Pitanje Zivota Ili Smrti

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
mesto je pored obrenovca.
40 km od bg-a..pola sata voznje kolima.
mesto se zove skela.obrenovacka skela.
jedna zena ima plac tamo.do juce je bila tamo.od sutra pocinje da radi i nece se vracati tamo.
a sta je ostalo iza nje:

pojavila se mala kerusica i okotila se pre 3 dana.ostala je sama.bez icega.hranu je verovatno vec pojela.
sa njojm je ostao i muzjacic mali.bez icega.i jos jedan pas okome cu novu temu,on se poklanja.


zena kuka.
kaze da tamo uopste nema ljudi,nije naseljeno mesto.nema ko da naidje i nahrani ih.
jel ima neko neko predlog??
da ih uzme ,pricuva?dal neko poznaje nekog kozivi blizu da ih bar hrani??
pomgajte

063 85 41 248
 
Ako zaista nema nikakvo resenje za njih neka ih barem doveze u grad i ostavi blizu nekog naselja, ostavi hranu, vodu i neku kucicu. Mislim nije fer tako ih uvaliti drugima, ali bolje to nego da tamo pocrkaju od gladi ili od umora.
 
znas sta zen aod sutra pocinje da radi nema kad da ode.ja ne vozim,znate svi da uvek trazim prevoz.
gde da ih ostavi?
kako?
nije ni to bas lako
imeni je to palo na pamet..
kuja sa stencima od 3 dana?ko da ih hrani svaki dan ?
ovi moji kerovi u naselju su zaklali drugo moje kuce pre mesc dana.pocepali su ga na mrtvo.bosa sam trcala da ih razdvajam sa tatom.znaci zaklace tog muzjaka to sigurno.
gde da stavim kuju sa stencima?

kad znate da uvek kukam kad nadjem stence da ih nemam buvalno gde
objasnjavala sam jednom kako je kod mene

rekoh mozda ce se neko naci human sa garazom da ih gurnemo u tu garazu..il neko sa dvoristem da jednom ucini.a nju bi kasnije sterilisali i vratili u to mesto.ko sto je i do sad zivela.bez stenaca joj je lakse da seta i ide..

nisam pametna
pomagajte
 
znas sta zen aod sutra pocinje da radi nema kad da ode.ja ne vozim,znate svi da uvek trazim prevoz.
gde da ih ostavi?
kako?
nije ni to bas lako
imeni je to palo na pamet..
kuja sa stencima od 3 dana?ko da ih hrani svaki dan ?
ovi moji kerovi u naselju su zaklali drugo moje kuce pre mesc dana.pocepali su ga na mrtvo.bosa sam trcala da ih razdvajam sa tatom.znaci zaklace tog muzjaka to sigurno.
gde da stavim kuju sa stencima?

kad znate da uvek kukam kad nadjem stence da ih nemam buvalno gde
objasnjavala sam jednom kako je kod mene

rekoh mozda ce se neko naci human sa garazom da ih gurnemo u tu garazu..il neko sa dvoristem da jednom ucini.a nju bi kasnije sterilisali i vratili u to mesto.ko sto je i do sad zivela.bez stenaca joj je lakse da seta i ide..

nisam pametna
pomagajte
 
to sam joj ja prvo rekla.sto me je zvala sad u 5 do 12
***.bilo joj glupo da me cima jer svi mene cimaju da zavrsavam nesto
e pa *** kad me svi tako cimaju vala mogl aje i ona sad,ne bih umrla.

aj da nesto smislimo..
da nema mozda nekog u obrenovcu i okolini?
 
staf je udomljen.ostali su ostali tamo:(
kuja je u nekoj supi ne odaziva se.plasi se.ostavljena joj je hrana.stence ce uzeti jedn adevojka kad maloodrastu a nju cemo pokusati vremenom kad zena stigne da ode da je navikava i pripitomljava..samo ako neko zivi tamo blizu ako s esetite nekog -da pomogne da ih hrani..
 
staf je udomljen.ostali su ostali tamo:(
kuja je u nekoj supi ne odaziva se.plasi se.ostavljena joj je hrana.stence ce uzeti jedn adevojka kad maloodrastu a nju cemo pokusati vremenom kad zena stigne da ode da je navikava i pripitomljava..samo ako neko zivi tamo blizu ako s esetite nekog -da pomogne da ih hrani..
 

Back
Top