SKOLA GLUME

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mare_car

Zainteresovan član
Poruka
186
Ja bih voleo (u poznim godinama - 19) da se oprobam u glumi. Ustvari to je vise iz fazona. Cisto da probam da vidim kako to sve izgleda. No, u svakom slucaju, voleo bih da mi neko preporuci neku finu (+ ne toliko skupu) skolicu glume. Hvala.
 
GLUMA NIJE FAZON!
Gluma je ljubav. I ako nemaš dovoljno ljubavi, živaca, vremena i ako nisi spreman da joj pokloniš sebe a za uzvrat ne tražiš ništa, nemoj se oprobavati. Što se fazoniranja tiče preporučujem ti Generalnu probu, tamo se možeš zezati a ako zaista želiš glumu spremi se na velika odricanja i ako je to zaista pravi poziv za tebe ja ti želim sreću.
 
Slazem se s tobom Gago ili Them! Evo ja sam zavrsio 2. razred srednje skole i imam jos 2! Idem u dramski studio Narodnog pozorista u Somboru i nije mi lako, a zamislite kako je tek na akademiji! Treba puno truda napora, strpljenja i energije za glumu! Stoga gluma nije ni priblizno laka kao sto to izgleda na filmu, seriji ili pozoristu! Ko ne misli ozbiljno da joj se posveti neka odustane! Ja licno obozavam glumu i dobro mi ide!
 
E pa Somborac drago mi je ako je zaista tako kako kažeš, ako glumu zaista voliš i osećaš. Ja se glumom bavim od trećeg razreda osnovne i bilo je i uspona i padova a tebi samo jednu stvar mogu reći, da ako si zaista pravi glumac nikada nećeš odustati i ni jedan te poraz neće pokolebati, biće ih sigurno budi spreman na to ali znaj da samo najjači ostaju i postaju najbolji. I još nešto jako važno glumi nema nikad kraja, ona je beskonačna baš kao što treba da bude i ljubav prema njoj. Ono što je važno su talenat i rad, rad, rad, rad, rad... do besvesti i nazad i nikad se ne odustaje. Želim ti da uspeš ako ovaj poziv shvataš kao nešto najuzvišenije i najlepše što možeš imati. Puno pozdrava od Dragane iz Novog Sada :D
 
aaa ne vi me niste dobro shvatili. ne zelim ja glumiti zbog devojaka, ili tako necega, vec zbog toga sto sam uveren da imam dara za to, i da ja to mogu :) ali je i dobra fora, stim sto nisam siguran da li cu imati vremena pored faxa. a izgleda lako, mada znam da je tesko :) pozdrav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top