Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra-Ua Lopovi!

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Ajde da otvorim i ja jednu temu u "moru" ovih koje svakodnevno otvaraju nase drage "patriote".

Na svakoj drugoj temi "patriote" traze nove izbore,ali sada se ja pitam....za koga ce bre da glasaju ,kada su ovi u koje su se do juce kleli lopovi na kub.

Evo ljudi izracunali i po tome ispada, da su "patriotski" poslanici potrosili 44 000 EUR vise nego "domaci izdajnici i strani placenici" iz ZES-a,a za isti vremenski period.

Upravo malopre ja napisao Boti pisamce gde trazim pod hitno raspisivanje novih izbora ,ne mogu vise da citam ovaj svakodnevni plac za izgubljenom vlascu nase druzine veselih "patriota" sa ovog Krstinog foruma....reko ,hajde da im ucinim.:zstidljivko:

Evo sad ja opet ,da priupitam.....jeli bre "patriote" za koga cete da glasate ,ovi vasi nevaljaju ni za busan k.rac,pa za koga cete onda...jedan savet ,najbolje da se samoorganizujete i da izdjete na izbore pod imenom "Patriote sa Krstarice" ,vidite i sami da nemate za koga da glasate!z:mrgreen:z:mrgreen::sanke:


Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra
Autor: Tamara Spaić | Foto:FoNet | 21.01.2009. - 07:38



Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75187
 
Ajde da otvorim i ja jednu temu u "moru" ovih koje svakodnevno otvaraju nase drage "patriote".

Na svakoj drugoj temi "patriote" traze nove izbore,ali sada se ja pitam....za koga ce bre da glasaju ,kada su ovi u koje su se do juce kleli lopovi na kub.

Evo ljudi izracunali i po tome ispada, da su "patriotski" poslanici potrosili 44 000 EUR vise nego "domaci izdajnici i strani placenici" iz ZES-a,a za isti vremenski period.

Upravo malopre ja napisao Boti pisamce gde trazim pod hitno raspisivanje novih izbora ,ne mogu vise da citam ovaj svakodnevni plac za izgubljenom vlascu nase druzine veselih "patriota" sa ovog Krstinog foruma....reko ,hajde da im ucinim.:zstidljivko:

Evo sad ja opet ,da priupitam.....jeli bre "patriote" za koga cete da glasate ,ovi vasi nevaljaju ni za busan k.rac,pa za koga cete onda...jedan savet ,najbolje da se samoorganizujete i da izdjete na izbore pod imenom "Patriote sa Krstarice" ,vidite i sami da nemate za koga da glasate!z:mrgreen:z:mrgreen::sanke:


Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra
Autor: Tamara Spaić | Foto:FoNet | 21.01.2009. - 07:38



Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75187
Ispravka uzeli su mnogo vise, a 44 000 evra vise su uzeli od ZES-a! Toliko o casti i postenju! ( puking smajli )
 
pa 44.000 evra na 78 ljudi za godinu dana koliko je to? 550 evra godisnje ili 50 evra mesecno

a jedan ZES/DS direktor ukrade iz budzeta od 10.000 do 20.000 evra MESECNO

i vi digli halabuku jer 78 poslanika uzima 50 evra mesecno vise novca nego poslanik ZES-a.

klasicna lopovska taktika

Dok vi iz DS/ZES-a KRADETE NOGAMA I RUKAMA usput vicete DRSTE LOPOVA z:D
Pa kazem ja, oni samo kraduckaju z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Tohomire i Rocco...

Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

Poenta je na ovome.
I drugo, bitnije... Kakve ima veze koliko je ko uzeo, ukrao, zloupotrebio, prihvatite više da nema razlike i da lapaju i jedni i drugi. Naravno, više lapaju oni koji drže vlast jer im je više vrata otvoreno za to.
Shvatite, prihvatite i idite.
 
A da ti pročitaš malo bolje, pa onda baciš sve na digitron (možeš i napamet)z:mrgreen:
44 000e su uzeli više od KOALICIJE ZeS

a sad na posaoz:lol:

pa ja sam to i rekao. 44.000 evra vise na godinu dana

to je 50 evra vise mesecno po oslaniku

A DS-ovci sto uzmu par hiljada mesecno za clanstva u upravnim odborima , pa platice od 5 do 20.000 eura za neka direktorska mesta, pa mito, reket, procenti to nista a? :sanke:

to se ne vazi jel tako z:D
 
Tohomire i Rocco...



Poenta je na ovome.
I drugo, bitnije... Kakve ima veze koliko je ko uzeo, ukrao, zloupotrebio, prihvatite više da nema razlike i da lapaju i jedni i drugi. Naravno, više lapaju oni koji drže vlast jer im je više vrata otvoreno za to.
Shvatite, prihvatite i idite.
Kao sto vec rekoh, cilj vecite opozicije jeste ono sto i sada imaj uu pojedinim delovima Srbije - lokalna vlast. To je njihova kasa.
 
Ajde da otvorim i ja jednu temu u "moru" ovih koje svakodnevno otvaraju nase drage "patriote".

Na svakoj drugoj temi "patriote" traze nove izbore,ali sada se ja pitam....za koga ce bre da glasaju ,kada su ovi u koje su se do juce kleli lopovi na kub.

Evo ljudi izracunali i po tome ispada, da su "patriotski" poslanici potrosili 44 000 EUR vise nego "domaci izdajnici i strani placenici" iz ZES-a,a za isti vremenski period.

Upravo malopre ja napisao Boti pisamce gde trazim pod hitno raspisivanje novih izbora ,ne mogu vise da citam ovaj svakodnevni plac za izgubljenom vlascu nase druzine veselih "patriota" sa ovog Krstinog foruma....reko ,hajde da im ucinim.:zstidljivko:

Evo sad ja opet ,da priupitam.....jeli bre "patriote" za koga cete da glasate ,ovi vasi nevaljaju ni za busan k.rac,pa za koga cete onda...jedan savet ,najbolje da se samoorganizujete i da izdjete na izbore pod imenom "Patriote sa Krstarice" ,vidite i sami da nemate za koga da glasate!z:mrgreen:z:mrgreen::sanke:


Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra
Autor: Tamara Spaić | Foto:FoNet | 21.01.2009. - 07:38



Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75187

Cela država je u rasulu krade ko šta i gde stigne. Ja ću da dignem kredit i da dam nekome 44000 eura samo neka konačno sav šljam siđe sa vlasti i sa opozicije pa da krenemo da gradimo državu nanovo kao 1945.z:dm3:
 
Ovu temu sam otvorio samo dokaz kretenizma koji svakodnevno ispoljavaju clanovi kluba zvani "patrioti" sa ovog foruma.:dash::udriglavu:

Nema dana da ne otvore bar pet tema o tome kako navodno, ovi koji su sada na vlasti kradu sve sto stignu,a nasi dragi opozicioni "patrioti" su neverovatno posteni ,ma ne bi ti ni mrvicu sa stola drmnuli ,a kamo li sta drugo.......a koliko je to glupi i jos vise smesno,dokaz je i ovaj tekst iz BLIC-a.

Ovih zadnjih dana smo mogli svi citati u dnevnoj stampi ,neverovatne optuzbe iz tabora SRS na racun SNS i obratno,pominjale su se neverovatne cifre.

Recimo,novi gensek SRS-a Bozic-Talijan je otvoreno za skupstinskom govornicom optuzila Nikolica da je primio 3 miliona EUR,a Vucic 1,5 miliona EUR za razbijanje SRS-a i to od Miskovica,a samo pre par dana je taj isti Nikolic optuzio kuma V.Seselja, da je u dogovoru sa Tadicem dozvolio usvajanje buzeta za ovu godinu i to za cifru od 2 miliona EUR..... e sada se ja pitam ,ko ovde koga krese i ko je posten,a ko je lopov,ko je korumpiran ,a ko nije ?????:think::think::rtfm::rtfm:
 

Back
Top