Klinke..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...svud su oko nas a mi matori,zreli pa svasta bi jeli!! Pitanje je:" Da li se od mlade jabuke pokvariti stomak da?" ili ti "Kako od devojcice napraviti zenu?"
Моја интерпретација Његоша:

''чашу меда нико не попи,
да је са чашом жучи не загрчи''.

z:mrgreen:

Шта може да ти пружи клинка?

Можда неко тренутно задовољство, али нешто на дуже стазе ипак изискује добро интелектуално слагање.

Уствари, шта знам који си тип. :lol:
 
Moje mišljenje je da muškarci koji vole klinke nisu u periodu kad su bili njihovih godina mogli da ih navataju pa su im ostale ko tiha patnja... a da oni MUŠKARCI koje ja obožavam i koji su uvek bili hebači, ne prave pitanje godina :P
 
Alo, moderator- najezda pedofila!!!
d010.gif
 
draga mileva, dovoljna je bila jedna ista poruka..drage moje, edino što mogu da obrišem za sada su čet i spam, a dalje ćemo videti o kojoj berbi jabuka je ovde reč.....da vidimo kojeg su uzrasta te klinke..
 
Nista ja pedofilno ne vidim u ovome..pretpostavljam da on trideset i kusur, jos jedan u nizu pacenik koji ne moze da nadje svoje mesto u sumici...i to je to...a klinke su devojke od 18-19, polugolisave koje ga mame svojim telom koje on nikada nece posedovati...

Jos jedan isfrustrirani...
 
Nazalost, najezda klinki na sve strane.
Ako su punoletne i niko ih ne prisiljava, nema krivicnog dela, nema ni pedofila. Zbog cega bi "matore" dame bile u povoljnijem polozaju u "jurile" decu, ispod i koju iznad dvadesete - a pojava sve cesca.
Ne izivljeni i jedni i drugi a zal je zal...a
"Prohujalo sa vihorom"-prohujalo i ima ga ,samo, na filmu.
 
Majke ti, sta znaci najezda ...?

I ja sam nekada bila klinka nekome...pa nisam jezdila...deca se radjaju i odrastaju...postaju sredovecni, matori...umiru...i to je krug...

Vi sad kao da to nikad nije bilo...bilo je i kad su nasi roditelji bili klinci, i kad su oni bili mladi, samo tada se nije otvoreno to pokazivalo...ali, bila je javna tajna...
Ono, postojao je svet i postojace i posle naseg druga Fana...i ove teme...samo sa modifikovanim vrednostima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top