Kako održati mužjaka srećnim & zadovoljnim?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Navatati mužjaka i nije neki problem.Održati ga srećnim & zadovoljnim je već umetnost...
Koji je vaš recept?
Ne braniti mu da ide u kladionicu?
Što više sex-a?
Spremati mu jedanput nedeljno palačinke?
Ne terati ga po tri puta dnevno da se kupa?
Praviti se da ne primećuje kako šacuje cice u minićima?
Povremeno mu dati daljinski od TV-a?
 
Navatati mužjaka i nije neki problem.Održati ga srećnim & zadovoljnim je već umetnost...
Koji je vaš recept?
Ne braniti mu da ide u kladionicu?
Što više sex-a?
Spremati mu jedanput nedeljno palačinke?
Ne terati ga po tri puta dnevno da se kupa?
Praviti se da ne primećuje kako šacuje cice u minićima?
Povremeno mu dati daljinski od TV-a?


A što bih ja njega održavala u nekom stanju????

To mi je ono kao ''recept za dobar brak'' .... suludo .... zašto bi se jedna osoba trudila? zašto bi jedna osoba morala da bude žrtva?

Zašto bih morala da pazim da on bude srećan i zadovoljan ..... Valjda je negde poenta u obostranosti .... u razmeni ..... u deljenju ..... u zajedništvu.
 
Poslednja izmena:
A što bih ja njega održavala u nekom stanju????

To mi je ono kao ''recept za dobar brak'' .... suludo .... zašto bi se jedna osoba trudila? zašto bi jedna osoba morala da bude žrtva?

Zašto bih morala da pazim da on bude srećan i zadovoljan ..... Valjda je negde poenta u obostranosti .... u razmeni ..... u deljenju ..... u zajedništvu.

Natasa odmah razmislja ko ce vise nahebati :lol:,ccc
Ne trebas da se pazis,trebas da ga pazis,mazis,volis...i on tebe,naravno,to se valjda podrazumeva...ali da vodis racuna da ga ne ugusis svojom ljubavlju....malo duzi lanac resava sve probleme.:lol:
I kompromis sto se tice daljinskog.z:((
 
Navatati mužjaka :roll::roll::roll:i nije neki problem.Održati ga srećnim & zadovoljnim:roll::roll::roll: je već umetnost...
Koji je vaš recept?
Ne braniti mu da ide u kladionicu?
Što više sex-a?
Spremati mu jedanput nedeljno palačinke?
Ne terati ga po tri puta dnevno da se kupa?
Praviti se da ne primećuje kako šacuje cice u minićima?
Povremeno mu dati daljinski od TV-a?

a kog muzjaka bi ti da drzis? pacov, lav, slon, slepi mis? mislim pozvacu veterinara da ga pitam koje sredstvo za uspavljivanje i u kojoj kolicini bi ti bilo potrebno, samo to ti zavisi od tezine... a posle valjda i debljina kaveza... a sta ces ti posle sa njim da radis, mislim ovo za zadovoljavanje, ne bih da znam...
 
A u koju stranu da mu titram jajca?


Ha ha ha ....
f020.gif
moj čovek
 
Navatati mužjaka i nije neki problem.Održati ga srećnim & zadovoljnim je već umetnost...
Koji je vaš recept?
Ne braniti mu da ide u kladionicu? - Ne posecuje kladionice.Što više sex-a? - Naravno.Uvek.z:lol:
Spremati mu jedanput nedeljno palačinke? - On meni sprema.
Ne terati ga po tri puta dnevno da se kupa? - Sta ima da se kupa koji moj tri put dnevno?!:eek:
Praviti se da ne primećuje kako šacuje cice u minićima? - Da ne shacuje bilo bi bolesno,ne?Povremeno mu dati daljinski od TV-a?- Daljinski je uglavnom ajd,kod mene.

To je moj recept.:cao:
 
Navatati mužjaka i nije neki problem.Održati ga srećnim & zadovoljnim je već umetnost...
Koji je vaš recept?
Ne braniti mu da ide u kladionicu?
Što više sex-a?
Spremati mu jedanput nedeljno palačinke?
Ne terati ga po tri puta dnevno da se kupa?
Praviti se da ne primećuje kako šacuje cice u minićima?
Povremeno mu dati daljinski od TV-a?

Pa i nije ako je lak za rukovanje...
btw....sve nesto mislim da prav i Muzjak i ne ide u kladionicu..ide kod ljubavnice dok joj je muz u kladionici..stari vic..
 
Češkaš ga kad je umoran... - i onda se iznerviram jer me ne primećuje, jer se odmah zakuca u krevet
Maziš kad je nervozan....- kad je nervozan najbolje je da se sklonim, tad je ko zapeta puska, i nista mu ne prija, jedino mozda da se istrči
I povremeno zažmuriš na jedno oko kad predloži neku "bisernu" ideju....- i onda me provali napadne kako neću iskreno da kažem šta mislim
z:lol:z:lol:z:lol: ovaj moj primerak je izgleda težak za održavanje z:lol:
Nema pravila bre, ljudi....uostalom ljudi su zajedno jer sami po sebi čine jedno drugo srećnim...kad to postane isforsirano foliranje, onda nek ide sve u...:sanke:
 

Back
Top