Multi-orgazmički muškarac

Fagos

Početnik
Poruka
19
Multi-orgazmičnost kod žena je relativno odavno poznata. Prvi put sa idejom multiorgazmičkog muškarca se susrećem u istoimenoij knjizi "Multi-orgazmički muškarac", Mantaka Či i D. A. Arava (oni su valjda čuveni učitelji taoističkog preobražaja seksualne energije (?) ). Knjiga me jako zbunjuje; po njihovom učenju, primjenjujući vježbe opisane u knjizi, moći ćete da odvojite ejakulaciju od orgazma, i na taj način, uspješnom kontrolom ejakulacije, doživljavati višestruke orgazme! I ne samo to! Energija koja bi se u običajnim okolnostima samo "prosula" u vidu ejakulacije, ovdje nastavlja da kruži vašim tjelom, produžujući vam život i jačajući zdravlje!

Kako je za mene ovo nešto sasvim novo, a ne djeluje u potpunosti besmisleno, volio bih da čujem vaša iskustva. Vježbe opisane u knjizi traže maksimalnu koncentraciju i u nekim slučajevima vizuelizaciju.

Zanimaju me vaša iskustva, dakle da vas čujem! :D
 
vogue...z:p
willieninja.jpg
z:p
 
Nema tu sta da se objasnjava. Ako te zena privlaci, ako si zdrav i mlad i ako umes da kontrolises svoje bice ukljucujuci nagon i snagu onda si multiorgazmican

Sustina multiorgazmicnosti kod muskaraca je moc da se ne srlja u snoshaj i sposobnost da se po potrebi dozivi orgazam bez praznjenja sto otvara dosta vishe prostora za nove runde kao i sposobnost da brze reanimiras sopstvenu seksualnu moc

da sprzim pljugu pa da nastavimo z:shock:
 
@georg_faust - znači "samo to" :(
nisam ja baš toliko iskusan, a žeio bih da izgubim status "muškarac od jedne minute", i sad kako?

U knjizi koju pominjem, ima mnogo vješbi, i uglavnom sa onom tehnikom "krene-stani". Ja se pitam, da li je ro opasvo? Da li ću imati posledice kasnije, pri normalnij ejakulaciji?
i tako, ti problemi, tehničke prirode :)
 
@georg_faust - znači "samo to" :(
nisam ja baš toliko iskusan, a žeio bih da izgubim status "muškarac od jedne minute", i sad kako?

U knjizi koju pominjem, ima mnogo vješbi, i uglavnom sa onom tehnikom "krene-stani". Ja se pitam, da li je ro opasvo? Da li ću imati posledice kasnije, pri normalnij ejakulaciji?
i tako, ti problemi, tehničke prirode :)

Moras da naucis da kontrolises svoj um i svoje misice. Vecina srlja u zene i potrose se na frku. Oni su obicno i losi ljubavnici jer kontaju da je to to na brzinu a uopste nije tako. Sex i put do orgazma mora da bude jednosmerna ulica ali niko ne brza. Zene se obicno stekaju dosta bolje od muskaraca. Tako da dok ne steknes samopouzdanje sasvim je dovoljno da pratis njen ritam i da bude malo sporiji kad je spora a malo brzi kad je brza i sve ce biti ok. Znaci nikako drzanje za ruke ali opet ne smesh da furas za svoj grosh inache je sex ochajan

Sto se tice vezbi sve je ok ako pomaze i nije ok ako steti ako ti nesto steti nemoj ako pomaze go for it

treba solidno kontrolisati svoje telo ali je bitnije i ucestvovati a ne kontati to kao robiju iz koje ce da sledi ne mogu vise jer ako se tako konta vrlo verovatno ce da bude tako. Samo vodjenje ljubavi i sex je vrlo tesko analizirati do tanchina ali je opet najbitnije da ste u istom zanosu jer ako se ona dosadjuje dok se ti suzdrzavas da ne eksplodiras onda moras da naucis dosta o kuliranju a i nadrazivanju zena z:D

U svakom slucaju je bitno
1. Samopouzdanje biti svestan samog sebe i okoline sto podrazumeva i logicno kochenje ukoliko nije vreme stvarima sto ne znaci da treba da mislis nesto sto nije sexy ili da ne uzivas u tome sto imas pored sebe vec da treba da regulises svoj stepen uzbudjenosti sa time gde se ona nalazi.
2. Dovoljnu fizicku snagu (to ne znaci da treba da ides da bildujes)
3. Malo isqstva i to se uci ko i sve drugo ako nisi samozivan i ako ispunis ova prethodna dva uslova

Pored toga uz izvesne uslovno recheno "nadrazaje" ne bi to nazivao afrodizijak ukoliko sam kontrolises svoje telo lako ces se vratiti u igru sto je opet nemoguce ukoliko nisi samosvestan

Da dodam da verovatno i svako ima neke svoje metode. Ja se na svoje ne zalim. Ako si gospodar svog tela i svog duha ni ona nece biti nezadovoljna
 
Poslednja izmena:
sto ne kazes "kako da zaustavim strc kad krene ia ja koliutan ocima jer necu da budem zeka" ?
nije sramota....
1. jednom sam toliko bio popaljen da sam strcnuo posle 4 ulaska ! tj. 6.5 sekundi
ali i ona je odlepila (od besa ili cega vec)
2. vezba vezba i vezba ! kada mastrubiras probaj da kad si na ivici da ejakuliras iskontrlises strc i tako vise puta pa ces znati i u "borbi licem u lice" da primenis taktiku
3. izmedju anusa i yaya imas "nateznicu" tj. kozicu koju kada pravilno stisnes odlazes ejakulaciju na odredjeno vreme
4. malo li je saveta za dz :D

nisu sve devojke u fazonu udri brale tri i po sata...sa pravim partnerom sex moze biti ODLICAN i kad je 3,5,15,25 min....ne razmisljaj o minutazi razmisljaj o OSECANJIMA !
 
doooooooooooooobro...:)

sada sam saznao da je moguće, a to mi je dovoljno! U mom okruženju niko nema pojma o čemu se tu radi. Ja sam pomislio da od viška ne boli glava :P pa ako to nije još samo jedno revolucionarna izmišljotina, onda se vrijedi posvetiti...
Vježba čini majstora, kaže starina, a ja nisam želio da se upustim u nešto ne provjereno. ;)
 
Multi-orgazmičnost kod žena je relativno odavno poznata. Prvi put sa idejom multiorgazmičkog muškarca se susrećem u istoimenoij knjizi "Multi-orgazmički muškarac", Mantaka Či i D. A. Arava (oni su valjda čuveni učitelji taoističkog preobražaja seksualne energije (?) ). Knjiga me jako zbunjuje; po njihovom učenju, primjenjujući vježbe opisane u knjizi, moći ćete da odvojite ejakulaciju od orgazma, i na taj način, uspješnom kontrolom ejakulacije, doživljavati višestruke orgazme! I ne samo to! Energija koja bi se u običajnim okolnostima samo "prosula" u vidu ejakulacije, ovdje nastavlja da kruži vašim tjelom, produžujući vam život i jačajući zdravlje!

Kako je za mene ovo nešto sasvim novo, a ne djeluje u potpunosti besmisleno, volio bih da čujem vaša iskustva. Vježbe opisane u knjizi traže maksimalnu koncentraciju i u nekim slučajevima vizuelizaciju.

Zanimaju me vaša iskustva, dakle da vas čujem! :D

Ja apsolutno priznajem tu teoriju!Trenutno vezbam prvu fazu koja se sastoji u tome da kontrolisem proliv,dakle da prdnem a da se ne u*****m!Na taj nacin vezbam samokontrolu,jacam,telo i duh i produzavam gacama zivot.Kad uvezbam ovu tehniku "multi prdazmichnog mushkarca" odma se bacam na multiorgazam....
 

Back
Top