GIŠA

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Dakle... Ova što u papirima piše da mi je vlasnica (tako su mi rekli pošto ja ne umem da čitam) je totalni ali totalni duduk kad je u pitanju savremena tehnologija tako da je tek sinoć njen muž, onaj što me ne voli i stalno mi nešto zabada pod kožu i u mišiće, seo za kompjuter i rešio problem. Ovu sličicu ste svi videli i još uvek je gledate, to me je Jelena sredila da budem lep za praznike. Ovom prilikom joj se zahvaljujem i :cmok: je!
 
Ta moja... :think: Kako bih je nazvao? Ljudsko biće! Pa ona ima mladunče, mislim da se to zove ćerka kad je žensko. Dakle, ona je tom dosadnom derištu mama i zato je vi ovde i znate kao Miminu mamu. Mala je smrtno dosadna ali je ja trpim jer sam fino vaspitan a i ne radi ona to iz loše namere, jednostavno me previše voli.
 
A kad me ostave na miru na kratko pa moja... vlasnica dođe da me smara svojom novom igračkom, ne znam, nešto je brbljala kako joj je to najlepši poklon (posle tog derišta i mene) koji je ikad dobila, mislim da se zove fotoaparat, izgledam ovako:
 
hehe, Gisa na prvoj slici reži kako mi se čini...jesu li ovo fotke sa novim aparaticemz:)

Jesu! :D Sve vas mnogo :heart: i :cmok: za to! A Giša skoro nikad ne reži, samo, eto, ima predgriz koji je i kod njegovih čistokrvnih rođaka jako česta pojava a i on je, koliko sam primetila, prenosi na potomstvo. A da ga je smorila Milica, jeste, za medalju!
 
Ta moja... :think: Kako bih je nazvao? Ljudsko biće! Pa ona ima mladunče, mislim da se to zove ćerka kad je žensko. Dakle, ona je tom dosadnom derištu mama i zato je vi ovde i znate kao Miminu mamu. Mala je smrtno dosadna ali je ja trpim jer sam fino vaspitan a i ne radi ona to iz loše namere, jednostavno me previše voli.

I jao, i jao.. dosao je i taj dan! :klap: :zurka:

Kako su medeni oboje, njegovu malu prgavu njuskicu obozavam :D I Milica lici na tebe Mimi, bas. :cmok:

Keep 'em coming Mimi! :) :)
 
I jao, i jao.. dosao je i taj dan! :klap: :zurka:

Kako su medeni oboje, njegovu malu prgavu njuskicu obozavam :D I Milica lici na tebe Mimi, bas. :cmok:

Keep 'em coming Mimi! :) :)

HVala, Saro, ghoću, slikaću ih redovno i prosleđivaću ih ovamo. Baš ću večeras da slikam tu scenu kad kao Milica vodi Gizma na povodniku!
 
E pa Mimi, sličice su super i tekst je odličan i Milica je preslatka i Gizmo je pravi matori dasa. Divno. Samo slikaj i šalji. Ništa lepše od deteta i psa zajedno. z:kiss:
 
Napokon da i ti postaviš Gišine fotografije. :worth::worth::worth:

Slatiki su oboje, i malena a i Giša.... :heart: :heart:

Ali ova fotografija: "Mama, mama, Giša ima doktoricu!" je odlična... :lol:
Mala je pravi đavolak. :cmok:
 

Back
Top