Help oko nestalog dokumenta

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Elem, ovako se to desilo: sa cd sam pokrenula jedan fajl. I krenula sam u njemu svashta neshto da prepravljam, i svakih 5 min sam sejvovala, na ctrl+S. I tako se to sachuvalalo jedno par sati, i na kraju sam izashla iz prozora. Kad ono, na cd tog dokumenta nema uopshte i ne mogu da ga nadjem uopshte u kompjuteru. Kako je to moguce, jer sam sve vreme sejvovala? Gde je on otisao?
 
Elem, ovako se to desilo: sa cd sam pokrenula jedan fajl. I krenula sam u njemu svashta neshto da prepravljam, i svakih 5 min sam sejvovala, na ctrl+S. I tako se to sachuvalalo jedno par sati, i na kraju sam izashla iz prozora. Kad ono, na cd tog dokumenta nema uopshte i ne mogu da ga nadjem uopshte u kompjuteru. Kako je to moguce, jer sam sve vreme sejvovala? Gde je on otisao?

z:lol:z:lol:z:lol:
Ovo me podseti na pitanje od pre par godina, koliko je idiotska komanda "Save"??

Na CD ne mereš ništa da sačuvaš, sem ako ne narežeš!!

Pošto si zvekala po Ctrl+S, fajl ti je ostao istog imena, idi na Start, Search, ukucaj naziv
fajla i pusti pretragu.....biČe da je negDi na C/Document and settings/.....
 
Hm, znam ja da ne moze, al ja sam nekako uspela. Ne pitajte me kako. I fajl je za divno chudo promenio svoje ime, u neka bzvz slova, od kojih se secam samo w, al svakako sam trazila prema advanced search na fajlove danas modifikovane il shta vec, i nije nishta nashao... Znachi ja taj fajl nisam sachuvala nigde van cd-a a nema ga ni na cd-u, niti me je pitao gde da sahuvam kad sam prvi put ctrl+s-ovala...
 
jedini način da se tako nešto uradi na cd mora da se prvo ispune dva preduslova
1. Mora da bude instalran program InCd
2. Disk (medijum) koji se koristi MORA da bude Cd-RW , i da se pre upotrebe formatira , sa programom InCd

CD-RW kao takav , formatiran , možete koristiti kao flopy disk , flash ili slično i slušaće komande copy-paste i save.

Šta je moglo da se desi kod postavljača topic-a gde svi ovi preduslovi nisu postojali:
1. Sistem je otvoreni fajl sačuvavao kao kopiju u temporary fajlove , koje posle zatvaranja dokumenta obriše.
2. ako je sistem pokrenuo proces ponovnoga narezivanja , onda pokušaj na cd-u da pronađeš odgovarajući tip fajla sa nekim blesavim imenom kao na primer : asd114521d ili slično

Odgovarajući komentar : ovo je bilo jako glupo
 

Back
Top