Je li Srbija napala i okupirala SAP Kosovo '89. godine?

Da li je Srbija napala i okupirala SAP Kosovo '89. godine?


  • Ukupno glasova
    105
  • Anketa je zatvorena .
Ало,Славене пробуди се! Каква окупација сопствене територије? Чиме ти то размишљаш? Па Амери шта раде Мексиканцима када и помисле на одвајање, убију им душу. Ово је било само завођење реда јер су већ узели маха потпомогнути са стране - менторима. Демонстрације, истурена деца у првим редовима,штрајкови по рударским окнима,па оно фолирање по болницама. Посебна прича када су почели да убијају неалбанце а пре свега Србе. Сећаш ли се оног јадника Мартиновића (ваљда се тако звао) када су му пивску флашу угурали у буљу, па убиства поштара, шумара,радника ЕПС-а.... И када су почели да убијају и полицију,догорело је до ноката и кренуло се у завођење реда.Нажалост и наши људи су трчали код Шиптарских ментора,тужакајући овог или оног и правили покриће за све што нам се касније десило. И твој пост ми није сасвим јасан у намери. Појасни га сине или га обриши . Тако не иде! Ћорава су то посла.
 
Ovo je vrlo komplikovano pitanje, tako da vas molim sve da odgovorite iskreno, ali i iznesete svoje argumente - jer upravo ovde i leži argument Albanaca i njihov pravni argument za opravdavanje nezavisnosti Kosova, odnosno i priznanje njegovog odcepljenja.

Mislim da nije, jer ne možeš okupirati nešto što je svoje. Ipak, bilo je tu zločina i raznoraznih stvari
 
Ovo je vrlo komplikovano pitanje, tako da vas molim sve da odgovorite iskreno, ali i iznesete svoje argumente - jer upravo ovde i leži argument Albanaca i njihov pravni argument za opravdavanje nezavisnosti Kosova, odnosno i priznanje njegovog odcepljenja.

A što baš 89' godine, vojska, policija, administracija je tu od proterivanja Turaka...


Pravo pitanje je da li je Jugoslavija ubila Srbiju 1974 godine?
 
Ovo je vrlo komplikovano pitanje, tako da vas molim sve da odgovorite iskreno, ali i iznesete svoje argumente - jer upravo ovde i leži argument Albanaca i njihov pravni argument za opravdavanje nezavisnosti Kosova, odnosno i priznanje njegovog odcepljenja.

A u kom sastavu je bilo Kosovo 1989 ,pokrajina bez prava na otcepljenje ... samo su republike bile pravno opravdane za odlazak iz Yugoslavije... a posto je SAP Kosovo deo Srbije i gde je vrvilo kao u kosnici od separatista,s toga je i opravdano bilo "smirivanje " sipaca ... sta nije jasno ...???z:((z:((z:((
 
Albanci tada nijesu bili u situaciji da čine zločine. Bilo ih je malo, pa nijesu smjeli. A Srbija je tada imala čitavu vojsku JNA na raspolaganju.

Ne, odlično vidim. Da mi nije što promaklo? z:mrgreen:

Decko nemoj da lupas gluposti,bili su u situaciji i cinili su zlocine.

Nije ih bilo malo bilo ih je oko 85% na kosovu i bili su u policijsoj sluzbi,i tada su pocinjeni zlocini veliki kao i sada sto se cine.

Smih 80-tih je silovano vise od 1000 srpskih devojcica do 12 godina,zato ne prdi.

A to se veoma dobro i vidi na videu kada je Milosevic dosao i rekao cuvenu-VAS NIKO NE SME DA BIJE-imas na youtubu,mrzi me da kacim.

A srbija jeste imala citavu JNA na raspolaganju i je li reagovala?NIJE.

zato prestani da lupetas,a tvoj komentar se vidi da je tipicna zlonamerna provokacija.
 
Albanci tada nijesu bili u situaciji da čine zločine. Bilo ih je malo, pa nijesu smjeli. A Srbija je tada imala čitavu vojsku JNA na raspolaganju.

Nemoj da pričaš gluposti.

Ako ti je cilj da provociraš onda to radi bar malo suptilnije. Ako nije, onda se informiši.
Ne znam kako nazivaš činjenicu da se srpska mesta na Kosovu sada broje prstima jedne ruke? Selidbom???
 
Decko nemoj da lupas gluposti,bili su u situaciji i cinili su zlocine.

Nije ih bilo malo bilo ih je oko 85% na kosovu i bili su u policijsoj sluzbi,i tada su pocinjeni zlocini veliki kao i sada sto se cine.

Smih 80-tih je silovano vise od 1000 srpskih devojcica do 12 godina,zato ne prdi.

A to se veoma dobro i vidi na videu kada je Milosevic dosao i rekao cuvenu-VAS NIKO NE SME DA BIJE-imas na youtubu,mrzi me da kacim.

A srbija jeste imala citavu JNA na raspolaganju i je li reagovala?NIJE.

zato prestani da lupetas,a tvoj komentar se vidi da je tipicna zlonamerna provokacija.

Pa, koliko znam, čujemo priče da je otac silovao kćerke. Za silovanje ne treba da ih bude dosta. Albanci su, dok su Srbi bili većina, tretirani kao niža klasa.
 
Decko nemoj da lupas gluposti,bili su u situaciji i cinili su zlocine.

Nije ih bilo malo bilo ih je oko 85% na kosovu i bili su u policijsoj sluzbi,i tada su pocinjeni zlocini veliki kao i sada sto se cine.

Smih 80-tih je silovano vise od 1000 srpskih devojcica do 12 godina,zato ne prdi.

A to se veoma dobro i vidi na videu kada je Milosevic dosao i rekao cuvenu-VAS NIKO NE SME DA BIJE-imas na youtubu,mrzi me da kacim.

A srbija jeste imala citavu JNA na raspolaganju i je li reagovala?NIJE.

zato prestani da lupetas,a tvoj komentar se vidi da je tipicna zlonamerna provokacija.

Lazi,lazove.Gde bre "silovanih 1000 srpskih devojcica do 12 g"?Kada bi to bilo u tadashnje vreme,rezhim bi pola Kosova (Albanaca) pohapsila.
1989 g.Autonomija Kosova je silom oduzeta,to ceo svet a i ostali u bivshoj SFRJ znaju i zato doshlo do toga da danas i nema SFRJ.
Na Kosovo je pochelo i tu se zavrshilo,tako je hteo Miloshevich i njegovi sledbenici.:sanke:
 

Back
Top