Srbin pljačkao crkve po Kosovu

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Kosovska policijska služba uhapsila je Srbina sa Kosova Boru Stankovića (44) iz Šilova, nadomak Gnjilana, pod sumnjom da je tokom novembra i decembra prošle godine obijao i pljačkao crkve u gnjilanskom regionu.

Regionalni portparol Kosovske policijske službe Ismet Hašani izjavio je Tanjugu da policija veruje da je glavni Stankovićev motiv za obijanje crkava materijalna korist, jer je u većini slučajeva iz crkava nestajao novac. On je dodao da je Stanković, koji je osumnjičen za pljackanje šest crkava u gnjilanskom regionu, uhapšen 20. januara, kada mu je određen pritvor od 48 sati, nakon čega je sud u Gnjilanu doneo odluku da on bude zadržan u pritvoru još 30 dana. U Kosovskom Pomoravlju je tokom novembra i decembra prošle godine prijavljeno dvanaest slučajeva obijanja i pljačkanja pravoslavnih crkava.

:whistling:
 
Citat:
Regionalni portparol Kosovske policijske službe Ismet Hašani izjavio je Tanjugu da policija veruje da je glavni Stankovićev motiv za obijanje crkava materijalna korist, jer je u većini slučajeva iz crkava nestajao novac. On je dodao da je Stanković, koji je osumnjičen za pljackanje šest crkava u gnjilanskom regionu, uhapšen 20. januara, kada mu je određen pritvor od 48 sati, nakon čega je sud u Gnjilanu doneo odluku da on bude zadržan u pritvoru još 30 dana.

Ovo je tuzno...pa KPS...kao da je uhapsio nekog velikog ubicu...pa im treba da vrse istrazne radnje,najmanje jos trideset dana???Da ne utice na svedoke???
Ljudi ovako rade siptari i KPS na KiM...kriminalci,ubice,lopovi...im setaju ispred nosa..a oni hapse "osumnjicene"za "pljacku crkava"...STA JE OVO "ademe-ks",jesi zadovoljan sto policija "radi svoj posao"...???A ti jadniku sto si postavio ovu temu,bolje da se zapitas gde su ubice srba..
 
Poslednja izmena:
cemu se mamlazinjos raduje.svasta.i da je istina, a siptarima ne verujem nista,jel ti to oces da podmetnes staru oprobanu partizansku ustase jednako cetnici? bas si smesan.z:)
ajmo opet jedno po jedno......

file.php


gde su ???
 
Pa neka teme, zasto? Ako je pljackao??? crkve neka se zna i neka odgovara, samo mi jako smeta sto nasi ljudi uvek odgovaraju kome ne bi trebalo, uglavnom onome ko bi pre trebao da odgovara nama.

Jel ne kapirate da je ovo pritisak na preostale srbe???Pa ljudi postavio sam temu,sta se desava sa srbima na KiM...daleko od toga da odobravam bilo koji vid pljacke,a jos manje pljacku crkava...a gde su oni bednici sto toliko crkve popalise po KiM...kako njih nema iza resetaka???Pa svako normalan shvata sta je pozadina...
 
Jel ne kapirate da je ovo pritisak na preostale srbe???Pa ljudi postavio sam temu,sta se desava sa srbima na KiM...daleko od toga da odobravam bilo koji vid pljacke,a jos manje pljacku crkava...a gde su oni bednici sto toliko crkve popalise po KiM...kako njih nema iza resetaka???Pa svako normalan shvata sta je pozadina...

Verujem da si u pravu ali s obzirom kakvih sam se sve Srba nagledala i naslusala ( uglavnom onih koji su ostali u FBIH) ne iznenadjuje me da postoje ovi koji pisu ovako po forumu a na zalost ni oni koji bi pljackali sopstvene crkve. Tesko za prihvatiti ali je cinjenica da ima Srba kojima nista nije sveto.
 
ako se utvrdi da je ovo istina..btw..u cega ja iskreno sumnjam..kako ce se Natasica Kandic radovati...i ostali koji tvrde da su srbi najgori od sve dece

vidish kako se kosovari poprvaljaju mali lpovluk pap u zatvor
palish crkvu pap racun u banci
ma bolje onda paliti....strasno
nego de li su ti sto poplise preko 100 crkava...nije bilo dokaza ..pretpostavljamz:mrgreen:
 
Jel ne kapirate da je ovo pritisak na preostale srbe???Pa ljudi postavio sam temu,sta se desava sa srbima na KiM...daleko od toga da odobravam bilo koji vid pljacke,a jos manje pljacku crkava...a gde su oni bednici sto toliko crkve popalise po KiM...kako njih nema iza resetaka???Pa svako normalan shvata sta je pozadina...

Da ne pominjemo da su pre par nedelja u Kmitro onu dvojicu Albanaca što su ubola u leđa srpskog dečaka pustili sledeći dan.
 

Back
Top