mesec dana zivota

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Da vam kazu da vam je, npr. ostalo mesec-dva zivota, da li biste to vreme proveli sa sadasnjim partnerom, ili bi otisli da pronadjete nekoga koga nikada niste preboleli? Ili, biste probali da "savatate" nekog novog, ko vam je nedavno zapao za oko?
 
:lol: Samo sa njim ;)
Ja prosto ooooooooooooobozavam da se nerviram, a ko on me ne ume niko izbaciti ia takta ;):besna:
@tema :Verovatno bih pokusala da ispravim sve svoje greske, da se sto vise smejem i da se okruzim pozitivnim ljudima.. I nekim sa kim umem da cutim zajedno i da mi opet bude fenomenalno..
 
Ne bih.
Prodala bih sve što imam, avionom otišla u Peru, obišla ono što želim i onda okončala svoj život na brodu negde na putu između negde i nigde.
Možda bi to sve bilo propraćeno korišćenjem nekih manje ili više ilegalnih supstanci, ali to samo ako mi ostane para : )
Nego, nisi rekla, da li od te bolesti onemoćaš ili se samo jedno jutro ne probudiš ili umreš za stolom usred nedeljnog ručka...
Moram znati, da bih mogla da preciziram šta bih radila.

Da, i gledala bih da se sklonim od svih meni dragih ljudi da me ne bi gledali i plakali nad mojom tužnom sudbinom.
Zato ne bih nikom ni rekla već bih pobegla.
 
znaci, majke mi, svaki dan bi' is'o u kafane, sve pare na muziku dao, jeo rebarca u kajmaku, sopsku, pio pivo... ne bi' mario ni za holesterol, ni za trigliceride... nego... kad nesto razmislim... k'o da mi i jeste ostalo mesec dana... e, da... i obavezno bi' otis'o da slusam moju Milenu kako peva... to bi' uradio poslednju noc... i dao bi' joj cvet... i rek'o joj da je lepa... i da je najbolja od svih... i nista ja tu ne bi' lagao... i Koki sa hramonikom 'na suvo'... eh... zivote... lep li si...
 
Da vam kazu da vam je, npr. ostalo mesec-dva zivota, da li biste to vreme proveli sa sadasnjim partnerom, ili bi otisli da pronadjete nekoga koga nikada niste preboleli? Ili, biste probali da "savatate" nekog novog, ko vam je nedavno zapao za oko?

el vidis, tu si me nasla...z:hm:
ne znam bas tacno s kim ali znam da bi mi to poslednje vreme u zivotu bilo u gajbi, eksajuci se.
jes da bi mozda ponekad pozelela da odem u operu, jel, ali sta je opera naspram eksanja. mislim, ovo drugo dobro za zdrvlje pa mozda produzim sebi zivotz:mrgreen:
 

Back
Top