D čisto da ne izgubimo iz vida činjenice ovde: "ona novinarka" je povređena posle druge eksplozije te noći, u Mahali, kad i vatrogasci. Vatrogasci su bili tu da bi gasili vatru na albanskom lokalu, koji se zapalio tek pošto su Albanci prethodno bacili bombu na Srbe kod Vive.

prva ili druga, nije bitno... radi se o tome da je bomba koja je bacena "poletela" iz tog kafica.
ali kaze mi ta prijateljica, da je ta viva ono je je nekada bila dolce vita, sav krem se tu okuplja...mozda je medicinksa skola "kriva" za to.
 
E pa onda ne znam ko je kod vas veći lažov :) Samo znam da smo ponosni na vas koji tu opstajete. Ja sam u KM poslom povremeno, ali još od 2006. južnije ne.

Zato sam i reko...jednako i jedni i drugi lazu..prati samo ovog "iskrenog" adema,ili ako se secas prica baba Olbrajtove..onog srbomrsca Hobruka...pa redom sve druge...Tacija...Haradinaja i celu bagru,pa proceni ko vise laze???
Tesko ne ide nikako da procenis ko vise laze...
 
evo komsinica mi bas javlja, sve sto se desilo, polaziste je "viva" kafic.
cak i ona prethodna eksplozija koja je povredila onu novinarku, je bacena iz istog kafica.
ps.ovo tvrdi moja prijateljica na osnovu proverenih informacija iz prve ruke [jedne zenske osobe, srpkinje]
Ma šta više lažeš Šiptarčino lažljiva ovaj Srpski narod po forumu.
Kafić viva je udaljen od tri solitera najmanje dvesta metara i sad ovde oćeš da ubediš kako je ta tvoja komšinica pratila neke bombaše celim putem i videla njihovo dejstvo i onda tebe javila ili svratila na čaj a posle ti širiš dalje istinu.
 

Back
Top