GDE JE NESTALA MOJA PARTICIJA D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sofijaa

Obećava
Poruka
52
Moze li neko da mi pomogne da pokusam da pronadjem moju D particijuuuuuu.....sve mi je tamo..moji dokumenti,slike,muzika,igrice...sve sam uredno tu spremala da ne pomesam sa Windovsom u C particiji.Kada sam htela da pokrenem nesto sto se nalazilo na ovoj particiji ,dobila sam poruku da je D particija,izbrisana,premestena....nestala,ikona se uopste ne pojavljuje....sistem me pita :da li zelim da formatiram D disk,a on je 100% prazan.Da li sam je zauvek izgubila,ili ima nade?Pokusala sam sa oporavkom sistema,ali sam dobila obavestenje da se ovo nece odnositi na D,posto je " iskljucena"!?Sta god da to znacilo! UPOMOC!z:cry:
 
Ne moze particija tek tako da nestane.
Bilo bi dobro da autorka napise sta je radila pre nestanka.

Evo,navecer lepo slusali muziku....moja cerka ugasila komp?Ima 9 godina,vec tri godine se zeza sa kompom( tako da je verovatnoca da je ona nesto zeznula -iskljucena).Kada sam naredni dan upalila komp,nesto sporo mi se dizao sistem,pojavila se pozadina desktopa (slika iz mojih dokumenata koji su nestali)zatim plav ekran...onda se pocele otvarati ikonice na desktopu ussssssporeno.....i ...nicem ne mogu da pristupim.Dobijam poruku da ne moze da pronadje XY jer je iskljuceno,premesteno!
 
Pa velika je verovatnoca da je dete od 9 godina neshto uradilo ili ako imate pristup internetu, mozda je virus.
Gore imate link za progfram koji su drugi preporuchili, koji omogucava povratak podataka.
ja ga nisam koristio, pa ne mogu nishta da kazem o njemu.
 
Evo,navecer lepo slusali muziku....moja cerka ugasila komp?Ima 9 godina,vec tri godine se zeza sa kompom( tako da je verovatnoca da je ona nesto zeznula -iskljucena).Kada sam naredni dan upalila komp,nesto sporo mi se dizao sistem,pojavila se pozadina desktopa (slika iz mojih dokumenata koji su nestali)zatim plav ekran...onda se pocele otvarati ikonice na desktopu ussssssporeno.....i ...nicem ne mogu da pristupim.Dobijam poruku da ne moze da pronadje XY jer je iskljuceno,premesteno!

Verovatnoca da "decica" nesto zeznu uvek postoji ;)

Znam iz licnog iskustva.
Iako vise nemam 9 godina ja stalno kvarim nesto z:D
Jedina razlika je sto sad znam 90% problema da resim :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top