Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.

Psyduck

Početnik
Poruka
47
Pozdrav ljudi, imam problem sa Flash playerom. Prilikom otvaranja linka koje se cuva na mom disku (tipa YouTube linkova gde se gledaju klipovi), naime, kad otvaram klip, treba mu jako puno vremena da krene. On krene da se ucitava odmah po kliku na link, ali nema slike ni zvuka nego samo se vidi onaj kruzic tj. indikator za ucitavanje. Kad ucita recimo polovinu klipa on krece da pusta. Pri normalnom pustanju koje je bilo pre, on ucitava nekih 5 sekundi i onda krece da pusta, sad se to svodi na otprilike 1min. Koristim Firefox 3.0.5, probao sam i reinstalaciju Flasha ali nista nije pomoglo. Da li ovo ima kakve veze sa Javom. Java je ukljucena samo ne znam da li treba sta da dodatno podesim. Sto se tice interneta, koristim 512/64kbps konekciju i super je radila. Mogao sam da gledam klipove sa YouTuba bez problema, a sad bez obzira na trajanje klipa tj. velicinu treba mu dugo vremena. Isto sam tako primetio da kad treba da downloadujem nesto, pa treba da se klikne na link za download, i posle toga se otvori novi prozor-tab (svejedno), pa uvek pise ono na engleskom "IF YOUR DOWNLOAD DOESNT START AUTOMATICALLY, CLICK HERE..." Treba mu jako dugo vremena da prikaze prozor za download, sto je najgore, kad ga prikaze i odaberem loakciju za cuvanje, on je vec stigao do polovine. Dakle slicno nesto poput Flash playera. Interesuje me zasto se ovi problemi pojavljuju i kako ih resiti? Da li je sve to do Jave ili do Flash playera ili nesto trece? Hvala na pomoci.
 

Back
Top