Zrtva progona gost u Skupstini Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Miladin Kovačević u Skupštini
22. januar 2009. | 13:08 -> 14:45 | Izvor: FoNet, Beta
Beograd -- Miladin Kovačević kome se u Beogradu sudi jer je u SAD, gde studira, naneo teške telesne povrede kolegi, pojavio se danas u Skupštini Srbije u pratnji radikala.

Miladin Kovačević izlazi iz Centralnog zatvora (FoNet, arhiv)

On je novinarima rekao da je parlament posetio "na poziv prijatelja koji su bili na njegovoj strani", i kao građanin Srbije. "Kao građanin Srbije imam pravo da imam uvid u sve kao i ostali građani i samo koristim te pogodnosti. Pošto se osećam sigurno u svojoj zemlji, došao sam da vidim kako funkcioniše", rekao je Kovačević.

Upitan da li je u Skupštinu došao na poziv prijatelja iz SRS-a, on je kazao da je imao i podršku Demokratske stranke na lokalnom nivou i da je "nebitno" ko ga je pozvao da dođe u parlament.

"Ne znam zašto se stvara ovolika pompa, došao sam da zahvalim svima onima koji su pružali podršku meni, mojoj porodici i mojim prijateljima u svemu sto se događalo poslednjih godinu dana", rekao je Kovačević.

On je dodao da njegovu posetu parlamentu ne bi trebalo vezivati ni za jednu poslaničku grupu i stranku, jer je, kako je naveo, došao "da zahvali brojnim ljudima bez obzira iz kojih su oni stranaka".

Kovačević je rekao da se sigurno neće vraćati u Ameriku, a nije želeo da govori ni o njegovom suđenju koje je u toku.

Na pitanje da li će se priključiti SRS-u on je rekao da trenutno ne razmišlja o nekom političkom angažmanu.

Dodao je da je zadovoljan načinom na koji su mediji u Srbiji izveštavali o njegovom slučaju.

"Kada se sagledaju činjenice bez nekih konotacija iz nekih drugih medija, stekne se realna slika", rekao je Kovačević.

On je dao izjavu ispred parlamenta, jer mu obezbeđenje nije dozvolilo da se novinarima obrati u zgradi.

Nakon toga se vratio u Skupštinu i otišao u deo zgrade gde su smešteni poslanički klubovi.
 
znaci odvalis nekoga na ulici(ili u kafani ) od batina i zasluzujes poziv u skupstinu , bas simpaticna zemlja
doduse nije nesrecni Miladin tu nista kriv , to vise stanju svesti onih koji su ga pozvali (zato i imaju sve vise glasov,a )a o maloumnosti obozavatelja da i ne govorim
 
garant su mu platili da skine nevinost Natasi i da seksualno zadovolji Vjericu prvi put posle Titove smrti ,a zauzvrat dobio koji evro i setnju po skupstini :D sto ce reci da radikali nisu lose prosli uopste

Svaka ti cast, stvarno dobro znas da spustis ljude.

Covek je sirovina koja e unakazila drugog coveka i onako nevin ne sme da se vrati u SAD. Zasto, ako tvrdi da je nevin neka lepo ode tamo ako sme.
 
Svaka ti cast, stvarno dobro znas da spustis ljude.

Covek je sirovina koja e unakazila drugog coveka i onako nevin ne sme da se vrati u SAD. Zasto, ako tvrdi da je nevin neka lepo ode tamo ako sme.
ma nema ovo veze sa Amerikom i sa njegovom nevinscu , ni ne treba da se vrati logicno je da nece da ide "mecki na rupu " i drzava ne treba da ga izruci ,vec treba da mu se sudi ovde kada je vec uspeo da zbrise , pa ako se dokaze da je kriv nek odrobija sta ima i nek ide svojim putem , kao i onom konzului ,ako je prekrsio pravila nek snosi posledice ako nije onda nista
ovde je drugi problem koji iskazuje patolosku maloumnost i poremecenost poslednjih ostataka raspale SRS ,a to je da oni ukazuju pocast nekome iz jedinog razloga a to je sto je on optuzen za neko krivicno delo , sto govori o potpuno izopacenim shvatanjima te opskurne skupine ljudi
ajde ima ovde na Balkanu gomile onih koji se dive nekim ljudima zato sto su ist optuzeni za ratne zlocine .mislim i to su budale al bar mos razumeti njihovu logiku ipak su ti neki ucestvovali u ratu , borili se za "nasu stvar " , stitili ognjista und nejac i slicno pa im se onda dive -u redu verovatno su neki od njih i zaduzili srpski ili odakle su vec narod
al nesrecni Miladin (koji u ovoj prici nije nista kriv obicna dvorska budala na steroidima ) je potpuno druga prica on nije uradio ama bas nista za srpski narod ,svoj grad , familiju , ebem li ga bar da je macku sa krova skinuo ,nego je prebio nekog zgoljavog cvikerasa u kafanskoj tuci i nekim ljudima je to predstavlja podvig vredan ukazivanja najvisih pocasti , mios misliti iz kakvioh to tek sredina i familija dolazi , mada se i vidi po njima ruku na srce
 
znaci odvalis nekoga na ulici(ili u kafani ) od batina i zasluzujes poziv u skupstinu , bas simpaticna zemlja
doduse nije nesrecni Miladin tu nista kriv , to vise stanju svesti onih koji su ga pozvali (zato i imaju sve vise glasov,a )a o maloumnosti obozavatelja da i ne govorim

Naravno,ako taj koga si odvalio nije covek tj. ljudsko bice nego amerikanac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top