Kako su vam dragali kad ste bili mali

struja

Veoma poznat
Poruka
14.689
Nadimci od milih nam roditelja.
Do druge godine me zvali Burdush (stariji se secaju lika iz nekog domaceg serijala) jer sam bila toliko debela da bi se avatar iz sumovog naloga postideo. Ja ih dakle, razumem.
Posle Sin Kosta. A opet po nekoj domacoj seriji gde je valjda Milena Dravic vozila kamion i zvala se Kosta.
Hajde, setite se :)
 
Poslednja izmena:
:) Uuu, bila sam Žuta ili Pile (za tatu), jer sam do 3. godine bila plavokosa...
za mamu - Sunčica, pa sam je pitala zašto mi to nije pravo ime :)
Ti nadimci još uvijek važe...ili Mica, Milica, Miličica...
pa onda nadimci po imenu...ih, ima toga...
e, da...zaboravila sam Jare (ćoroskop) :lol:
 
Poslednja izmena:
e, kad vam se rikan prvi put zaposlio, primao je platu u dojce markama... i, roditelji i sestra su se zezali i zvali me "Marko"... sestrici posle isto to prihvatili... 'ujka Marko'... a pitaju onog mladjeg kako cu da se zovem kad prestanem da radim, a on kaze: "ujka Golja"... he... sad, skoro, kad ga je sestra pitala kako mi je pravo ime, nije imao pojma... kaze: "pa, Marko!'... he... a pre, kad sam bio mali, imao sam nadimak... osim u trenucima kad me majka zvala punim imenom... to je moglo da znaci samo dve stvari... ili da je doslo vreme da se jede, il' da je doslo vreme za batine... obicno je bilo ovo drugo... a i to prezivesmo...
 

Back
Top