Potrebna mi je pomoc

asuss

Primećen član
Poruka
904
Drugari upoznao sam se preko neta sa jednom curom i za 2 nedelje trebamo i licno da se upoznamo.Lepo se uklapamo i prija nam da caskamo zajedno.Zelim da je osvijim.Kako da se ponasam kada se prvi put budemo videli?Koji romanticni trenutak da joj priredim?Zelim na tom prvom sastanku da joj dokazem da vredim ali da ne bude mnogo upadno i da ne bude da se hvalim.Pomozite mi.
 
za pocetak nemoj da joj priredjujes nikakve romanticne trenutke (osim recimo jednog cveta kao znak paznje).Mozes delovati ocajno,to je taj kontra efekat.Samo opusteno,u pocetku kao sa drugaricom...Tada ce se ona jos vise primiti ako joj se svidis :D
 
a vasa prica na netu ima romanticnu konotaciju ili je to tvoja fikcija?
devojka mozda zeli da nastavi to prijatno caskanje i napolju.
nemoj priredjivati nikakve romanse. pusti neka tece prirodno. neka ti net ne bude polazna osnova.
sta znaci izjava da joj dokazes da vredis?
ona ti je pokazala da ne veruje da imas neke vrednosti?
u tom slucaju se ne bi nalazila sa tobom.
malo je rogobatna ta izjava,znas.
 
laptop pod ruku i ako te razocara odma nam se obrati :D

sine .... o p u s t i s e....budi ono sto jesi i ako se lepo slazete sve ce ici svojim tokom.
malo pogura ona malo ti i sve fino i lepo.....

O P U S T I S E .... sta si napet ko tregeri?
 
Drugari upoznao sam se preko neta sa jednom curom i za 2 nedelje trebamo i licno da se upoznamo.Lepo se uklapamo i prija nam da caskamo zajedno.Zelim da je osvijim.Kako da se ponasam kada se prvi put budemo videli?Koji romanticni trenutak da joj priredim?Zelim na tom prvom sastanku da joj dokazem da vredim ali da ne bude mnogo upadno i da ne bude da se hvalim.Pomozite mi.

Joj, bre, čoveče, polako, prvo treba da vidiš da li će ona tebi (a i ti njoj) da se svidiš uživo. Jedno je net, a drugo kad se vidite, omirišete i to. :)
A i od kud mi znamo šta devojka voli, neko napisa cvet, možda devojka nije u tom fazonu...
A i ti ako se dopisuješ sa njom, valjda si malo provalio kakva je, možeš neki pristup na osnovu te slike sam da sklopiš, ne?

Seti se o čemu ste pričali, nekih njenih zapažanja, želja itd, pa ćeš smisliti nešto.

Aj gud lak!
 
Drugari upoznao sam se preko neta sa jednom curom i za 2 nedelje trebamo i licno da se upoznamo.Lepo se uklapamo i prija nam da caskamo zajedno.Zelim da je osvijim.Kako da se ponasam kada se prvi put budemo videli?Koji romanticni trenutak da joj priredim?Zelim na tom prvom sastanku da joj dokazem da vredim ali da ne bude mnogo upadno i da ne bude da se hvalim.Pomozite mi.

Be yourself.
 
za pocetak nemoj da joj priredjujes nikakve romanticne trenutke (osim recimo jednog cveta kao znak paznje).Mozes delovati ocajno,to je taj kontra efekat.Samo opusteno,u pocetku kao sa drugaricom...Tada ce se ona jos vise primiti ako joj se svidis :D

Znam pacijenta koji je na prvi susret (cak to nije bio ni sastanak, tipa kao veza) odneo na poklon zlatni lancic!!!!!???!!! z:shock: z:shock:

Mene je sramota njegove sramote... :zstidljivko:
 
ovo je tako slatko:).
mislim da jedan osmeh preko celog lica za pocetak moze da ti da smernice..
a neke ogromne osmisljene glomazne situacije ti ne preporucujem na prvom susretu.
imaj u vidu da je napeta isto koliko i ti i da joj za start treba osmeh, malo lezernog caskanja i nepretencioznost.
 
Drugari upoznao sam se preko neta sa jednom curom i za 2 nedelje trebamo i licno da se upoznamo.Lepo se uklapamo i prija nam da caskamo zajedno.Zelim da je osvijim.Kako da se ponasam kada se prvi put budemo videli?Koji romanticni trenutak da joj priredim?Zelim na tom prvom sastanku da joj dokazem da vredim ali da ne bude mnogo upadno i da ne bude da se hvalim.Pomozite mi.

e vis to je tanjepi za 1.000.000,00 parica
 
ovo je tako slatko:).
mislim da jedan osmeh preko celog lica za pocetak moze da ti da smernice..
a neke ogromne osmisljene glomazne situacije ti ne preporucujem na prvom susretu.
imaj u vidu da je napeta isto koliko i ti i da joj za start treba osmeh, malo lezernog caskanja i nepretencioznost.

i veliki kobas z:shock:
 
Poslednja izmena:
samo se potruditi da budeš ti onakav kakav jesi na netu
a nije to toliko velika frka
meni je osoba sa kojom sa se dugo dopisivala
kad me videla prvi put
rekla VOLIM TE
tako da..ne potcenjuj emocije
makar i simpatije
ako ih ima, naravno
 

Back
Top