Неодлучност и континуитет антисрпске политике

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
Постојање РСК гарантовано је резолуцијом УН-а, и она иако је фактички окупирана постоји у формално правном смислу. Патриотска политика по овом питању, значила би инсистирање на континуитету РСК и ту би се радило о инсистирању на поштовању тзв. међународног права, баш као што се инсистира на поштовању резолуције 1244 када је о Косову и Метохији реч. Као што Шиптари не желе да Србија инсистира на томе, тако се и усташе радују што власти Србије нису заинтересоване за Крајину. Тиме се само показује неодлучност и континуитет антисрпске политике и од стране "нашег" министарства иностраних послова и власти Републике Србије.
На унутрашњем плану по овом питању, наравно треба бити радикалнији и васпитавати све долазеће генерације у српском духу, јер се свест о окупираним српским земљама, које морају бити ослобођене, мора утврдити и ширити, јер ће нам у супротном угрозити и ово што нам је остало, кад виде да се не бунимо ни за шта. Нажалост садашње стање је далеко од пожељног, али ово оснивање владе у егзилу је позитиван корак. То потврђују и реакције усташа као и свих овдашњих србомрзаца и издајника, како у медијима тако и на форуму Крстарице.

И власт Републике Ирске се отворено залаже за припајање Северне Ирске својој држави, па се то не сматра за неки нарочити скандал. Без обзира што су они су као и Британија у тим смрдљивим европским интеграцијама, већ увелико.
 
Сам назив теме је управо одговор на овај твој текст.

Ништа се неће променити док се не промени и ова власт.
Пошто је све променљиво,..ја верујем да ће и то време наступити.

С, вером и надом,
за
све српске земље ................у једној држави,
без обзира како се она звала
7.gif
7.gif
7.gif



.
 
Сам назив теме је управо одговор на овај твој текст.

Ништа се неће променити док се не промени и ова власт.
Пошто је све променљиво,..ја верујем да ће и то време наступити.

С, вером и надом,
за
све српске земље ................у једној држави,
без обзира како се она звала
7.gif
7.gif
7.gif



.

За Дрљачу је нормално да тако мисли, по имену би рекао да је из Крајине, а да ли си и ти Крајишинка или ти сметају потомци Комуниста на власти? Шкакљиво питање, одговор није обавезан.
 
За Дрљачу је нормално да тако мисли, по имену би рекао да је из Крајине, а да ли си и ти Крајишинка или ти сметају потомци Комуниста на власти? Шкакљиво питање, одговор није обавезан.

Није Дрљача, него Дрињача!

..............

Шкакљиво питање?....Зашто би било.

Не сметају мени ови на власти,..него не знам никако
да уживам у "благодети"и љубави коју нам пружају !
........................Још мало па ће ме удавити та њихова "љубав"

п.с.
Моји корени су свуда где су српске земље!


.
 
Није Дрљача, него Дрињача!

..............

Шкакљиво питање?....Зашто би било.

Не сметају мени ови на власти,..него не знам никако
да уживам у "благодети"и љубави коју нам пружају !
........................Још мало па ће ме удавити та њихова "љубав"

п.с.
Моји корени су свуда где су српске земље!


.

А српске земље су свугде где има Срба. Зато Хрвати и убијају Србе по Хрватској, да им отму оне земље што су биле хрватске па их Аустрија поклонила Србима у замену да је чувају од Турака. Мало замршено али разумљиво, ипак кукавички. А није ни чудо, кад се боље размисли.
 
А српске земље су свугде где има Срба. Зато Хрвати и убијају Србе по Хрватској, да им отму оне земље што су биле хрватске па их Аустрија поклонила Србима у замену да је чувају од Турака. Мало замршено али разумљиво, ипак кукавички. А није ни чудо, кад се боље размисли.

Sta je pisac hteo da kaze? Konfuzija u glavi, konfuzija u textu....Austrija poklanjala zemlju Srbima da je brane od Turaka...pa sto nij epoklanjala Hrvatima...mozda zbog onoga, sacuvaj nas boze kuge, rata i htvata???
 
Sta je pisac hteo da kaze? Konfuzija u glavi, konfuzija u textu....Austrija poklanjala zemlju Srbima da je brane od Turaka...pa sto nij epoklanjala Hrvatima...mozda zbog onoga, sacuvaj nas boze kuge, rata i htvata???

Највећи део Срба из Лике, Кордуна и Крајине је добивао земљу, сабље и оружје од Аустрије да чувају границу према Турској. Имали су и разне привилегије, као не плаћање пореза и могли су продавати на пијацама стоку и друго без плаћања дажбина. То стање је трајало око триста година. То што ти не знаш, да је Аустрија и Србе сматрала Хрватима и нигде их није писала као Србе него као гркоправославце. А онима који су ишли у Америку у пасошу је писало да су Аустријанци. Има тих ствари много за проучавање, али то мало кога интересује. Сад су друге потребе па и адети.
 
Највећи део Срба из Лике, Кордуна и Крајине је добивао земљу, сабље и оружје од Аустрије да чувају границу према Турској. Имали су и разне привилегије, као не плаћање пореза и могли су продавати на пијацама стоку и друго без плаћања дажбина. То стање је трајало око триста година. То што ти не знаш, да је Аустрија и Србе сматрала Хрватима и нигде их није писала као Србе него као гркоправославце. А онима који су ишли у Америку у пасошу је писало да су Аустријанци. Има тих ствари много за проучавање, али то мало кога интересује. Сад су друге потребе па и адети.

Баш дирљиво,

Суза ми крену из крајичка ока кад прочитам толике изјаве "братске" љубави ...

Због толике љубави су се Хитлерови савезници бринули и о хигијени Срба,
бријали их (до душе, много дубље него што треба, и мушко и женско, и старо и младо) бербери са "U" на капи,
и купали и водом и гасом ...

Толико су се бринули да је 800 000 само у Јасеновцу Душу паћену испустило ...

Из Јама широм Хрватске, још се захваљују кости Срба ...

ДА знаш да срам постоји никада не би овако писао ...
 
Ja bih voleo da si upravu, ali...
Ako imaš oči, videćeš da se moja karta ostvaruje a ne tvoja. To je realnost, ti guraj glavu u pesak, nemam ništa protiv z:mrgreen:.

Многи су лешинари и пијавице нападале Србе и Србију...али Србија је опстала и преживела , сахранила своје душмане..и ове ће исто тако...јер СРБИЈУ ЧУВА БОГ И ЧЕСТИТИ СРБИ!

Magna Serbia - Serbia Eterna!
 
Leo Magnus, šta hoćeš sa tom kartom? Šta ona predstavlja, san ili faktičko stanje? Naravno, san.
Ali dobro, ostaviću te da spavaš u svojoj zatucanosti.

За све се треба борити...устанеш ујутро и идеш на посао..радиш ћутиш..бориш се, да би леба имао да једеш...бориш се за породицу, жену , децу и СРБИЈУ!

Какво год да је стање , никада се не предати..већ борити....до задњег даха!


Magna Serbia - Serbia Eterna!

Dum spira - sperа
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top