Kafanska filozofija

:lol: :lol:
u tom smeru
ok su "pilicari"....
likovi koji kada budu pocasceni, naravno, pochinju da klimaju glavom, neprekidno se slazuci sa svim shto kazete.....
"zabadachi"....koji piju za shankom......oni ne zickaju za pice ali ne vole ni da se otvore...ponekada dobace...
"trkachi"....zuuumm-sa pauze....vrata-shank-glava gore-pice dole-zuuum...prashina...mozda su ok...ali ih niko nikada ne upozna.....
e...sada idu oni hard-core igrachi...ali sutra
 
Kafana nas je odrzala i njojzi hvala!

Pa ozbiljno, sta mislite, gde bi se Djura Jaksic opijao i pisao po naftom namazanom podu pesmu 'Otadzbina' za bokal crnog vina? ...

Tebe nisam sit kafanooooooo,
Da bog da se pozlatilaaaaaaaaa...

:wink:
 
Bas bi bilo divno,kada bi se sad pokupili savremeni boemi i uz pivo i kikiriki polemisali...toliko ima neiscrpnih tema,pogotovo ovde u nasem svetu..filozofiji,pogotovo ovde u nasem svetu...Srbiji.haha malo ironije nije na odmet,ali ja sam ozbiljna..
Mmmmmmm...to je drustvo,zasto ne?

A sa druge str.,naravno da celije koje plivaju u alkoholu i nisu najzdravije i fizioloski i filozofski.Samo ta atmosfera beznadja a sa druge strane i bezmerno prostranstvo u degenerisanim umovima..ponavljam,zasto da ne?!
 
Negative:
Bas bi bilo divno,kada bi se sad pokupili savremeni boemi i uz pivo i kikiriki polemisali...

Jeste, ali ovi virtuelni boemi se boje RL. Ako izadju u RL izgubice svoj imidz koji su toliko gradili na netu... Ko zna kakav je ko?

Nazalost, niko nije imao dovoljno hrabrosti da se odazove... Ni za virutelnu, ni za RL kafanu... Kukavice. :roll:
 
goodday:
3 mandarine :lol: :lol: :lol:
neeemaaaa......ma...snezana je konza za takve stvari....bashta....chim otopli....
a tu je i taxi stanica :lol: :lol:

Ali pazi, zadrzavam pravo biranja iz cega se pije.

Ja biram: Krigla 0,5l
Ne volim flase, case i sl... Takmicenje moze biti odrzano samo sa pravom opremom. ;)
 
iluzionista:
goodday:
3 mandarine :lol: :lol: :lol:
neeemaaaa......ma...snezana je konza za takve stvari....bashta....chim otopli....
a tu je i taxi stanica :lol: :lol:

Ali pazi, zadrzavam pravo biranja iz cega se pije.

Ja biram: Krigla 0,5l
Ne volim flase, case i sl... Takmicenje moze biti odrzano samo sa pravom opremom. ;)
ali ja ne volim pivo :?
nema veze....trazicu da mi lek sipaju u kriglu :lol: :lol: ....eto...pa kad budemo feet....pashce dogovor :wink:
 
goodday:
iluzionista:
goodday:
3 mandarine :lol: :lol: :lol:
neeemaaaa......ma...snezana je konza za takve stvari....bashta....chim otopli....
a tu je i taxi stanica :lol: :lol:

Ali pazi, zadrzavam pravo biranja iz cega se pije.

Ja biram: Krigla 0,5l
Ne volim flase, case i sl... Takmicenje moze biti odrzano samo sa pravom opremom. ;)
ali ja ne volim pivo :?
nema veze....trazicu da mi lek sipaju u kriglu :lol: :lol: ....eto...pa kad budemo feet....pashce dogovor :wink:

Pa moze i neka rakijica. Ali ja to ne pijem... Vodka, Rum, Tekila (e toga nema u kafanama -tequile)... Sve to moze... Pa, kom opanci tom & jerry. ;)
 
Da,u pravu si..
skrivanje iza racunara...ja ovde svratim cisto da vidim da li ima iskonskih ljubitelja mudrosti..
jer moja okolina ne podleze bas uticaju drugacijem od fensi-povrsnih stvari..znas,plivanje tj.plutanje po povrsini..
Kako dragi mi Nice kaze za slucaj plute..
 

Back
Top