Kontracepcija

pa slicno kao neki drugi.
kondom.
pilula + kondom ( nikad suvise opreza )
ili samo pilula...ako nam dodje da izostavimo kondom...

mada , moram reci da nisam zadovoljna sredstvima za kontracepciju koju nam nudi trziste.

kondom je ok, ali ne mozes ceo zivot da budes vezan za kondome.

pilula je bolja , pouzdanija ( mada ja ni sa kondomima nisam imala problema sto se pouzdanosti tice , ali kad popijes pilulu imas jedan strog raspored po kome ti telo radi i u dan dobijes i to se zna , a ako si na kondomima i slucajno se desi da ti kasni iz ko zna kog blentavog razloga, odmah te gricka nesto - JAO DA NISAM TRUDNA , cak i kad znas da se nije desilo nista zbog cega bi trebalo da strahujes ).

ali, znate li vi sta ta pilula nama radi?
sve pise u uputstvu u pakovanju i ono sto kao "moze da se desi" . desava se.
iskakanje kapilara, recimo, ne vidim kao prihvatljivu posledicu uzimanja pilule.
a najgore je sto se desava i da utice na libido i to negativno !!!

ja sam se skinula sa pilule pre 2-3 meseca zbog toga sto nisam htela da mi iskacu novi kapilarcici.

desilo se da mi telo mnogo intenzivnije reaguje na nadrazaje - grudi na prvom mestu !

ima li slicnih, ili suprotnih iskustava mozda..??
 
pa vidis da sam prestala da ih pijem. z:D

istina da pilula nije bas tako bezazlena koliko nam je predstavljaju, ali to o brkovima je predrasuda da je nema.

pilule za kontracepciju se koriste kao terapija protiv pojacane maljavosti kod zena. da da.
 
ali, znate li vi sta ta pilula nama radi?
sve pise u uputstvu u pakovanju i ono sto kao "moze da se desi" . desava se.
iskakanje kapilara, recimo, ne vidim kao prihvatljivu posledicu uzimanja pilule.
a najgore je sto se desava i da utice na libido i to negativno !!!

А јеси ли обратила пажњу шта све може да ти се деси од апсирина или од капи за нос???
Само прочитај упутство! z;)
 

Back
Top