Medieval II-total war-POMOC

deki011

Primećen član
Poruka
765
Pre dva dana sam kupio ovu igricu medjutim problem je u sledecem:postoji samo 5 frakcija koje mogu da izaberem a medju njima nema Vizantije.Po onome sto sam citao trebao bih da imam mogucnost da biram izmedju nekih 20-tak frakcija.Da li neko zna u cemu je stvar??
Hvala unapred
 
ma mislim da oce da igra vizantiju u medivalu total 2 bez dodataka...
to su oni sa ljubicastim zastavama cccc na njima lol....
moras preci kampanju sa bilo kojom od tih 5 frakcija,i otkljucace ti se SVE frakcije koje postoje....
preporucujem ti da uzems englesku sa njim je najjlakse preci.....
 
to ti je igra ko i svaka druga kupis kod pirata....
ili skines sa torenta al ako nisi nesto vest sa kompom bolje kupi....
ma igraj sa englezima short kampanju,moras samo porazit francuze i zauzet 15 gradova.....
to ti nije problem francuzi su laki,a kad njih porazis vec ces imat jendo 11 gradova....zauzmes jos jedno 4 bilo kojih i eto...
otkljucace ti sve kampanje ne samo vizanitju....ja sma igrao sa TURCIMA protiv nas xD
 
to ti je igra ko i svaka druga kupis kod pirata....
ili skines sa torenta al ako nisi nesto vest sa kompom bolje kupi....
ma igraj sa englezima short kampanju,moras samo porazit francuze i zauzet 15 gradova.....
to ti nije problem francuzi su laki,a kad njih porazis vec ces imat jendo 11 gradova....zauzmes jos jedno 4 bilo kojih i eto...
otkljucace ti sve kampanje ne samo vizanitju....ja sma igrao sa TURCIMA protiv nas xD

Lol postojimo mi???Da li u MTW2 postoji nesto kao u knights of honoru,tipa Conquer Europe gde mozes da igrash sa odredjenom zemljom,da se razvijas,gradis vojsku itd,itd,itd ?Zanima me jos nesto,koji je najveci broj armije koju mozes posedovati s jednim generalom?
 
Lol postojimo mi???Da li u MTW2 postoji nesto kao u knights of honoru,tipa Conquer Europe gde mozes da igrash sa odredjenom zemljom,da se razvijas,gradis vojsku itd,itd,itd ?Zanima me jos nesto,koji je najveci broj armije koju mozes posedovati s jednim generalom?

postojimo mi ali kao vizantija....na zastavama ima ono ssss srpsko.....
svaki general ima isti broj slotova za vojsku(nzm 10-20 davno sam to igrao...)
pa i ovde se razvijas gradis MASOVNU vojsku itd...
ja sam dogurao sa sadasnjim kompom 40000 jedinica ukupno i ne da mi je seckalo nego zvoni!
 

Back
Top