Операција "Србија", разбијање Србије креће од Војводине

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
Операција ''Србија''....разговор који су водили немачки обавештајац Матијас,мађарски обавештајац,обавептајац Ватикана овај је истакнути ''војник'' језуита!Ради се о наступању према Србији и српском народу у периоду од 2009 па надаље!БНД је назвао ову операцију ''Србија''.Разговор се тиче и извесног салта мортале Бориса Тадића и потписивање руског гасовода.Разговор је вођен у Загребу.

Мађар:Господо изгледа да су наше кртице потпуно крахирале,са терена ми јављају да ће владајућа колаиција ипак изгласати споразум уз неизбежну асистенцију тврдокорних проруских радикала!
Матијас:Да,не знам шта да саветујем нашој главној кртици и тој странци (закључите сами ко је то!).Наша резервна варијанта је била да изазовемо пад владе у том случају али је реконструкција владе готово извесна.Ја сматрам да сада треба отпочети следећу фазу а то је дестабилизација Србије путем атентата, насиља на улицама,побунама мањина итд.Мислим да Србију треба што пре окупирати и то класичним снагама!
Мађар:Па ја сам вам рекао да чекамо ваше зелено светло да кренемо на дестабилизацију мађарске мањине у Војводини.Ми већ имамо ударне снаге од око 500 људи.То су све људи који су завршили врхунску обуку.
Матијас;Наравно у то сам се и сам уверио,мислим да кад дође време треба извести припаднике мађарске мањине у местима где чине већину на масовне демонстрације и након тога кренути на институције Србије и преузимање власт у тим градовима. У остатку Србије имамо намеру да направимо жестоке демонстрације који ће имати економско-патриотски карактер.Већ имамо наше људе,то су тренутно мале организације које имају максимум до 100 чланова свака,али кад почну немири законито ће расти.
Опус Деи:у Србији је лако потпалити фитиљ социјалног незадовољства...
Матијас:Сад мора,ми смо мислили да решимо све без много буке,али сад је дефинитивно да Руси пуштају јаче пипке ка Србији.Не знам да ли сте видели да постоје руски планови о обнови српске државе не само на некадашње Косово већ и на делове Хрватске,БиХ !
Опус Деи:Наравно,нама је то познато,Руси су све време помагали Србе зависно од периода,њихова војна обавештајна служба никад није ''пала'' чак и у најбоље време по нас 1990...
Матијас:Дакле сад мора брзо да се ради,ако нам не успеју социјални немири имаћемо бар етничке сукобе у Војводини.
Мађар.Сачекајте само ту да рашчистимо једну ствар ми можемо да подбунимо Мађаре у року од месец дана,али шта ћемо ако се деси хомогенизација Срба око тог питања па отерају моје сународнике.Мој услов је да дигнете у исто време и југ централне Србије где су Албанци и муслимане у Санџаку.Да Србија буде растрзана на неколико фронтова,а ако буду немири и по српским градовима то би било сјајано!
Матијас:Па наравно,немојте се секирати ка Србији ћемо покренути жестоку офанзиву на свим фронтовима,свакако да неће само Мађари учествовати. Што се тиче простора где живе етнички Срби ту ћемо сејати страх тако што ће наши људи убијати виђеније људе,и то од локанких политичата до бизнисмена и уметника! Крајњи циљ нам је окупација целе Србије коју ћемо поделити,а централна Србија на око 40.000 км2 ће бити под нашом директном војном управом.Што се поделе Војводине тиче наш услов је да у делу Војводине населимо 200.000 Немаца,а ви ћете се договорити са Хрватима око Бачке и Срема.Наравно уколико Хрватска буде учествовала,а хоће сигурно,близак пријатељ актуелног премијера ми је рекао да једва чека да граница поново буде на старом мосту у Београду...Ви знате то.
Мађар:Наравно причао ми је деда који је био војник 1943,ту прелазио границу између Хрватске и Србије...
Опус Деи:Мислим да ћете имати среће овог пута и да се сада ништа неће испречити.
Матијас:Наш рок је од 2009 до 2012.2009 ће бити катастрофална по Србију нарочито са економске сфере,увећаће се још више беда што је сјајно за нас! Очекујемо такође да се у наредне 2 године затвори велики број фабрика, нисам пратио баш ово у вези Крагујевца,али сте ми рекли да вам је онај менаџер који је иначе из ОПУС ДЕИ-а рекао да неће бити ништа спектакуларно од тог уговора.
Опус Деи:Наравно и ФИАТ сам има велике проблеме...А сад на посао!
Матијас:Наравно ја идем сад у Минхен и Беч да још утаначимо неке детаље са осталим ''директорима''
Мађар:Ја чекам миг па ћемо почети ''акцију''!
 
Матијас:Сад мора,ми смо мислили да решимо све без много буке,али сад је дефинитивно да Руси пуштају јаче пипке ка Србији.Не знам да ли сте видели да постоје руски планови о обнови српске државе не само на некадашње Косово већ и на делове Хрватске,БиХ !
.
Мађар.Сачекајте само ту да рашчистимо једну ствар ми можемо да подбунимо Мађаре у року од месец дана,али шта ћемо ако се деси хомогенизација Срба око тог питања па отерају моје сународнике.Мој услов је да дигнете у исто време и југ централне Србије где су Албанци и муслимане у Санџаку.Да Србија буде растрзана на неколико фронтова,а ако буду немири и по српским градовима то би било сјајано!
Матијас:Наравно уколико Хрватска буде учествовала,а хоће сигурно,близак пријатељ актуелног премијера ми је рекао да једва чека да граница поново буде на старом мосту у Београду...Ви знате то.

Мађар:Наравно причао ми је деда који је био војник 1943,ту прелазио границу између Хрватске и Србије...

Матијас:Наш рок је од 2009 до 2012.2009 ће бити катастрофална по Србију нарочито са економске сфере,увећаће се још више беда што је сјајно за нас! Очекујемо такође да се у наредне 2 године затвори велики број фабрика, нисам пратио баш ово у вези Крагујевца,али сте ми рекли да вам је онај менаџер који је иначе из ОПУС ДЕИ-а рекао да неће бити ништа спектакуларно од тог уговора.
Опус Деи:Наравно и ФИАТ сам има велике проблеме...А сад на посао!

:tajna::tajna::tajna:

:hahaha::hahaha:

Kakvi su ti to obaveštajci???

Mađar se boji da ih ne protjeraju iz Srbije, a državljani su Srbije!? Ko ih može protjerati? Ne može nitko!
Priča sa svojim dedom o akciji i novim granicama!

A i ne prate baš ekonomsku situaciju zemlje na koju spremaju udar!

Pa ti sad ruši državu s takvim papcima!
 
Идите на Гугл и укуцајте: "пророчанства Тадеја и Гаврила" избациће вам оно што су ови прозорљиви старци говорили:

Ево извода:
Свети српски пророк и велики боговидац, испосник и утешитељ народа српскога, страц Тадеј Витовнички, који се упокојио 2004 године, оставио је за собом многа пророчанства о Србима, о Црној Гори, о Косову, о Босни и Херцеговини, о многим људима и догађајима који ће се ускоро збити.

За Косово је рекао још пре 8 година: "Шиптари ће прогласити независност. Али, то ће бити противправно и битно је само да српски политичари никада то не потпишу. Једног дана, после великих страдања у које ће упасти Србија и читав српски народ, због богоодступништва српских властодржаца али и једног дела народа, ипак ће доћи до уједињења највећег дела Срба. Србија ће се ослободити и ДОС владара. (чију политику старац Тадеј није симпатисао). И Америка и Запад ће Србе поновно гонити. Ипак, после великих српских страдања (ово је говорио после 1999), изненада, Америка и Запад ће доживети страховити пораз, па ће се сва њихова војска повући са Косова. Тада ће Срби, за веома кратко време ослободити своју духовну колевку. И Шиптара више никада тамо неће бити. Ни једнога." Понављам, ово је страц Тадеј говорио јо пре 8 година.

Говорио је и да ће Америка ускоро пући као балон, и да ће тек после краха Америке, Запада и НАТО, Срби да ослободе Косово, јер ће се НАТО повући са Косова пре тога, и Шиптари ће бити страховито брзо поражени, тако да више неће бити ни једног Шиптара на Косову.

Био је отворено против политике ДОС по многим питањима, и говорио је да су многи у ДОС отворени антисрби и несрби, који уништавају Србију.

Говорио је да ће и Војводина да крене путем сепаратизма, уз помоћ Запада, и да ће у Војводини и Београду бити најтеже, а најсигурније у Централној Србији.

Што се тиче Срба у Републици Српској старац је рекао да ћр се и они на крају, после ослобођења Косова, Црне Горе и Војводине, придружити уједињеној српској држави.

-----
не бих да ширим дефетизам али припремимо се на најгоре. После ових тамних облака сунце ће заблистати над Србијом!
 
Србија је опстала и преживела
A znaš zašto? Zato što su na ovim prostorima postojali samo Srbi, Bugari i nešto Hrvata.
Danas ima i Makedonaca i Crnogoraca i Bošnjaka i Albanaca i više Hrvata, sa tendencijom stvaranja Vojvođana i Sandžaklija.

, сахранила своје душмане..и ове ће исто тако...
Sahranila NIJE sama, nego uz pomoć saveznika. Ali samo jedan je "dušman" nestao, AU monarhija.
Ko ti je rekao da će isto tako i ove?
јер СРБИЈУ ЧУВА БОГ И ЧЕСТИТИ СРБИ!
Ma nemoj. Ko ti je to rekao da Srbiju čuva Bog?
Piše u Bibliji z:mrgreen:?
Realnost je da se Srbija smanjuje, da se od Srba stvaraju nove nacije koje NIKADA neće želeti da budu Srbi, realnost je da Srbi imaju najkatastrofalniji natalitet u svojoj istoriji.
Srbija je uvek imala minimum dva snažna saveznika, danas se čak ni Rusija ne može smatrati saveznikom.
Upoređivati Srbiju danas i faktičko stanje danas sa stanjem od pre 80 ili 800 godina je čista glupost.
 
А што се тиче теме, истина..Србија је трн у оку, варварским германима и др...северњацима...
покушали су Русе, нису успели...сада су налетили док се Србија опоравља..али долази наше време.....

1620333680.jpg


Magna Serbia - Serbia Eterna!

Dum spira - sperа
 
A znaš zašto? Zato što su na ovim prostorima postojali samo Srbi, Bugari i nešto Hrvata.
Danas ima i Makedonaca i Crnogoraca i Bošnjaka i Albanaca i više Hrvata, sa tendencijom stvaranja Vojvođana i Sandžaklija.

Sahranila NIJE sama, nego uz pomoć saveznika. Ali samo jedan je "dušman" nestao, AU monarhija.
Ko ti je rekao da će isto tako i ove?

Ma nemoj. Ko ti je to rekao da Srbiju čuva Bog?
Piše u Bibliji z:mrgreen:?
Realnost je da se Srbija smanjuje, da se od Srba stvaraju nove nacije koje NIKADA neće želeti da budu Srbi, realnost je da Srbi imaju najkatastrofalniji natalitet u svojoj istoriji.
Srbija je uvek imala minimum dva snažna saveznika, danas se čak ni Rusija ne može smatrati saveznikom.
Upoređivati Srbiju danas i faktičko stanje danas sa stanjem od pre 80 ili 800 godina je čista glupost.

џаба теби причати, везе ти немаш о животу, и ја кажем јутуб....
колико глупости изречене у овак кратко време...

Magna Serbia - Serbia Eterna!

Dum spira - sperа

180px-Balkankingdoms.jpg
 
Ja se ne bih mesao u to, ma uopste...
Pa pogledajmo samo rezultate:
Branili SFRJ - nema vise...
Branili SRJ - otislo...
Branili SCG - nema ko da nikad nije ni bilo...
Branimo Kosovo - tesko, a mozda i nikako...

Obzirom da imamo vec 0:3... a mozda i 0:4... Zar stvarno treba da nastavimo sa istom taktikom? Ako nesto vec ne daje rezultata - pa koliko da pruzamo sansu? Do 0 : 10 ?!?
Da mozda pokusamo mirnim putem ipak? Bez dranja, sile i ostalih 'argumenata' ?
 
Pola vas ovde zna da zapad, masoni, vatikan i USA zele da raskomadaju Srbiju. Prenosite tu neke razgovore madjara, masona i nemaca ali kako to da niste saznali zasto to hoce da urade bas Srbiji. Kako to da stalno saznate za neke planove za rasturanje Srbije ali nikako nemozete da saznate zasto oce bas Srbiju da raskomadaju, a ne npr. Hrvatsku, Albaniju, Bugarsku, Rumuniju, Madjarsku, Cesku, Slovacku, Poljsku, Estoniju, Litvaniju, Letoniju, Belorusiju, Moldaviju, Ukrajnu ili bilo koju drugu evropsku ili svetsku drzavu. Zasto bas nas? Kako to da ti ljudi na tim sastancima na kojima su pricali o rasturanju Srbije( za koje ste vi saznali ne znam kako) nikada nisu pricali zasto to hoce da urade.
 

Back
Top