PROGRAM ZA GLAS !!!! HELP

D-Devil992

Zainteresovan član
Poruka
194
E jel neko zna neki program putem koga mogu da ga poboljsawam i dodajem neke efekte.....za pesme npr......ali ne na foru Voice Changer-a nego ako neko zna neshto drugo....
Npr.... kako Karleusi poboljsaju glas a ona kolko ja znam nema blage sa pewanjem i jos nekim pewacima......
nemojte samo da napisete proguglaj posto nije da me mrzi nego mi izadje ono sto nisam zeleo !!!!
 
E jel neko zna neki program putem koga mogu da ga poboljsawam i dodajem neke efekte.....za pesme npr......ali ne na foru Voice Changer-a nego ako neko zna neshto drugo....
Npr.... kako Karleusi poboljsaju glas a ona kolko ja znam nema blage sa pewanjem i jos nekim pewacima......
nemojte samo da napisete proguglaj posto nije da me mrzi nego mi izadje ono sto nisam zeleo !!!!

E ovo bas zna da izadje i to veoma cesto ako trazis nesto kao naprimer sada ti, nemoj da me pogresno shvatis, ali neces se leba najesti od ovoga sto trazis, nes naci.
 
i meni treba neki program za glas... nešto u fazonu ako ste gledali film simon, kada al paćino priča na mikrofon a čuje se ženski glas (od simon) ili tako neki program koji on ima u fimu (napravio je virtuelnu osobu)... a ako nema to da li postoji neki program gde osoba (tj ja) upiše tekst a izgovori se glas (msm komp ga izgovori :D) ali da je na srpskom ili hrvatskom, na nekom jeziku koji će razumeti č ć š đ i dž... xD hvala unapred...

ovo je taj film simon pa ako neko zna neki sličan program
koji oni imaju tamo...
 
hvala na pomoći ali meni to ne pomaže... koliko znam oba programa su za obradu pesama ubacivanje i spajanje... meni to ne treba meni treba da ja ukucam tekst a izadje glas ( kao talk it, samo sa našim jezikom) ili recimo kao u simon ja pričam na mikrofon (kao žensko) a izadje drugi glas (recimo muško, ili piskavija glas, ili nez kao duško dugouško) i tako te fore... xD
 
meni to ne treba meni treba da ja ukucam tekst a izadje glas ( kao talk it, samo sa našim jezikom) ili recimo kao u simon ja pričam na mikrofon (kao žensko) a izadje drugi glas (recimo muško, ili piskavija glas, ili nez kao duško dugouško) i tako te fore... xD
Nema takvog naseg programa, jedino mi pada na pamet Google translate, ukucas na nasem sta hoces i klines na zvucnik listen.
Sto se tice filma Simon u pitanju je montaza. :)
 
montaža... to sa glasom... znači nepostoji ni jedan program (u slobodnoj upotrebi) kod nas sa kojim možeš da istovremeno pričaš na mikrofon i slušaš iste reči drugi glas na kompu... :O o čoveče mi toliko zaostajemo za svetom...
 
Rekao sam ti, skini Audacity stavi sluske sa mikrofonom, snimi sebe kako pricas a zatim selektuj deo koji hoces da promenis, kliknes na effect i odaberes pinch.
Poigraj se malo.
Ako vec neces Audacity skini Funny Voice 1.3, to ti je bas jednostavno, samo odredis pinch.
To sta ti trazis postoji ali nije free, kao u filmovima kada teroristi zovu pa se cuje dubok glas.
 
Proguglao sam malo, postoje neki programi koji stavljaju efekte na glas u realnom vremenu. Većina ih nije besplatna, a ovi što su free nisu ni za k...

Kucaj "real time pitch software" pa vidi rezultate po warezima.

A ovo za kucanje teksta, imaš takvih programa, uglavnom koriste "
", i naravno podržavaju samo engleski. Fruity Loops je nešto napredniji u tome, al on nije besplatan;)
 

Back
Top