Da li nekad razmišljte o....?

Gimnazoid

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
121
E ovako... zanima me da li ste nekad razmišljali o tome kakvi ste vi zaista i kakav utisak ostavljate na druge? Da li vam je neko nekad iskreno rekao šta zaista misli o vama i da li ste tad bili iznenađeni? Koliko se zapravo trudite da ostavite dobar utisak na druge i kako vas oni prihvataju???
----Drugari, budite iskreni!!!----
:zurka:
 
uopste se ne trudim da ostavim dobar utisak i nikada nisam imala osecaja za to

ljudi me ili vole ili mrze, mogu da kazem da imam vise dobrih drugova nego drugarica, jer su drugarice obicno ljubomorne i iskompleksirane...

jednom sam pkusala da ostavim bolji utisak, ali mi jednostavno ne ide od ruke

ranije sam bila ohola i pomalo bezobrazna, nerazumljiva, sada sam iskrena i na my own way normalna, pa sta drugi o meni kazu njihova stvar, ja znam sta sam ja
 
paaaaa...najwazhnije mi je swoje mishljenje...xD
ako xocu da me neko woli, poshtuje, ceni & bla, bla, bla...
moram prwo ja woleti, poshtowati, ceniti & bla, bla, bla sebe...
ako se nekom ne swidjam owakwa kakwa jesam... eto, ***... shta cu?! necu se ja menjati zbog nekog...
 
E ovako... zanima me da li ste nekad razmišljali o tome kakvi ste vi zaista i kakav utisak ostavljate na druge? Da li vam je neko nekad iskreno rekao šta zaista misli o vama i da li ste tad bili iznenađeni? Koliko se zapravo trudite da ostavite dobar utisak na druge i kako vas oni prihvataju???
----Drugari, budite iskreni!!!----
:zurka:
Kakav sam ja zaista? Da, imao sam neka razmišljanja na tu temu i došao da zaključka da bi mogla solidna knjiga da se napiše meni kao osobi. Plus bi moglo i par psihijatra da diplomira na tu temu. :lol:
Kakav utisak ostavljam na druge, to znači jeza kako se tresem zbog toga, nije mi dobro pred spavanje i ujutru se probudim sa razmišljanjem o tome. :roll: Ovo i nisi nešto definisala, u kojim situacijama i kako, mislim - kad izadjem da blejim u grad naravno da me totalno baš briga kakav ću ostaviti utisak (da, i medju ženskim svetom). S druge strane, kada idem nešto da radim i da imam posla sa ozbiljnim ljudima, naravno da se trudim da ostavim što bolji utisak, što i radim pokazujući neko svoje znanje, umeće i sposobnosti.
Mislim da mi niko iskreno nije rekao šta misli o meni, niti ja praktikujem da drugima saopštavam svoje divljenje ili ne, takve stvari se pokazuju delima i nekim medjuljudskim odnosom.
 
Za odredjene osobe znam sta misle o meni..I nisam se iznenadila kada sam saznala...Jer smatram da sam takva bas kakva jesam...Za ostale ljude ne znam..Ali i jeste i nije mi bitno kakav utisak ostavljam..Ustvari..Pre mi je bilo bitno...Vise ne...
 
Hm..ljudi o meni po mom ponashanju dok me ne upoznaju,odnosno dok ne pochnemo neku diskusiju pomisle ili da sam arogantna ili da sam luda.
Srecjom,chim razmijenimo dvije rijechi odmah shvate kakva sam.
Iskreno,ne znam kakav utisak ostavljam.
Mozda pozitivne i nasmijane osobe. Mozda previshe brbljive.
Stvarno ne znam.
 
E ovako... zanima me da li ste nekad razmišljali o tome kakvi ste vi zaista i kakav utisak ostavljate na druge? Da li vam je neko nekad iskreno rekao šta zaista misli o vama i da li ste tad bili iznenađeni? Koliko se zapravo trudite da ostavite dobar utisak na druge i kako vas oni prihvataju???
----Drugari, budite iskreni!!!----
:zurka:

Razmisljam kakav utisak ostavljam nekad vise nekad manje. Da ne razmisljamo o tome svi bismo se ponasali kao bahate prostacine. I nijedna riba se ne bi sminkala. :lol:

Nikad nisam bio iznenadjen [tacnije ne secam se da sam nekad bio iznenadjen] necijim misljenjem o meni jer je velika vecina bila pozitivna. A sve zamerke koje su mi bile upucene su bile na mestu.

Da da...
Mislim o tome kakav utisak ostavljam

konacno jedan iskren odgovor. :)

Kakav sam ja zaista? Da, imao sam neka razmišljanja na tu temu i došao da zaključka da bi mogla solidna knjiga da se napiše meni kao osobi. Plus bi moglo i par psihijatra da diplomira na tu temu. :lol:

Xex... kao o svakom drugom sa ovog foruma :roll: :lol:

623.jpg
 
Ја умишљам да остављам врло лош утисак на људе.
Међутим, испоставило се да то није тачно.
Но, ја и даље мислим да остављам лош утисак на друге.

И некад ми је стало до туђег мишљења, а некад ме савршено заболе.
Зависи од расположења.
 
E ovako... zanima me da li ste nekad razmišljali o tome kakvi ste vi zaista i kakav utisak ostavljate na druge? Da li vam je neko nekad iskreno rekao šta zaista misli o vama i da li ste tad bili iznenađeni? Koliko se zapravo trudite da ostavite dobar utisak na druge i kako vas oni prihvataju???
----Drugari, budite iskreni!!!----
:zurka:

Ostavljam dva veoma suprotna i veoma pogrešna utiska...jedan je da sam mnogo stidljiva i povučena, a drugi je da sam neviđeno uobražena....sad sve zavisi od osobe koja me posmatra....A to da li razmišljam o tome??Pa....kako kad....češće ne, ali opet šta znam...
 
Poslednja izmena:
E ovako... zanima me da li ste nekad razmišljali o tome kakvi ste vi zaista i kakav utisak ostavljate na druge? Da li vam je neko nekad iskreno rekao šta zaista misli o vama i da li ste tad bili iznenađeni? Koliko se zapravo trudite da ostavite dobar utisak na druge i kako vas oni prihvataju???
----Drugari, budite iskreni!!!----
:zurka:

Ili me prihvataju super ili me ne prihvataju uopste,ali najcesce je dobar utisak!Najcesce me lose procene,mada sam se dosta promenio u poslednje vreme (na bolje) i znam da cenim sebe i ne dam nikom da me ponizava i da se istresa na meni,sto pre nije bio slucaj!! Ne trudim se da ustavim bilo kakav utisak na bilo koga i briga me sta drugi misle,uvek "furam" svoj fazon i najcesce me mrze zbog toga,ali radije neka me svi mrze zbog toga sto jesam,nego da me vole zbog toga sto nisam!!z:) Jako sam tvrdoglav i sto nailazim na veci otpor kod ljudi prema meni vise sam istrajniji!z:poz:
 
Ја умишљам да остављам врло лош утисак на људе.
Међутим, испоставило се да то није тачно.
Но, ја и даље мислим да остављам лош утисак на друге.


И некад ми је стало до туђег мишљења, а некад ме савршено заболе.
Зависи од расположења.

I ja.
Zato i ne volim da se družim puno.
I onda me počnu ubjeđivati da nisam smor, da nisam loš, da im je super sa mnom.
A ja uživam
Znaš zašto?
Zato što sam egoista veliki...
I to mora da se mijenja
 
u principu, ne trudim se uopšte i stvarno ne razmišljam kako me drugi doživljavaju... jeste kliše, al ono, ko skapira u startu skapirao me je, drugima nemam živce a ni razloga da objašnjavam i pravdam se... naravno nekad se udidim, budem med i mleko, a cesce namerno ostavim utisak kretena, neotesanog, bezobraznog... da skinem bedu s vrata...
 

Back
Top