Прва акција ЕУЛЕКСа на Космету

адеме, кол`ко си пук`о?

Ne bih rekao da je on pukao, pre bih rekao da smo mi pukli. Izgubili smo od Vardara do Triglava, ostala nam samo centralna Srbija + Vojvodina. Izgubili sve ratove od Vardara pa do Triglava, a oni su dobili treću Albansku državu (druga je FYROM jer su Albanci tamo konstitutivni).
 
Ја разумем твоју патњу, ипак си ти шиптарољубив, али видиш неки се не слажу са тобом...

Ne patim ja, nego ti. To dokazuješ ovakvim temama.
Nisam albanoljub samo govorim činjenice, a to je da Albanci imaju tri države na Balkanu a imali su do pre dvadeset godina samo jednu.
 
Ne bih rekao da je on pukao, pre bih rekao da smo mi pukli. Izgubili smo od Vardara do Triglava, ostala nam samo centralna Srbija + Vojvodina. Izgubili sve ratove od Vardara pa do Triglava, a oni su dobili treću Albansku državu (druga je FYROM jer su Albanci tamo konstitutivni).

A ko smo to ,,MI" sto smo izgubili od Vardara, pa do Triglava? z:hm:
 
Imaju samo jednu,a ti nisi albanoljubiv nego siptaroljubiv.

Bla bla bla, opet mlatiš praznu slamu.
Imaju tri. U Albaniji i Makedoniji su konstitutivni, a Kosovo je faktički nezavisno pod albanskom kontrolom. Dakle tri.

Srbi imaju dve.
Tačno, Srbiju i BIH. Pre ratova smo imali tri srpske republike (SR Srbiju, SR Hrvatsku i SR BIH) + Kosovo + Crnu Goru.
U Hrvatskoj nismo više konstitutivni, to više nije naša država, Crnu Goru i Kosovo smo izgubili.
 
Bla bla bla, opet mlatiš praznu slamu.
Imaju tri. U Albaniji i Makedoniji su konstitutivni, a Kosovo je faktički nezavisno pod albanskom kontrolom. Dakle tri.


Tačno, Srbiju i BIH. Pre ratova smo imali tri srpske republike (SR Srbiju, SR Hrvatsku i SR BIH) + Kosovo + Crnu Goru.
U Hrvatskoj nismo više konstitutivni, to više nije naša država, Crnu Goru i Kosovo smo izgubili.

Koji mi? Si ti Jevrej? koj ce ti jevrejska zastava? Sta to znaci aj reci.. kad prozivas vec druge da su kompleksasi...
 
Bla bla bla, opet mlatiš praznu slamu.
Imaju tri. U Albaniji i Makedoniji su konstitutivni, a Kosovo je faktički nezavisno pod albanskom kontrolom. Dakle tri.


Tačno, Srbiju i BIH. Pre ratova smo imali tri srpske republike (SR Srbiju, SR Hrvatsku i SR BIH) + Kosovo + Crnu Goru.
U Hrvatskoj nismo više konstitutivni, to više nije naša država, Crnu Goru i Kosovo smo izgubili.

Imaju jednu drzavu,a ti mlatis praznu slamu koliko se ovde vidi.

Ne nismo imali smo samo srbiju,zakonske granice su bitne a ne tvoje mastarije,a sada imamo samo 1 vise a to je rep. srpska.
 
Koji mi? Si ti Jevrej? koj ce ti jevrejska zastava? Sta to znaci aj reci..
Srbin sam, ali imam nekakve veze sa jednom polujevrejkom z:mrgreen: Duga priča
A i volim Izrael, to je moje pravo.
kad prozivas vec druge da su kompleksasi...
Gde sam to rekao da je neko kompleksaš? Ako i jeste neko kompleksaš - ja ću mu to reći, ali ja nisam z:mrgreen:
 
Srbin sam, ali imam nekakve veze sa jednom polujevrejkom z:mrgreen: Duga priča
A i volim Izrael, to je moje pravo.

Gde sam to rekao da je neko kompleksaš? Ako i jeste neko kompleksaš - ja ću mu to reći, ali ja nisam z:mrgreen:

Volis Izrael??? Svasta... moze da se postuje neka zemlja i kultura .. ali da volsi... to je odraz kompleksa i nezadovoljstva samim sobom...
 
Imaju jednu drzavu,a ti mlatis praznu slamu koliko se ovde vidi.
Prebacuješ vruć krompir kod mene z:plez:
Ovako:
Albanci su konstitutivni u Makedoniji (Makedonija je država Makedonaca i ALBANACA)
Albanci su jedini narod u Albaniji (Albanija je Albanska zemlja)
Kosovo je faktički nezavisno, pod kontrolom Albanaca - tamo su većina.

Ne nismo imali smo samo srbiju,zakonske granice su bitne a ne tvoje mastarije,a sada imamo samo 1 vise a to je rep. srpska.

Ovo što ti govoriš je najobičnije i najjeftinije prevrtanje istine, jer si očino zadojen nacionalizmom.
Ovako
SR Hrvatska je bila republika Hrvata i Srba
SR BIH je bila republika Srba, muslimana i Hrvata
SR Srbija je bila republika Srba

Posle rata:
Bosna i Hercegovina je država Srpskog naroda, Bošnjačkog naroda i hrvatskog naroda.
Srbija je država Srpskog naroda i svih njenih građana.
Dakle Srbi imaju formalno DVE države i faktički dve države. Albanci imaju tri države, formalno dve države i faktički Kosovo.

Srbija je jedna, ali države Srpskog naroda su dve. Nisam ti ja kriv što ti to ne dopire do mozga.
 

Back
Top