Smejem se, a plakao bih

batine

Zainteresovan član
Poruka
400
Da li ste ikada bili u situaciji da se smejete i izigravate sreću, a u sebi plačete ko kišna godina.

Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...
 
Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...

Zasto si uopste otisao na to vencanje?? a jel ona znala da si ti u nju
f035.gif
???
 
Ne nije znala, i neće nikad ni saznati,stalno mi je pričala o simpatijama,dečku.... a ja nikad nisam želeo da rizikujem, da je ne izgubim ,da se ta nit ne prekine .Možda sam pogrešio ali ...
I danas kad se vidimo srce zaigra.
E da zašto sam otišao?
Nazvala me dan ranije i rekla da je presrećna i da želi samnom da podeli taj dan, i da će biti tužna ako ne dođem, i ....... morao sam da je vidim onako prekrasnu, sa osmehom punim sreće, u belom... kao anđeo.
 
Poslednja izmena:
Da li ste ikada bili u situaciji da se smejete i izigravate sreću, a u sebi plačete ko kišna godina.

Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...

rascistis prvo neke stvari sa sobom..i onda pljunes sranjima direkt u stau...z;)
 
Da li ste ikada bili u situaciji da se smejete i izigravate sreću, a u sebi plačete ko kišna godina.

Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...

pa kaka ta devojka kad te zove na vencanje a ti ludo u nju zajubljen z:(( da meni neka tako nesto uradi ja bi se napio pa bi se pobio sa muziku pa bi gu napao da ju z:kiss: poljubim ako me ne izbace do tad z:hm:
 
Da li ste ikada bili u situaciji da se smejete i izigravate sreću, a u sebi plačete ko kišna godina.

Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...

da i to vise puta..pa i sada sam u takvoj situaciji prinudjena sam da se smejem pred jednom osobom a najradije bi se lepo isplakala na njegovom ramenu ...:(
 
prestaće ,veruj mi, ali ,,,, kolika rana ,toliko dana,, treba vremena da se neke stvari stave u sećanja.




Lep pokušaj,hvala na tome......ljubazno......

I jedan off,ako mi bude dozvoljeno,šta si navalio sa ovako teškim zadacima na koje ne smem otvorenije,a tera me sve u meni da pričam,a ne mogu da preskočim?Ufffffff........

@Samanta,ima datuma koje pamtiš iako se trudiš da zaboraviš,takav je život.......
 
Da li ste ikada bili u situaciji da se smejete i izigravate sreću, a u sebi plačete ko kišna godina.

Meni se to desilo, kada sam pozvan na venčanje devojke, u koju sam godinama bio ludo zaljubljen. Taj trenutak, kad sam joj čestitao sa osmehom na licu, i taj osećaj boli u srcu...

nekoliko puta...a, smejala sam se za medalju...nikada ne placem pred onima koji ne treba to da vide
 
prvo nisi morao da ides...drugo ako si vec otisao mogao si naci u svom srcu bar malo radosti zbog njene srece...taj ego trip MOJAA TUGAAA bez uzimanja u obzir ljudi oko nas z:hm:

bar tuguj dostojanstveno...ne velicajuci tugu..i ne nisi jedini uvek se sve to vec nekome desavalo ko sto rekoh
 

Back
Top