Pomoć oko grafičke

teta tanja

Obećava
Poruka
65
Pojavio mi se problem, komp radi normalno ali svaki put kada počnem bilo kakvu igricu
ekran se zaledi ili čitav bude u jednoj boji, te iste igrice klinac igra već duže vreme i nikad nije bilo problema, probali smo sa ponovnom instalacijom drajvera ali nakon restarta pravo je
otisao u sejf mod nakon čega tek kada smo promenili rezoluciju, uspeo je da podigne
sistem.
Sada mi sve normalno radi osim igrica koje svaki put blokiraju sve na gore opisan način
nakon čega pomaže samo restart.
Da i da ne zaboravim, u trenutku kada zaledi ekran čuje se kratko zujanje iz kućišta.
Ja i moj klinac nismo neki stručnjaci pa vas molimo ako neko može da pomogne
Unapred HVALA!!!!
 
nvidia 8400gs godinu dana stara. Ali ako je riknula grafička kako sve ostalo radi recimo šah može da se igra sve ostalo osim igrica, nfspeed recimo počne da igra klinac i onda nako min ukoči, za sve ostalo komp je totalno funkcionalan.
 
Poslednja izmena:
Cim se desava to sa NFS, 99% se pregreva grafa.
Ne znam da li ta kartica uopste ima kuler, ako ima probaj da ga ocistis i otvori komp dok je ukljucen, pa vidi da li se vrti.
Inace ta grafa je veoma jeftina, pa ti nece biti problem da je zamenis :)
 
neznam ja to da otvorim pa ću morati do servisa jer je još u garanciji, ali sam videla u tehničkoj knjižici grafičke karte da nema kuler već rebrasti hladnjak. molila bih vas da mi preporučite neku grafu do 5000
din koja vredi i dali su ove sa kulerom mnogo bolje i hvala vam zadovoljstvo je biti sa vama na forumu.
 

Back
Top