Ljubomora

summer girl 93

Domaćin
Poruka
3.385
Da li je nekad neko bio ljubomoran na vas i zashto?Da ste i vi nekad bili ljubomorni?I na kakve osobe budete ljubomorni?
Na mene su u osnovnoj schkoli bili ljubomorni zato shto sam bila odlichan djak i zato shto sam uvek mogla da postignem neshto shto oni nisu mogli da postignu.
A ja uglavnom budem ljubomorna na superiornije od sebe, bash na one kojima nisam ni do kolena.
 
Nisam ljubomorna na pametnije od sebe, njih poštujem.... na lepše ponekad... na bogatije nikad...
Na mene su često ljubomorni samo zato što imam dobre ocene... i što uz to nemam 120kg. , ne oblačim se gore od njih, nisam ružna itd.

Ne volim ljubomorne osobe ali ih je u mojoj okolini jako puno ( j.b.g. u takvom sam odeljenju)... tako da se trudim da iskuliram...
 
Da li je nekad neko bio ljubomoran na vas i zashto?Da ste i vi nekad bili ljubomorni?I na kakve osobe budete ljubomorni?
Na mene su u osnovnoj schkoli bili ljubomorni zato shto sam bila odlichan djak i zato shto sam uvek mogla da postignem neshto shto oni nisu mogli da postignu.
A ja uglavnom budem ljubomorna na superiornije od sebe, bash na one kojima nisam ni do kolena.
Otprilike isto... :neutral:
 
Da li je nekad neko bio ljubomoran na vas i zashto?Da ste i vi nekad bili ljubomorni?I na kakve osobe budete ljubomorni?
Na mene su u osnovnoj schkoli bili ljubomorni zato shto sam bila odlichan djak i zato shto sam uvek mogla da postignem neshto shto oni nisu mogli da postignu.
A ja uglavnom budem ljubomorna na superiornije od sebe, bash na one kojima nisam ni do kolena.

nemoj nikad,ali nikad da kazesh da nekome nisi ni do kolena..:)ne ponizavaj se,pogotovo ako je to zbog izgleda,ako nije mozesh da se trudish da se izjednachite ali nemoj da prichash to...:)
 
Da, najgori je osecaj kada je osoba koju volis (na bilo koji nacin) ljubomorna na tebe . Onako, jedan zaista odvratan .
A kad sam ja ljubomorna...Ne znam,mozda ovo zvuci malo glupo, ali ja sam ljubomorna na nekog cak i kad je taj neko isti kao ja,u necemu . . Jer,na neki nacin navikla sam da budem u mnogim stvarima bolja od ostalih,i kad sam ugrozena...uff,cudno mi je ,ali to nikome ne govorim . .
Sad sam procitala ovo sto sam napisala, i sama sebi zvucim... hm , jadno, kako je tek drugima . .
 
nemoj nikad,ali nikad da kazesh da nekome nisi ni do kolena..:)ne ponizavaj se,pogotovo ako je to zbog izgleda,ako nije mozesh da se trudish da se izjednachite ali nemoj da prichash to...:)

Ma ja sam samo primer navela, i iskazala svoje mishljenje.To shto sam rekla da kao navodno nisam nekome ni do kolena, to je samo u figurativnom smislu;)
 
Jer,na neki nacin navikla sam da budem u mnogim stvarima bolja od ostalih,i kad sam ugrozena...uff,cudno mi je ,ali to nikome ne govorim . .
Sad sam procitala ovo sto sam napisala, i sama sebi zvucim... hm , jadno, kako je tek drugima . .

Opusteno, tako je i kod mene. Navikao sam da se takmicim sa drugovima u svemu i obicno bih bio najbolji, ali nikad nisam rekao da sam ljubomoran.

A u skoli bih bio ljubomaran na jednog druga zato sto je bolji djak od mene pa bi me keva smarala kako on moze da bude bolji od tebe...i sl. Ali ja sam uvek pokusavao da suzbijem tu ljubomoru, npr: tom drugu bih namerno dosta pomagao na kontrolnim, nekad bih pustao drugove da me pobede u nekoj igri i sl.

Zaboravio sam da kazem da su i ortaci nekad bili ljubomorni na mene. To je obicno zato sto bih ja imao vise devojaka nego oni, ili zato sto bi se uvek na mene nalozile one koje su oni hteli da smuvaju...
 
Poslednja izmena:
Pa ima ljudi ljubomornih na mene.
Ima i onih koji to ispoljavaju na fazon 'kako me nervira..'
whatever.
Ne obraćam pažnju na to.
A i nemam razloga.

Lagao bih kada bih rekao
da nisam bio ljubomoran na nekoga
barem malo.
Ali to prolazi nakon 5 minuta.
 
ima dosta ljudi ljubomornih na mene, svaki dan u skoli primim onaj zavidan pogled

sto se mene tice, ja sam ljubomorna na ljude (obicno devojcice) koji su fizicki jaci od mene
 
Kreptomane, htela sam da kazhem da su bili ljubomorni na mene zato shto su za razliku od mene jedni veliki lezilebovići, pa naravno da time nisu mogli postići zheljen rezultat i da budu odlichni djaci.Jesi li sad zadovoljan odgovorom?:lol:
 
Kreptomane, htela sam da kazhem da su bili ljubomorni na mene zato shto su za razliku od mene jedni veliki lezilebovići, pa naravno da time nisu mogli postići zheljen rezultat i da budu odlichni djaci.Jesi li sad zadovoljan odgovorom?:lol:
ali neshto me buni

Na mene su u osnovnoj schkoli bili ljubomorni zato shto sam bila odlichan djak i zato shto sam uvek mogla da postignem neshto shto oni nisu mogli da postignu.
obrati pazhnju na debela slova
jel si ovo rekla tek onako ili imash neki konkretan sluchaj?
 
....?.....
Pa ti si gora od one swatke_mawe_maje koju sam toliko maltretirao koliko me je nervirala da je otishla sa foruma (naravno, to mi nije bila namera).........
PA KOJI JE SLUCHAJ?
 
Da li je nekad neko bio ljubomoran na vas i zashto?Da ste i vi nekad bili ljubomorni?I na kakve osobe budete ljubomorni?
Na mene su u osnovnoj schkoli bili ljubomorni zato shto sam bila odlichan djak i zato shto sam uvek mogla da postignem neshto shto oni nisu mogli da postignu.
A ja uglavnom budem ljubomorna na superiornije od sebe, bash na one kojima nisam ni do kolena.

Preslikano...Osim sto na mene nisu bili ljubomorni u skoli (uvek sam bila odlicna,ali nikad sa svim peticamaz:(() vec zbog neceg drugog,al ne bih sad javno to rekla....z:lol: Nisam bas opsesivno ljubomorna,ali kad vidim neku devojcicu koja je i bolja,i pametnija i lepsa od mene pomislim''Koja srecnica'' ili se rastuzim..Ali nikad ne razmisljam duze od dva minuta o tome..(Nije zdravo z:lol:)
 
Ja nisam ljubamorna ni na koga, niti imam potrebu. z:hm:

E sad na mene ima sigurno ljubomornih. Ali naravno ne na ocene, ko bi mi zavideo na mojim groznim ocenama... Jedino mozhda na 5 iz matisha, al ovo ostalo ne...
 

Back
Top