truth or dare

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Drage forumasice i forumasi,
Muce me neke ozbiljne stvari ovih dana, i razmisljam sta rade ljudi kad se nedju u takvim situacijama. I padne mi na pamet da stavim temu na forum, medjutim setim se da ovde samo sprdacina prolazi...
Pritom je pitanje manje-vise nemoralno...a svi ovde su viskomoralni, pa mislim kako nikad ne bih dobila neko resnje...
Nego da li vi stvarno u zivotu radite bas tako-Ispravno?!

Ili vam je to virtuelni alter ego?
z:p
 
Drage forumasice i forumasi,
Muce me neke ozbiljne stvari ovih dana, i razmisljam sta rade ljudi kad se nedju u takvim situacijama. I padne mi na pamet da stavim temu na forum, medjutim setim se da ovde samo sprdacina prolazi...
Pritom je pitanje manje-vise nemoralno...a svi ovde su viskomoralni, pa mislim kako nikad ne bih dobila neko resnje...
Nego da li vi stvarno u zivotu radite bas tako-Ispravno?!

Ili vam je to virtuelni alter ego?
z:p

i ti ipak resis da postavis sprdacinu od teme i usput nas zaebes
 
Drage forumasice i forumasi,
Muce me neke ozbiljne stvari ovih dana, i razmisljam sta rade ljudi kad se nedju u takvim situacijama. I padne mi na pamet da stavim temu na forum, medjutim setim se da ovde samo sprdacina prolazi...
Pritom je pitanje manje-vise nemoralno...a svi ovde su viskomoralni, pa mislim kako nikad ne bih dobila neko resnje...
Nego da li vi stvarno u zivotu radite bas tako-Ispravno?!

Ili vam je to virtuelni alter ego?
z:p

z:hm: ajd ne uvijaj nego pitaj.
Vece forumskih staraca i starica kao i odbori zatucanih i jemancipovanih moraju da zasedaju
 
Od tebe nikad forumasica nece postati...Ako te nesto muci, temu postavis u drugom ili trecem licu jednine...( podrazumeva se da znas dobro gramatiku i neces u brzom kucanju odati identitet...)...obicno su to neke drugarice ili neko tamo o kom si citala...

Ako me pitas da li sam moralna, nisam uvek...zavisi sta je u pitanju...A nisam ni ispravna...trudim se al' nikako da zakacim...:)
 
Čekaj...
a015.gif
Aj nek mi neki objasni šta je pitanje... :per:
 
Evo sta ti je rasna forumasica :)

Samo pocni temu : "moja dobra drugarica ima problem, pa me je zamolila da to iznesem ovom cenjenom auditorijumu, ovim cenjenim damama i gospodi, ovim titanima bez mane i straha, moralnim gromadama i gorostasima ostrog uma i britkog pera. Dakle, radi se o sledecem...."
 
e ovako...
tice se ljubavi...
i zivota...
i izbora partnera...zivotnog ili vremenski ogranicenog nema veze...
ja sam idealista...
i onda je mali perica odrastao i shvatio da nema i jare i pare...
posto sam malo kroz sake propustila sportiste i direktore )nije to za mene)...vratila se na ovu normalniju varijantu...kako je to otislo u neke neslucene sfere..a ja sam mnogo ambiciozna i znam da trosim pare..racunam ...i sracunam...da nama buducnosti nema...mislite da to ima logike?
 
e ovako...
tice se ljubavi...
i zivota...
i izbora partnera...zivotnog ili vremenski ogranicenog nema veze...
ja sam idealista...
i onda je mali perica odrastao i shvatio da nema i jare i pare...
posto sam malo kroz sake propustila sportiste i direktore )nije to za mene)...vratila se na ovu normalniju varijantu...kako je to otislo u neke neslucene sfere..a ja sam mnogo ambiciozna i znam da trosim pare..racunam ...i sracunam...da nama buducnosti nema...mislite da to ima logike?

Nema buducnosti ima nekoliko teorija...najcesca mozganja i problemi poticu od te recenice...zavisi u kojoj " sferi " nedostaje futur....
Zeznuto je..ja sam isto u tom fazonu bila ne jednom...i zapravo mislim da je to vecito pitanje...da se odgovor tacan ne zna, ali moze da se nasluti,a kad se naslucuje i greske nisu iskljucene...
 
Drage forumasice i forumasi,
Muce me neke ozbiljne stvari ovih dana, i razmisljam sta rade ljudi kad se nedju u takvim situacijama. I padne mi na pamet da stavim temu na forum, medjutim setim se da ovde samo sprdacina prolazi...
Pritom je pitanje manje-vise nemoralno...a svi ovde su viskomoralni, pa mislim kako nikad ne bih dobila neko resnje...
Nego da li vi stvarno u zivotu radite bas tako-Ispravno?!

Ili vam je to virtuelni alter ego?
z:p

Muce i mene...poprilicno je nemoralno...
stidimzaprepastim-1.gif
...ne smem da kazem,ali nije sala.
Ja sam realista...ali ima logike...iako nema buducnosti.
 
Nema buducnosti ima nekoliko teorija...najcesca mozganja i problemi poticu od te recenice...zavisi u kojoj " sferi " nedostaje futur....
Zeznuto je..ja sam isto u tom fazonu bila ne jednom...i zapravo mislim da je to vecito pitanje...da se odgovor tacan ne zna, ali moze da se nasluti,a kad se naslucuje i greske nisu iskljucene...

hahah
teorija verovatnoce!
:)
koliko forumasa toliko misljenja...
nema meni spasa, sem sama da odlucim...
 
Drage forumasice i forumasi,
Muce me neke ozbiljne stvari ovih dana, i razmisljam sta rade ljudi kad se nedju u takvim situacijama. I padne mi na pamet da stavim temu na forum, medjutim setim se da ovde samo sprdacina prolazi...
Pritom je pitanje manje-vise nemoralno...a svi ovde su viskomoralni, pa mislim kako nikad ne bih dobila neko resnje...
Nego da li vi stvarno u zivotu radite bas tako-Ispravno?!

Ili vam je to virtuelni alter ego?
z:p


Radim onako kako je meni ispravno, da li će biti po merilima ostatka sveta nije mi baš najvažnije. Nisam savršena, nisam u svakoj situaciji ispravna i ne morališem bespotrebno...
Nisam ni na forumu takva, ne štedim struju z:p ali je ni ne rasipam... Ne kuvam svakog dana, nerviraju me gluposti te ih i zaobilazim...
 
e ovako...
tice se ljubavi...
i zivota...
i izbora partnera...zivotnog ili vremenski ogranicenog nema veze...
ja sam idealista...
i onda je mali perica odrastao i shvatio da nema i jare i pare...
posto sam malo kroz sake propustila sportiste i direktore )nije to za mene)...vratila se na ovu normalniju varijantu...kako je to otislo u neke neslucene sfere..a ja sam mnogo ambiciozna i znam da trosim pare..racunam ...i sracunam...da nama buducnosti nema...mislite da to ima logike?

z:(( ti si idealista qr moj...
Dakle, na osnovu letimicnog pregleda, mogu da zakljucim da patis od dijagnoze "syebavanjeveze chronica"

Uzrok ovoj boljci je strah od gubitka slobode.

Th/

Gledanje u ogledalo 6x20min dnevno uz ponavljanje reci : "What is it that you really want"?
 
z:(( ti si idealista qr moj...
Dakle, na osnovu letimicnog pregleda, mogu da zakljucim da patis od dijagnoze "syebavanjeveze chronica"

Uzrok ovoj boljci je strah od gubitka slobode.

Th/

Gledanje u ogledalo 6x20min dnevno uz ponavljanje reci : "What is it that you really want"?

nemas pojma!
i nemoj da mi kvaris temu!
sta mi popujes?
nije ovo ispovest mangupa!

nego mislis da bi posle ogledala, trebala da zapisem sta sam zakljucila?
 

Slične teme


Back
Top