Koga bi ste opalili sa forumu.Naravno:U mislima

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Sada razmisljam na temu sexa.Bas bi nesto odvalio.Zena mi nije tu.A i ovaj majmun negde otisao.Prepustam se mislima.Znate ono.U glavi sam se dosad sexao sa hiljadama njih.I nesto mi prolazi kroz glavu koga bih ja to orado,onako slatko opalio ovde sa foruma.Posto nemam vizuelni prikaz drugih osoba sem Milowa,Apotekarke i njenog zgodnog muzica.Bar sa ledja ga videh.Spreda neznam kakav je.Ali mislim po zeni mu suditi da ni on nije za podceniti.I ako zanemarim onaj vizuelni oblik inka.Koji neverujem da ima veze sa njegovim pravim likom.A i D1 je tu.Ali nevolim neprirodne poze.tipa Neon,Zevs i ostala Bozanstva.Onda razmisljam koga bih nekog :roll: drugog.
Hm.Da nebude ljutis ovo opalio je za mene normalan izraz.Jer voditi ljubav je nesto drugo.Sexati isto glupo.Pa neka bude ovako.
Posto sam ja bi.Onda ste svi u bubnju.I nemoj posle kao ono bilo vas blam :oops: sto ste bas vi u mojim mislima.Treba da vam imponuje. :lol:
:lol:
 
Bustura:
Milow:
Bustura:
:shock: Boze ne samo on.
Imam li pravo jos jednom ili moram sa njim :?:
Nisam te ni taknuo šta izigravaš?
E da si ti pa bilobi mi mnogo lakse.
Covece sa njim u mislima ni posle 15 minuta nemogu da svresim.
A ruka me boli pa otkida.
Uzas gde na njega da naletim.Boze me gospode.
Pokušaj malo da udaraš jaja dok drkaš.
 
Isreno, najiskrenije, mislim da bi' prvo onu slatku malu, onu ruskinju... :roll:
...Jest' pomalo zivcana, ali takve su vrloo vatrene... 8)
...U mislima mi je i apotekarka. :) Mislim da je to zbog toga sto...smo isto godiste, a i broj 69... sam govori... :wink:
...Iskeno, najiskrenije, mislim na jos nekoliko slatkih, zenskih(divljih i divnih) likova... :roll:
...ISKRENO, NAJISKRENIJE... :?
... POTPUNO SAM ODLEPIO... :wink:
 

Back
Top