Skinula bih Tadića

Još jedan banaćanin

Primećen član
Banovan
Poruka
519
Skinula bih Tadića
Nives Celzijus u emisiji “Ami G šou” javno priznala da je predsednik Srbije uzbuđuje zbog svoje markantne pojave

Kako bi skrenula pažnju na sebe, prsata starleta Nives Celzijus u emisiji “Ami G šou” javno je priznala kako joj se najviše dopada ni manje ni više nego predsednik Srbije Boris Tadić! Na pitanje voditelja Ognjena Amidžića s kim bi iz javnog života Srbije vodila ljubav, vickasta Hrvatica, u stilu prave zavodnice, odgovorila je:
- Boris Tadić je markantan i muževan, baš mi se dopada! Tako je seksi, baš je pravi dasa!

Šta je mislila, to je i rekla, ali i pored toga smo pozvali novopečenu spisateljicu kako bi nam malo podrobnije objasnila svoju izjavu.
- To što sam rekla, rekla sam! Čovek jednostavno zrači seksepilom, jedan je od retkih političara koji mi je zapao za oko. Nemam više šta da dodam od onog što sam već rekla, jer se sve što kažem uvek preuveliča - zaključila je ona.

Ovo nije prvi put da Nives Celzijus izjavljuje kako otkida na srpske političare. Tako je svojevremeno famozna Nives izjavila kako bi vodila ljubav s prvim čovekom imperije Karić, Bogoljubom, i kako je upravo on odrešio kesu i pazario lisice za 20.000 evra kojima je ona mazila svoje međunožje, pisao je svojevremeno hrvatski Imperijal.

05105105050200.jpg
 
Poslednja izmena:
Jaooooooooooo,bas je seksi.................a to sto ne zna da sastavi dve prostoprosirene,cini ga izgleda jos privlacnijim.......................eto zasto je tunjo pobedio........................treba se ozbiljno pozabaviti pitanjem,da li se zenama u Srbiji treba zabraniti pravo glasa
 
Zene,sto se gurate preko reda valjda mali Vuk ima prednost,ipak je on ministarz:mrgreen:z:Dz:D

Srpski predsednik Boris Tadic dobio je poziv da sa suprugom prisustvuje svecanom otvaranju Olimpijskih igara u Pekingu.Tadic je iskoristio priliku.Pojavio je se u svecanoj lozi.Do naseg presednika,umesto njegove supruge,sedeo je njegov djak,ministar spoljnih poslova,Vuk Jeremic,kome je on u gimnaziji bio profesor(i koga je ucio kako da pusi)Kinezi pomno beleze svaki detalj,pa i cinjenicu da je mladjani Vuk spavao u istoj sobi sa Njegovom ekselencijom Borisom Tadicem

:sanke::sanke::sanke:
 
mene uzasno nervira ona fleka na kosi....ili nek se ofarba ili nek ceo bude sed.....a uzivo dobro izgleda, bolje nego na tv, ali nije sexy....bar koliko sam pogled bacila....manjak muzevnosti....eto toliko....nis posebno...
 
a meni cuperak bas sladak
skroz simpatican
ostalo mi se ne dopada, mator je a i ima neku podrugljivu, ljigavu facu
al' svakako bolje izgleda od ostalih politicara, bar onih koje ja gledam na tv-u
eto, skinula bih kapu njegovoj zeni
ne bih bila udata za politicara, nema tog boga
 
Zene,sto se gurate preko reda valjda mali Vuk ima prednost,ipak je on ministarz:mrgreen:z:Dz:D

Srpski predsednik Boris Tadic dobio je poziv da sa suprugom prisustvuje svecanom otvaranju Olimpijskih igara u Pekingu.Tadic je iskoristio priliku.Pojavio je se u svecanoj lozi.Do naseg presednika,umesto njegove supruge,sedeo je njegov djak,ministar spoljnih poslova,Vuk Jeremic,kome je on u gimnaziji bio profesor(i koga je ucio kako da pusi)Kinezi pomno beleze svaki detalj,pa i cinjenicu da je mladjani Vuk spavao u istoj sobi sa Njegovom ekselencijom Borisom Tadicem

:sanke::sanke::sanke:

E posle kažu kako su nam poltičari rasipni... Vidiš da štede čak i na hotelskim sobama...z:mrgreen:
 

Back
Top