Šiške na kvadrat

Gimnazoid

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
121
Hmmm... pre neki dan u gradu sam primetila veliki broj devojaka sa takoreći istim frizurama... šiškice, ispeglana kosica, ista dužina, ma bre sve istooooz:hi:z:hi:z:hi:z:hi:..... Originalnost, nema šta!

Da ne svedem temu samo na frizure... šta mislite o nedostatku originalnosti među mladima?
Da li je to neka vrsta masovnog ludila ili šta? KUPIMO SVI ZLATNE NIKE I BIĆEMO IN!

mA dAjjjjjjj



z:poz:z:poz:z:poz:
 
Hmmm... pre neki dan u gradu sam primetila veliki broj devojaka sa takoreći istim frizurama... šiškice, ispeglana kosica, ista dužina, ma bre sve istooooz:hi:z:hi:z:hi:z:hi:..... Originalnost, nema šta!

Da ne svedem temu samo na frizure... šta mislite o nedostatku originalnosti među mladima?
Da li je to neka vrsta masovnog ludila ili šta? KUPIMO SVI ZLATNE NIKE I BIĆEMO IN!

mA dAjjjjjjj



z:poz:z:poz:z:poz:

Ja obozavam takve devojke, one su bas IN!z:) z:)

Zasto mislis da one nemaju originalnnosti? Mislis da ti imas? Pfff....z:hm:
 
Hmmm... pre neki dan u gradu sam primetila veliki broj devojaka sa takoreći istim frizurama... šiškice, ispeglana kosica, ista dužina, ma bre sve istooooz:hi:z:hi:z:hi:z:hi:..... Originalnost, nema šta!

Da ne svedem temu samo na frizure... šta mislite o nedostatku originalnosti među mladima?
Da li je to neka vrsta masovnog ludila ili šta? KUPIMO SVI ZLATNE NIKE I BIĆEMO IN!

mA dAjjjjjjj



z:poz:z:poz:z:poz:

a shto ti ne bydesh "originalna" tako shto netjesh obratjati paznjy na tydjy neoriginalnost? :S
 
nemam pojma... mislim ja sam uvek za originalnost... ali nije ni da kritikujem ili "osuđujem" one koji se povode nekim trendovima... u graicama normale... svako gradi neki svoj identitet i to ne povezujem sa ovim ili onim pravcem, pameću isli nedostatkom iste... možda se nekome sviđa baš tako... možda žele po sveku cenu da budu "in"... nebitno skroz... i ja nekad nabacim nešto što u trenutku važi za "in", pa ne mislim da mi nedostaje originalnosti... a ako ništa što je preterano i isključivo nije dobro tako verovatno nije dobro ni "previše originalnosti"...
 
Опонашање вршњака је у суштини саставни део сваког омладинца.
Даље, зашто мислите да нека од тих девојака носи такву и такву фризуру, мајцу зато што је тренди а не зато што јој се допада?
Наравно, има и оних који слепо прате тренд, али има и људи који носе одређене ствари по свом нахођењу.
Зар би ја требало да престанем да носим старке, које носим откад сам била дете, јер су модерне последње две године?
Не мора се увек робовати небаналности.

a ako ništa što je preterano i isključivo nije dobro tako verovatno nije dobro ni "previše originalnosti"

Управо тако.
Мислим да су ми гори они квази алтернативци којима је све фуууј и који као гледају гранд само да би се смејали и толико личе једни на друге да су исти као и клониране барби девојке.

Додуше, то се више односи на спољашњост.

Али, да ли човек може да буде само свој?
Сви смо ми толико прожети свим и свачим, толико испуњени туђим утицајима...
И управо туђе речи, идеје ми интерпретирамо на свој, себи особен начин.
Свака мисао прође процес филтрирања, сумње, одбацивања, прихватања.
И та мисао није више туђа, наша је.
Ми смо је усвојили, идентификовали се са њом.

„Али, сваки човек није само он сâм, него је он јединствена, сасвим особита, у сваком случају важна и знаменита тачка у којој се појаве света укрштају само једанпут на тај начин, и никада више.“
 
meni se mnooooooogo svidja takva frizura, ali nikako ne mogu da smirim shishke, uvek se podviju, tako da ih sad pushtam, a kosu ne mogu da peglam jer je vec dovoljno unishtena od farbanja...da mogu, 100% bih imala takvu frizuru :heart:
 
Hm,ne znam, mozda siskama npr. siskama hoce da sakriju svoje nedostatke. . otkud znam..onda svi oni imaju puno nedostataka ? :d
A mozda to rade jer je isprobano, i misle da ne mogu da pogrese odabirom tih stvari . .? Jer, ako je NIKE po njihovom misljenju odmah je skupo i originalno . Uf,da ne govorim za kvalitet (djon za dva meseca otpadne :D)
 
Ja se oblacim isto kao moji drugovi, ali ja ne pokusavam njih da kopiram, vec jednostavno, tako se oblacim otkad znam za sbe... ali voleo bih da mogu da se oblacim k'o neki moji drugari...oni se oblace bas u trendu i ribe se privlace na to:confused: Meni se bas i ne svidja taj stil, ali se devojkama svidja...:)
 
ako je neka frizura IN vecina hoce da je ima
ako je imas i ti i ako se tebi svidja to je ok
ali ako je imas samo da bi bio cool a ne svidja ti se to je onda paranoja

ja se oblacim drugacije od svojih drugarica, vise sam u sportskom fazonu, ne nosim nakit niti se sminkam i to uopste kao ona nije fora da se momci kao vise pale na drugarice jer su one uvek napuderisane i nasminkane
 
Ta frizura je super :D

Moje drugarice se sve slichno oblache (i ja), ali ja uvek gledam da se moj stil bar malo razliqje od drugih... Jer stvarno izgleda glupo kad na primer idemo ulicom sve isto obuchene... Primetila sam da bash dosta mojih drugarica ima iste majce (to su one na pijaci blizu shkole) i sve su iste samo razlichitih boja, ja namerno ne qpujem tamo i ako mi se neshto svidi zato shto znam da tje pola shkole imati tu majcu/farke...

I zato najvishe volim kad idem kod babe i dede, da tamo qpujem stvari, jer onda 100% netje niko imati kao ja..........
 
Shto ste tolikoooo optereceni odecom, unikatnoshcu i ˝da se bude razlichit˝. ***, svako treba da se oblachi onako kako hoce. Ja nikada ne obracam na to paznju. Ja volim da se lepo obuchem, ne vodim uvek rachuna ali ono, nikad ne sudim ljudima po odecu, shminki, frizuri... Kakve li iskompleksiranosti, ovo je strashno.
 
Мислим да су ми гори они квази алтернативци којима је све фуууј и који као гледају гранд само да би се смејали и толико личе једни на друге да су исти као и клониране барби девојке.


To i jeste najgore. :/
A još kada su ubedjeni da su oni originalni, kada smo već u toj priči.
I popreko gledaju sve koji su malo drugačiji od njih opet... i tako u krug, u krug.
 
Ravne siske preko obrva? Postoji nekoliko stvari koje ne volim. Te siske su jedne od tih. Ne zbog toga sto su deo mode, nego zato sto ne mogu da razlikujem devojke.

Ali nikako ne mogu da obecam da se necu prilagoditi tom trendu. ;)
 

Back
Top