Ej, be, a kazna?

Zoki u ovom slučaju uživa:

  • Protekciju

  • Straho(ne)poštovanje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Moj zemljak, Zoran Živković, juče je izbegao da plati kaznu za nepropisno parkiranje. Kako, gde, zašto? Pogledajte sami:

Thumb_0504draganaudovicic(07).jpg


BEOGRAD - Nekadašnji premijer Zoran Živković izbegao je juče plaćanje kazne zbog nepropisnog parkiranja u Makedonskoj ulici u Beogradu. Ovaj političar je usred centra grada, preko puta kafića “Firma” i u neposrednoj zgradi Politike, opušteno parkirao svoj BMW džip niških registarskih oznaka i uputio se u obližnju zgradu.

Ubrzo nakon “parkiranja” pojavio se policajac, koji je pokušao da pronađe vlasnika luksuznog automobila kako bi mu naplatio kaznu. Kako se niko nije pojavio ni u narednih dvadesetak minuta, policajac je odlučio da pozove “Parking servis” i reši ovaj problem. U tom trenutku pojavio se Živković, uredno spakovao svoju torbu u gepek i “zapalio” ne osvrnuvši se na policajca koji je stajao s druge strane ulice i telefonirao!

Da li je ovaj političar iz Niša pukom srećom izbegao plaćanje kazne i intervenciju “pauka”, ili ima protekciju kao nekadašnji premijer, nismo uspeli da saznamo, jer se Živković nije javljao na brojeve telefona poznate našoj redakciji.

Zoran Živković danas se uspešno bavi uvozom vrhunskih argentinskih vina i otkupom domaćeg crvenog “gamea” i belog “seminjona”. Pre dve godine kupio je 45 hektara zemlje u Krčedinu, u podnožju Fruške gore, i s partnerom zasadio francuske sorte “šardone”, “sovinjon blank”, “kaberne sovinjon”, “merlo” i “širaz”.

Izvor: Kurir

................................................................................................................................

Sad, meni nije jasno šta je pajkan očekivao ako je stajao s druge strane ulice - da će ovaj da pređe i da ga moli na kolenima da mu naplati kaznu?z:mrgreen:

Ipak, moguće da je pandur video s kim ima posla, pa je pametno iskulirao, jer bolje je ono "tu se Peša ne meša"...

Šta vi mislite, da li se radi o protekciji koju Zoki uživa ili o pandurovoj "hrabrosti" da mu ne priđe i naplati kaznu?
 
Moj zemljak, Zoran Živković, juče je izbegao da plati kaznu za nepropisno parkiranje. Kako, gde, zašto? Pogledajte sami:

Thumb_0504draganaudovicic(07).jpg




Izvor: Kurir

................................................................................................................................

Sad, meni nije jasno šta je pajkan očekivao ako je stajao s druge strane ulice - da će ovaj da pređe i da ga moli na kolenima da mu naplati kaznu?z:mrgreen:

Ipak, moguće da je pandur video s kim ima posla, pa je pametno iskulirao, jer bolje je ono "tu se Peša ne meša"...

Šta vi mislite, da li se radi o protekciji koju Zoki uživa ili o pandurovoj "hrabrosti" da mu ne priđe i naplati kaznu?




...Шта све полицајци прошуштају да "казне",...ово је кап у мору!

.
 
Kad ne bih imao prilike da vidim gomilu drugih koji ovo isto rade rekao bih da je u pitanju seljački bezobrazluk koji treba retroaktivno kazniti...međutim,puno je u BG ljudi koji se ponašaju ovako bahato.Korupcija.
 
Preko puta Tržnog centra Kalča u Nišu, postoje obeležana 3-4 parking mesta za invalide. U tom delu grada gotovo nemoguće naći parking mesto čak i od kad je uvedeno plaćanje.

Jednom prilikom, nakon odlaska sa funkcije premijera, Zoki je u sred špica ladno parkirao svoju "bubu" na mesto rezervisano za ivalide i krenuo prema Kalči... Pirilazi mu jedan momak i kaže mu "gospodine,ovo je mesto rezervisano za invalide"... Zoki se okreće i mrtav ladan mu kaže, "ne sekirajte se gospodine, rado ću platiti kaznu..".z:mrgreen:
 
Kad ne bih imao prilike da vidim gomilu drugih koji ovo isto rade rekao bih da je u pitanju seljački bezobrazluk koji treba retroaktivno kazniti...međutim,puno je u BG ljudi koji se ponašaju ovako bahato.Korupcija.

a ja sam primetio da ti "luxuzni" prave najvise prekrsaja i fatalnih saobracki. nikad nisam video Yugo lose parkiranog u ovoj poziciji ili da pretice u krivini preko pune linije ali zato kad vidis patrolu da zaustavlja za "rutinsku"kontrolu e tu su jugici ,lade,skode,fice...
 
Moj zemljak, Zoran Živković, juče je izbegao da plati kaznu za nepropisno parkiranje. Kako, gde, zašto? Pogledajte sami:

Thumb_0504draganaudovicic(07).jpg




Izvor: Kurir

................................................................................................................................

Sad, meni nije jasno šta je pajkan očekivao ako je stajao s druge strane ulice - da će ovaj da pređe i da ga moli na kolenima da mu naplati kaznu?z:mrgreen:

Ipak, moguće da je pandur video s kim ima posla, pa je pametno iskulirao, jer bolje je ono "tu se Peša ne meša"...

Šta vi mislite, da li se radi o protekciji koju Zoki uživa ili o pandurovoj "hrabrosti" da mu ne priđe i naplati kaznu?

:D
zlochinac koji izvozi domaca vina
uvozi argentinska
i kupuje neverovatnih 45 (slovima: cheteres'pet) hektara ! ! !
LJUDI! 45 HEKTARA ! ! !
B-)

kolko je ovaj toalet papir poznatiji kao Kurir prso :D
 
Kakvu si glupost odvalio,da mi platiš, ne 100 nego 10000 maraka ne bih te ...pa to.
Ne postoji nevin i kriv u tom biznisu.Ima samo vredan i bezvredan.
Evo uzmi sebe za primer.Ti si nevin,fin,kulturan,pravdoljubiv,dobroćudan....
Da li je neko ->policija<-u Slobino vreme dobio 100 maraka da te ubije ?
Ubica/Slobina policija bio nisi,nevin bio jesi.....
 
Poslednja izmena:
Kakvu si glupost odvalio,da mi platiš, ne 100 nego 10000 maraka ne bih te ...pa to.
Ne postoji nevin i kriv u tom biznisu.Ima samo vredan i bezvredan.
Evo uzmi sebe za primer.Da li je neko u Slobino vreme dobio 100 maraka da te ubije ?

Lepo postavi pitanje, pa ću ti odgovoriti. Ideš Olimpijakosevim stopama, vređaš. Ovaj post je prijavljen, uskoro se smatraj kažnjenim.
Dakle lepo postavi pitanje, bez uvreda.
 
Lepo postavi pitanje, pa ću ti odgovoriti. Ideš Olimpijakosevim stopama, vređaš. Ovaj post je prijavljen, uskoro se smatraj kažnjenim.
Dakle lepo postavi pitanje, bez uvreda.

Nemoj se smatrati uvređenim.Jednostavno nemam iskustva u ovome.Prvi put vodim diskusiju sa nevinim mrtvacem koga je ubila (krivično negonjena) Slobina milicija za 100 maraka.

Ili ne....ako je Slobina krivično negonjena milicija za 100 maraka ubijala sve nevine ljude u Srbiji,to znači da smo mi,koji smo ostali živi svi odreda lopurde,muvatori,kriminalci....znači svi građani Srbije su kriminalci,pošto,jelte,samo takve nije dirala Slobina milicija za 100 maraka i samo su oni opstali.
Ti tvrdiš da je celokupno društvo krimogeno,bez izuzetaka,i kažeš da ja tebe vređam?
 
Poslednja izmena:
Kurirove polu informacije

Pandur je primetio....pa je reshio......pa je onda naishao........i shta ovo znachi, koja svrha je ovog *teksta? Da publika vidi sliku, prochita naslov,eventualno podnaslov, tu se *zaustavi jer pokuljaju strasti...."mamicu mu .........................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top