Mali terijer

burence

Aktivan član
Poruka
1.209
Sad ce mene neko u top da stavi, ali obecala sam kumu da cu da prenesem njegove zelje i da obratim paznju ako se pojavi mali terijer, stene, ili sto on kaze "onaj mali brkati, kako se bese zove". :zstidljivko:
Zivi u Lestanima, ima kucu, dvoriste, sina od 14 godina i imao bi svu ljubav i paznju. Pa ako ima neka napustena dusica tog tipa, a vi mi javite, a ja cu da prenesem. z;)
 
A vidi imam i ovog mališu. On ima do pet meseci, vakcinisan je i revakcinisan, ima i zdravstvenu. Druželjubiv je i dobrica je. z:) Kad je bio mali obećavao je da će biti krupniji, međutim, ostao je malen, ispod kolena mi je...

Ovo iza njega na drugoj slici je NLT, koja je inače minijaturna, čisto orijentacije radi
 

Prilozi

  • SP_A0922.jpg
    SP_A0922.jpg
    15,1 KB · Pregleda: 11
  • SP_A0923.jpg
    SP_A0923.jpg
    15 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
ja sam ga razumela da je hteo rasnog psa ili bar da lici, u svakom slucaju hvala na brzom odgovoru i ja cu mu preneti sve ove slicice, videla sam i zvezdanu, lepa je kao lutkica
i jos jednom, nemojte na mene da se ljutite, meni su sve te dusice mnogo drage
 
kako nije steta, za svako izbaceno i napusteno kuce je steta
srce mi se slama za kuce od prekoputa, ljudi su prodali plac i kucu, odselili se a njega ostavili, znas koja je to tuga! hrani ga ko stigne, a on samo tuzno tumara ulicom, ali nece svakom da pridje, pa ne mogu nista konkretno da uradim za njega, a lep je ko lutka, mesanac lesija
 
ok, strpicemo se, nije da je bas hitno...
ja sve poznanike ubedjujem, ko god da spomene da bi kupio macu ili kucu, da ne zuri, da ne kupuje, kad ima toliko cak i rasnih, napustenih zivotinja
a mesanci su posebna prica i imaju svoju lepotu, ali nazalost, ljudi ako vec mogu da biraju cesce uzimaju rasne pse, ali spasena dusa je spasena, bez obzira na boju, rasu ili pol, jel tako?
 

Back
Top