neobicno zavodjenje

kakva farsa
posle iks neuspelih pokusaja da navataju vuka
dogovorili se da on povede nju
seljaci kao besni,a stvar ide svojim tokom,ustvari
i sad kao na kraju ona kriva jer vuka niotkuda
posle je verovatno to sve debelo morala da odradi
a verujem da joj je stalno kao kroz shalu prebacivao to njeno nespretno drzanje

e nisu videli vuka zbog njenog nespretnog drzanja
e
e?!
 
ja ne bih smela da pojedem te jagode
i tako ne volim hranu koju mi drugi ljudi daju, ne jer se plašim da će me otrovati, nego... ne znam.. gadno mi je nekako

meni je vrlo cesto gadno da jedem hranu po tudjim kucama, i uopste, nesto sto je spremio neko drugi, a ne moja mama, ili ja, jos ako mi nesto ponude iz onih plastikanera, fuj.....ali, naravno da postoje ljudi od kojih mi nije gadis, on je bio jedan od tih...a, i nista mi nije, ko sto vidis :)
 
***, covek jako oseca, a u tim godinama...ja bih se zabrinula sta je posle bilo sa njim, mislim to samopovredjivanje....bas sik

nemam pojamsta je bilo sa njim, posle osnovne skole ja odselila i nikada ga više nisam vidjela. A bas me sad nekako zanima sta bi sa tetovazom i mojim imenom, mislimsad mu tu i neide bas u korist, kad je odrasato i trazi druge ribe, Hajd ti sad dokazi da je to iz mladih danaz:mrgreen:
 
jedino da godine dokazuje losim rukopisom

z:Dz:D ja, a šta ako mu ni danas nije bolji, a kod većine muškaraca je to slučaj.
ali još uvjek su najbolji oni udvarači koji mjesecima sjede u kafiću, šmekaju te, naručuju pjesme i šalju piće. Ja se lepo napijem, još povedem i jaranice, i i bez potrošene kinte se vratim kući, a oni i dalje sjede i čekaju sa nešto sa neba padne. UH, kako su to bili lijepi dani mladosti mojez:lol:z;)
 
z:Dz:D ja, a šta ako mu ni danas nije bolji, a kod većine muškaraca je to slučaj.
ali još uvjek su najbolji oni udvarači koji mjesecima sjede u kafiću, šmekaju te, naručuju pjesme i šalju piće. Ja se lepo napijem, još povedem i jaranice, i i bez potrošene kinte se vratim kući, a oni i dalje sjede i čekaju sa nešto sa neba padne. UH, kako su to bili lijepi dani mladosti mojez:lol:z;)

ijao, ti sto sede i zavode te netremicnim gledanjem (obicno u telo, a ne facu) i salju pica....ko da cu da padnem ako (dovoljno?) popijem?!? jos ako mi naruci pesmu....mojoj tuzi i gadenjem nad samom sobom nikada kraja...na srecu, retko sam isla negde gde se narucuju pesmice....jedino me jedan didzej smuvao tako sto je obavestavao masu "ova stvar za tu i tu", ali imam opravdanje, imala sam 17 :)
 
kakva farsa
posle iks neuspelih pokusaja da navataju vuka
dogovorili se da on povede nju
seljaci kao besni,a stvar ide svojim tokom,ustvari
i sad kao na kraju ona kriva jer vuka niotkuda
posle je verovatno to sve debelo morala da odradi
a verujem da joj je stalno kao kroz shalu prebacivao to njeno nespretno drzanje

e nisu videli vuka zbog njenog nespretnog drzanja
e
e?!

z:Dz:Dz:lol:

Ne kazem da se nisu svojski trudili ... seljaci .. bistar svet .
A eto , sad imamo troje dece .
 
ijao, ti sto sede i zavode te netremicnim gledanjem (obicno u telo, a ne facu) i salju pica....ko da cu da padnem ako (dovoljno?) popijem?!? jos ako mi naruci pesmu....mojoj tuzi i gadenjem nad samom sobom nikada kraja...na srecu, retko sam isla negde gde se narucuju pesmice....jedino me jedan didzej smuvao tako sto je obavestavao masu "ova stvar za tu i tu", ali imam opravdanje, imala sam 17 :)

e ja nisam ni na jednog takvog pala, ali dobro su mi došli u danima besparice, kad potrošim džeparacz;)z:p. Ja se provedem, a oni ostanu ko popišani. z:dm:
 
ijao, ti sto sede i zavode te netremicnim gledanjem (obicno u telo, a ne facu) i salju pica....ko da cu da padnem ako (dovoljno?) popijem?!? jos ako mi naruci pesmu....mojoj tuzi i gadenjem nad samom sobom nikada kraja...na srecu, retko sam isla negde gde se narucuju pesmice....jedino me jedan didzej smuvao tako sto je obavestavao masu "ova stvar za tu i tu", ali imam opravdanje, imala sam 17 :)

:lol:moram se nasmejati za ovo obavestavanje..takvi 'dj'evi uz pozdrave cestitke i zelje no comment
 
e super da se ne ljutis
ali ne bi meni bilo zao da se meni to desilo
neka ga opsesivni nekoj drugoj
takvi koji se tako nekako ljigavo uvlache
umeju da budu zesce zde
ono najgore

jes, znaju da budu, i da im to bude nacin da sa svakom opste...ali, moze da znaci da je upitanju samo jasno opredeljenje, da se sad tako prvi put ponasaju jer su stvarno zaljubljeni do neba....e onda je to prava stvar.....samo, zaebato je kad naletite na nekog koji je vec jednom pucao na taj nacin, e takvom mozes da dubis na trepavicama...
 
budzislav@yahoo.com
Jeste neobicno...:neutral:

Mogao sam da idem u detalje, ali detalji su ipak intima koju ne bih da otkrivam.
A kao odgovor na pitanje, mogao bih da dodam sledece:
REC zavodjenje meni ima negativnu konotaciju, u smislu prevare.
Tako da bih radije govorio o 0SVAJANJU, ali u sportskom smislu, kao o osvajanju
zlatne medalje.
Cega bih bio spreman da se odreknem, da bih postigao CILJ, a cilj je ZENA MOG ZIVOTA,
pa recicu vm:
SVEGA sto moze doprineti da se ostvari UZAJAMNA LJUBAV, sve ostalo je kupovina i reklama...
Upotrebite mastu i videcete koliko mogucnosti postoje,
a jedna od njih je odvesti partnerku na dugo zeljeno mesto ili dogadjaj za kojim zudi,
a da ona ne zna da cete to uraditi.
Recimo Novogodisnji koncert u Becu!
Za njega se karte rezervisu dve godine ranije, ALI AKO ZAISTA VOLITE TU ZENU
hocete li cekati pune dve godine na taj dogadjaj i sve vreme rizikovati da ona mozda u medjuvremenu ode za drugoga,
znajuci da je volite, ali nedovoljno, a mozda je bas to karika koja joj je nedostajala!
Neko ce reci da je to kupovina, ali mislim da nije, to je dovoljno luda kombinacija
da ona nema drugog izbora osim da uzme ili ostavi...
Ovo govorim u uslovima kada covek koji je npr. student i nema lovu, nitai njegovi roditelji...
Zamislite koliko novaca, rada, zivaca, planiranja i naravno LJUBAVI prema voljenoj on pokazuje
kad ona zna da on NEMA a ipak joj pruza gotovo NEMOGUCE...
Mozda ovo nije najbolji primer,
sluzi samo kao ilustracija za svaki drugi vid izlivanja ljubavi pred oltav voljene osobe.
 
Ja sam moju sadasnju zenu , na prvom sastanku uveo u kola i odveo je 4 dana u lov na vukove , u straobalu divljinu . Oni ljudi tamo , seljaci su hteli da me obese , jer sam doveo curu u crvenoj jakni , koja ne ume da hoda po snegu , u tako delikatnu akciju .

Ona je bila prvo sokirana , pa posle odusevljena prirodom , a vukove nismo ni videli zbog njenog nespretnog drzanja .

:lol: Vuk čuje otkucaje čovekovog srca sa 800m... Toliko o tvojoj šansi da uloviš vuka...:lol:
 
se izvinjavam za off....pade mi nešto na pamet...
gledala sam nekad prošle godine dokumentarac o nekom čovi
koji tamo negdje u šumama Francuske živi sa čoporom vukova,
bori se s njima i otima zubima hranu,
+ on im je vođa...grrr :evil:
 

Back
Top